Kingdom Come: Deliverance

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 27. 2. 2014 10:37

Ale o to vůbec nejde. Cobra Ti jen dává návod, jak zjistit, že za článek ve velkých médiích musíš zaplatit a na Ti stačí tvrdit, že jsi nezávislý vývojář a že něco připravuješ a kolik by Tě to stálo. :roll: :roll: :roll:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2014 10:49

Však na to není nic potřeba. Stačí napsat, že jsi vývojářské studio s hvězdným týmem vývojářů, které má úplně úžasnou hru z prostředí hustiských válek, bude tam tohle, tohle a tohle, že startuješ kampaň na Kickstarteru a potřebuješ, aby ti článek o rozsahu 6000 znaků vydali toho a toho dne v tolik a tolik hodin a aby byl zřetelně vidět na hlavní stránce.

A oni ... tě pošlou tak akorát do ***** (a to i když jim ten článek pošleš napsaný) :) Aby něco takového udělali, budeš si u nich muset zaplatit reklamu, poslat jim pozvánku do ČR nebo na Gamescom all-inclusive, hromadu cen do soutěže nebo nějakou jinou pozornost pro redakci. A to ať už tu kampaň organizuješ sám a nebo přes PR agenturu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 27. 2. 2014 12:38

Jezek > jak nejde? Her od nezávislých vývojářů jsou tu tisíce, většina z nich doufá, že se dostanou alespoň na steam což se většině stejně nepovede. Jako jestli myslíš že zvednu telefon řeknu hele jsem nezávislej ňouma s novou hrou a všichni se podělají štěstím tak to fakt tak nebude.

Kingdom come vypadá mnohem zajímavěji než ty srajdy co jsou na steam greenlight o kterych by nepsal za peníze z velkých webů nikdo, protože bývá úrovní začal prudce klesat.

-- 27. 2. 2014 12:41 --

Scobra > Ano, stačí napsat že jsi prezident USA :roll:

Chudák Cliffy B. o jeho neoznámeny hře už se napsalo tolik, že chlapec bude brzo na dně.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 2. 2014 13:10

Ty vůbec netušíš, na co jsem reagoval. Odpovídáš na něco, o čem jsem vůbec nemluvil...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 27. 2. 2014 13:27

Psal jsem, že není článek jako článek (a není preview jako preview).
Naposledy upravil SPY dne 27. 2. 2014 17:03, celkově upraveno 3
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2014 13:42

A jak to souvisí s tím, jestli se za zveřejnění článku za přesně daných podmínek platí nebo ne? Nijak...

Srovnáváš dvě naprosto nesrovnatelné věci... Nikdo taky netvrdil, že se platí za všechny, vždycky a všem. Ale za tyhle kampaně zcela určitě. Nakonec jejich cílem je právě vyvolat virální reakci.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 30. 7. 2014 21:28

V kontextu těch SCobrových plně pomýlených příspěvků o uplacených médiích je velmi zábavná následující přednáška:

https://www.youtube.com/watch?v=zwZ7Tjtd_Rg

K věci hlavně od 57 minuty.

Hned jak tam začal mluvit o Gamespotu, tak jsem si na zdejší zábavně mimoidní diskuzi vzpomněl :D

Ale prezentaci doporučuju zkouknout celou, Dan tam pěkně bez obalu vypráví jak to bylo od začátku vývoje až doteď.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 12. 2016 19:24

Jednou ze zásadních informací je to, že hra je už údajně z 80 procent hotová.

http://www.hrej.cz/novinky/2016/12/08/w ... ove-42658/


Tak to je fajn :D 80 % a je konec 2016. Tak alespoň se ukazuje, jestli jsou všichni ostatní takoví amatéři, jak dřív tvrdil.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 12. 2016 19:12

Tak v dnesni dobe 80% je vic nez dost. Zbytek se vyda jako DLC. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 12. 2016 19:58

Obsahově jo, no :D

Ale u vývoje je 80 % hrozně málo. Sám to říkal, že zbylých 20 % obvykle trvá dlouho, odhadem alespoň půlku vývoje. Ale záleží také, jak to počítá. Evidentně je z něj manažer a moc do toho nevidí. Nápadů má určitě hodně, to je jasné, ale jinak asi moc nepomůže. Takže možná ta neschopná Bethesda není až tak hrozná :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 12. 2016 22:04

Tak ono se to oseka, aby se datum vydani stihlo, zejo. :D Treba optimalizace se zkrati z 6 mesicu na 3. Sice pak budou cca rok lidi nadavat, ze je to nehratelny, ale aspon to vydaji podle planu. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2018 11:28

Tak to nakonec dopadlo docela dobře. Podle recenzí je hra dobrá, jen není dodělaná. Což se dalo čekat a těžko říct, čí je to chyba. Ale asi všichni chápou, že sypat peníze do černé díry se nikomu nechce. Je to trochu škoda, protože poteniciál to má. Třeba to doladí po aktuálním beta testu :D Videa vypadají velmi zajímavě.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 2. 2018 23:15

Ja koupil. Podle recenzi zadnej pruser a chci podporit AAA ceskou hru. Navic jsem na to hodne zvedavej. Necekam, ze mi z toho spadne celist ale pokud se to kvalitou aspon lehce priblizi stinu Witchera tak budu hrozne rad.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 2. 2018 00:17

Přesně kvůli podpoře bych do toho šel. Jen si myslím, že hra pro mě není. Ale zase určitě je to dost nový zážitek a něco by mi to dalo. Jen pokud je to teď rozbité, tak si nechci kazit zábavu. Takže nevím, jestli koupit rozbitou hru a počkat a nebo to koupit později, kdy už to nikomu moc nepomůže. Fakt nevim, ale zatím počkám na české recenze.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 2. 2018 00:22

Konzolista:
Před Warhorse však ještě stojí pořádný kus práce, než dají Kingdom Come: Deliverance do stavu, v jakém hra mohla a měla být ještě před vydáním. Pokud se tak stane v uspokojivém měřítku a výsledku, bude spravedlivé, aby si každý připočetl k výslednému hodnocení ještě jeden bodík.


Hrát se to dá poprvé jen jednou, tak si to chci užít. Třeba TLOU je také pořád dobré, ale první průchod je nepřekonatelný.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků