The Elder Scrolls Anthology dotaz

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Crew293 9. 9. 2013 19:11

Dobrý den, předem se omlouvám za možné gramatické chyby a i za to zda-li jsem toto téma napsal někam jinam, nemám totiž moc zkušeností s psaním věcí na foŕa apod. předem děkuji za vaší toleranci :) a teď k věci....
Jak už víte brzy vyjde The Elder Scrolls Anthology přesněji 13.9. 2013 a mě by pouze zajímalo jestli hra vyjde na Steam. Či na jiného herního klienta. Na internetu jsem nemohl nic najít tak doufám že někdo bude vědět a podělí se o informace které získal děkuji moc za odpověď.
Crew293
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 9. 9. 2013 21:07

Vzhledem k tomu že jde o exkluzivní sběratelské balení, které by nemělo podle mého názoru v digipodobě smysl, tak asi ne. Vždyť ty hry na steamu dááávno jsou a nedávno byly ke koupi s velkou slevou, plus první díly jsou myslím dávno vypuštěné coby freeware.Prostě tipuji že tohle je kolekce pro nadšence kteří chtějí mít všechno na plackách a ještě k tomu dostat krásnou krabičku, mapu a já nevím co tam ještě je.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 9. 2013 21:16

Skyrim se bude určitě aktivovat na Steamu, možná i Oblivion a Morrowind. Starší díly nevím.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Crew293 10. 9. 2013 15:25

Bylo by super kdyby ty poslední tři díly byly na Steamu protože jsem vlastníkem Skyrimu a rád bych si pouze aktivoval ty DLC které jsou k tomu a tamten Skyrim bych mohl dát někomu třeba jako dárek. No uvidíme jak to teda bude zatím děkuju všem za odpovědi a názory :)
Crew293
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 9. 2013 21:48

DLC se dají koupit zvlášť. K tomu nepotřebuješ sběratelku za 1200...

Máš na mysli tohle ? http://images.eurogamer.net/2013/articl ... vzorpg.jpg
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 9. 2013 22:48

Ano, dají. Paradoxní je, že ta sběratelka vyjde přibližně na stejné prachy, jako jen Skyrim + DLC (nebo DLC zvlášť). Taky si víceméně koupím DLC + mapy (Morrowind s datadisky, Oblivion s DLC i čistý Skyrim na Steamu mám), Steam u všeho ocením.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 9. 2013 23:04

Dyť to za chvíli bude na Steamu za šestieuro... Já už uvažuju takhle cynicky a hry si kupuju v podstatě jen na Steamu. Fascinuje mě totiž že disky jsou nanic, nedávno jsem něco instaloval z disku, strčil ho do mechaniky a ono se to stejně začalo stahovat ze steamu... A dostalo mě když jsem se dočetl že hru Batman: Arkham City budu moct jednoho dne vyhodit protože umožňuje jen deset aktivací... Tím pádem si dalšího Batmana už nekoupím, i když mám Batmana rád a hry s Batmanem se mi líbí. Ale když jsem si je zaplatil, tak bych je měl možnost hrát a reinstalovat stále znova a znova a znova...

Škoda že mi utekl ten Far Cry 3 ale stejně byl ještě drahej...

Já jsem pochopil že tazatel Skyrim má, takže ho zcela jistě nepotřebuje, kdyby ho měl 2x tak ten klíč někomu dá.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 9. 2013 23:23

Já hry sbírám, krabička má pro mě větší hodnotu, než akce na Steamu.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 9. 2013 07:43

Může si za 600 koupít Legendary Edition :) Navíc se zdá, že ta Antologie bude stát 1500 a ne 1200, což je teda na můj vkus docela hodně.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 9. 2013 08:10

Když na to máš, to já si radši koupím nějakej pěknej model nebo jdu s některou z kamarádek na večeři. Většina sběratelek obsahuje jen cetky. Vyjímkou jsou ty obsahující figurky, ale těch je málo a hlavně - musí jít o něco co se nedá koupit, nedávná limitka obsahovala jen barevnou variantu Sama Fishera. To nic není... A konečně - i s tou figurkou mám jen jednu - první Bioshock :)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků