The Witcher 3: Wild Hunt

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 1. 2016 09:16

You have to kill the Wraith in front if the crypt so the door becomes accessible. She disappears with some health left and will reappear inside once again.

Tak třeba fakt nemá umřít někde v lese. Je možné, že jsme se vždy posouvali spolu, jak jsem uskakoval a ten úkol potřebuje, aby byl blíž té hrobky.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 1. 2016 10:09

Já ho tuším zabil přímo v té hrobce, ale měl jsem už i ten quest. Ale s něčím nezabitelným jsem se v Zaklínači nesetkal, je to divné :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 5. 2016 16:31

Tak co lidi, jak se těšíte na O víně a krvi? Já se přiznám, že hrozně moc, a po všech devítkových až desítkových recenzích ještě víc :) Těším se na upíry, na malebný Toussiant, na rozhovory, volby, nové nestvůry... prostě na všecko, co dělalo z třetího Zaklínače tak skvělou hru :)

Navíc vzhledem k délce DLC (cca 30 hodin údajně) odpadne pro mě největší neduh - až příliš velká roztahanost, kdy by člověk s klidem příběh dokončil třeba jenom ve Velenu, aby se pak v dalším díle nebo DLC podíval do toho Novigradu, na Skellige... A bylo to takové dynamičtější, sevřenější.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 5. 2016 18:41

No ja jsem ve W3 prakticky skoro na zacatku, takze na DLC se pustim az tak za rok jestli se zadari. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 5. 2016 20:07

Fakt? Já taky :D Uncharted asi 7. kapitola. Jde to s tím hraním z kopce u mě :(

Ale DLC budu mít zase s kartama. Tentokrát je snad i rozbalím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 17. 6. 2022 07:23

čau lidi,

založil jsem nový Youtube kanál a začal jsem se sérií Lets Play videí právě ze Zaklínače 3. Tak se mrkněte, pokud máte zájem si znovu připomenout tenhle skvělej svět a třeba se dozvědět i nějakou novou maličkost.

Kanál: https://www.youtube.com/channel/UCcN5So ... jAW5xTFDng
Zaklínač 3 playlist: https://youtube.com/playlist?list=PLrgT ... IwKAvQP_h_
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 6. 2022 08:10

tdjohn píše:Na co komp, když existují konzole?

Některé příspěvky zrají jak víno :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 6. 2022 13:07

No, počkej, konzole jsou pořád super. Grid, F1, Dirt 5 vše jede ve 120 v úžasné grafice. Jen prostě simulátory koupí 10 lidí a z toho 4 ještě ve slevě. Tam není šance, aby se to na konzole dostalo. U konzolí platíš za každý patch (nějak se to už měnilo), u Steam snad ne.

Takže na PC hraju věci, které jinde nejsou, jinak jedině konzole. Záleží na hráči, pro tebe bude PC lepší skoro ve všem, když ani hry skoro neplatíš. Jen PC už není tak špatné, jak bývalo, což je pro mě novinka.

-- 17. 6. 2022 14:07 --

Jinak potvrzuji, DLC s kartami jsem rozbalil a i nainstaloval. Ale jako čas na hraní už nezbyl. :D

-- 17. 6. 2022 14:15 --

bohemka píše:čau lidi,

založil jsem nový Youtube kanál a začal jsem se sérií Lets Play videí právě ze Zaklínače 3. Tak se mrkněte, pokud máte zájem si znovu připomenout tenhle skvělej svět a třeba se dozvědět i nějakou novou maličkost.

Kanál: https://www.youtube.com/channel/UCcN5So ... jAW5xTFDng
Zaklínač 3 playlist: https://youtube.com/playlist?list=PLrgT ... IwKAvQP_h_

Fakt to ještě někdo sleduje? Ty hry se jmenují hry, protože se hrají. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 6. 2022 13:56

Ale *****, ve 120 Hz se dostáváš vizuálem někam do minulý generace. Dropnutý nastavení a rozlišení 1080p, když hodně dobře.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 6. 2022 17:33

Ale *****, Grid jel ve 4K na X1X, tak na daleko silnější konzoli to snad trapných 120 dá, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 6. 2022 18:27

Jo, ale na 30 FPS, ne?

Grid legends jede v 120 FPS módu na dynamických 1440p.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 6. 2022 11:56

Grid jel samozřejmě 60, ale ne na prvních konzolích. Oni to nějak divně udělali. Já ho hrál jen na 60.

1440p zní skvěle pro můj FullHD monitor! Je to možné, že to trochu snížili, ale pořád super na konzoli, která není vůbec slyšet a stojí pár drobáků.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2022 15:58

Ne, na PS4 a Xbox one jel na 30 FPS.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 6. 2022 00:24

Jenže v době vydání Gridu už nikdo na těchhle konzolích nehrál.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2022 14:19

Prosím tě a na čem se hrálo v roce 2019?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků