Kingdom Come: Deliverance

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 8Paul 5. 2. 2014 22:17

Pro mě je ta Vávrovo 100% typická czengliština roztomilá a pro cizince zas bude exotická, těch pár chybek se tam ztratí a aspoň si na nic nehraje, hlavní je že myšlenku vyjádřit dokáže.
Tady je třeba další v pohodě interview

http://www.youtube.com/watch?v=5V1nt0H8Jd0
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E.Koblizhek 5. 2. 2014 22:55

Kingdom je myslim králopvství
E.Koblizhek
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 2. 2014 09:43

Neee, vážně? :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 7. 2. 2014 21:17

HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 8. 2. 2014 13:17

Ukázka bojového systému... povšimněte si jak staré je to vieo :D http://www.youtube.com/watch?v=VwS8SX4QH7g#t=226
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 2. 2014 22:36

"Hell, we even had problems finding a PR agency to represent us. We tried to hire several two months before the campaign, but everyone basically ignored us. Everyone told us that they don’t do Kickstarters – that press doesn’t cover Kickstarter projects anymore. Luckily, we met Corey Wade from US agency Sandbox Strategies, who believed in the project and quickly brought in Claudia Kuehl and Patrick Schroder from DELASOCIAL to focus on Germany. They got us in front of the press and thankfully the journalists responded positively and posted thoughtful previews of the game early in the Kickstarter campaign."

Tak, tady to máte :) A pak že za to nic neplatili... Taky to nebylo naplánovaný ani zorganizovaný, prostě jen taková spontánní reakce médií. ***** ***** :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 2. 2014 23:08

No vida, říkal jsem že vyberou miliony - a opravdu to hodilo milion liber ! Milion !!!
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 2. 2014 06:39

SCobra > Si argumentoval s placenyma preview (za clanky), o placeni za PR z tebe nevyletelo ani slovo :pozor
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 2. 2014 09:41

Původně jsem psal, že Vávra/Bakala tu mediální kampaň ke startu na Kickstarteru zorganizoval a zaplatil. Vyskytli se tu jistí lidé, kteří trvdili, že ne, že to není možné. A ono je :) V principu je fuk, jestli médiím za otisknutí něco slíbili přímo Warhorse nebo to za ně řešila nějaká PR agentura.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 2. 2014 09:46

A to, ze ta PR agentura za ne platila nejaky clanky v mediich mas odkud?

SCobra píše:Články na hlavních stránkách herních portálů taky nejsou zadarmo ;-)

SCobra píše:Takovýhle články se platí celkem normálně.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 21. 2. 2014 10:44

Kazdopadne slusne. Ze se dostanou pres mega jsem teda necekal :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 2. 2014 11:38

SPY: To je pořád dokola... Už jsem to tu psal (jen bez PR agentury). PR agentura (v zásadě je jedno, kdo to udělá) připraví články a pak se dohodne s médii, kdy a jak je otisknou. Což NENÍ zadarmo (když to potřebuješ udělat pořádně). Prostě NENÍ.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 2. 2014 18:30

Ano, porad dokola, az budes mit nejakej dukaz, o tom o cem je cela rozjeta diskuze, tedy o tom jak Warhorse (nebo nekdo za ne) zaplatili ty herni weby, aby o nich napsali, tak to sem hod, jinak se nikde nedostanem.

Zpatky k tematu, nakonec jsem nevydrzel a poslal £25 par hodin pred koncem, puvodni video moc nepresvedcilo, ale na zaklade dobrejch updatu jsem se rozhodl podporit uz predem.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 2. 2014 20:05

Zkus si zavolat nebo napsat do několika z těch médií, řekni jim, že jsi nezávislé vývojářské studio a zeptej se jich, jestli ti otisknou článek v konkrétní den a na konkrétní téma :) A pak sem napiš výsledek... Mně bys stejně nevěřil :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 2. 2014 20:24

Tak priprav trailer v kvalite jakej meli Warhorse, paradni web a KS kampan, potom posli penize, at muzu zaplatit PR, ktera to dokaze prosadit a oni je pak budou kontaktovat :roll:

Jo, a nezapomen domluvit nekolik lidi co se pracovali v poslednich letech na nekolika AAA hrach, at to vypada verohodne.
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků