Kingdom Come: Deliverance

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 4. 2018 22:09

Hai Doupata, Kamarádky a Kamarádi ze strých bojů veškeré ,,Gold Klasiky,,jo potěšily/i jste ma, že by Danův Kingsdom, teda To co z něho nakonec,,zbylo,,nakopnul,,starou Doupáckou Partu,,ve společný Boj jak,,Včelí roj,, v poudačce o Medvědovi?! Tam ten starej Dub, nedopadl dobře a doufám, že To v,,Husitské hře,,dopadne nakonec líp....a dočkáme se v ní,,Světlích Zítřků> Echt. Fandil jsem Danovi moc i teškal se coby křtěnej Husita po našich jako u Fujky,,Bitvy o Stalingrad,,- Fallouta 4, jo zatím ma vzdoruje, a snad s tou,,czestinou,,ho do pětice dám?! Jo koupil a snad taky ho strávím. Jsem lehce rozvrkořenej a ten Tydýt, a budu vděčnej u tohohle za helpy, fest ,,spoilery a varování,,hej...,,PC, Krabate, Martsi, Lemmingu, Meredicte a další, Já vím, prušvih z malým ihriskem po kterém Vás to honí dokola, než si,,zahraješ tak těžko na cvišti a přetěřko! na bojišti, vyskytly se takovýhhle,,záhuly,, i v Epoche Gold gejms, ale, Máco Posleda mal slušnou češtinu + , když teklo do kecek perfekfní manuály cs a to i povícero a byly Bichle z JRC...celkem plná herní podpora od Pařanstva, kteří po dohrání, byli tací Kamarádi co mali čas a zásluhy i na tvorbu manuálů v herních mágách i na netu a proto si již pár let neutrhuji sousta a flašu od duochodcovské huby, a hraju klasiku, još s blbovzdornými, neřetězovanými guestů, echt, kde byla většina...bohužel dávno tomu nazad...herně frídly a když se něco seklo dalo se to vyřešit z jiné strany: Gold Morrowind, Gothici, Stalkeři i jiné ságy ui u STG i v případě, že jste někam vlezli bez ,,befelu,,v ruce, netuše, ýe jde o Quest lokaci, ach jo...atd. Hale jo vlezu i do Kingsdoma, už je helpů více i když Ta rýdoby česká konverzace jena,,Pic kozu do vazu i hodně questů, atd, holt se bude zase půlku hry zdrhat,,A kdo včas uteče, ten vyhraje, hehe...,,.Potřebuji zapomenout, př i marodění na bolest z bolístek, aj kolik To má minimum na Starém psovi co nejvíc vořezané, jauwajs, aby nebyl,,bulettime,,ako v Gothicu III.?! Díky za Infa, ako... jo budu riskovaz Infarkt nebo mrtvičku, ale, že umřít při hře je taky fajn jako se ženskou při mílovámí, hmmmm, STarec od Atari, Battle Mage Ogden Máco, Dobrunka, vidím To s ,,Morro do rána,,jako zamlada...já vím, čtěte to pomali. A još raz Díky very Moucha, Doupata.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LEON_pilot 7. 7. 2018 10:43

Už aby vznikly nějaký modifikace přidávající firebally a draky, přece jen Skyrim už v dnešní době víc než lehce zestárl a potřeboval by důstojného nástupce.... :-)
WWW.VIRTUALNIPILOT.CZ
LEON_pilot
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků