Detektivní hry.

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Elara 10. 2. 2014 21:50

Ahoj, existujou nějaký detektivní hry? Jako Deus Ex 1, anebo Vampire TH Bloodlines? Kde se prostě operativně řešily situace.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 2. 2014 22:02

Jestli chceš pořádnou detektivku, tak LA Noire. Je to sice občas trochu nudné, ale zase co bys chtěl od detektivky :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 11. 2. 2014 07:48

O tom sem už slyšel, ale prej je to hrůza... dobrá myšlenka, naprosto otřesně zpracovaná.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 2. 2014 08:56

Česká Click&Point Posel smrti, doporučuji.
anonymni

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 2. 2014 09:21

Elara píše:O tom sem už slyšel, ale prej je to hrůza... dobrá myšlenka, naprosto otřesně zpracovaná.

Nesmysl... Jen je potřeba to hrát na konzoli a ne na PC.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 11. 2. 2014 09:24

Hrál jsem demíčko z GameStar, ale moc mě to nebavilo... mě ty adventury nikdy moc nebraly, jako dítě sem hrál Atlantis (celou sérii) ale to je tak všechno.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 2. 2014 09:29

Detektivní hry jsou ale v zásadě jen adventury :) Deus Ex a Bloodlines jsou RPG...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 11. 2. 2014 09:32

To vím, že to jsou RPG, ale mají i detekivní prvky, často jsi tam musel řešit questy, co měly rozumnější zápletky než Diablovké "zabij kentaury a přines 50 rohů jako důkaz." :)

-- 11. 2. 2014 10:32 --

To vím, že to jsou RPG, ale mají i detekivní prvky, často jsi tam musel řešit questy, co měly rozumnější zápletky než Diablovké "zabij kentaury a přines 50 rohů jako důkaz." :)
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 2. 2014 09:36

No ještě aby neměly :) Ale to je v zásadě v každém lepším RPG, takže doporučení budou dost podobná jako v tvém tématu o RPG. Pokud teda nechceš adventury.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků