Legend of Grimrock

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 10. 4. 2012 21:49

Osobně si myslím že tento kousek zaslouží vlastní thread, Kurčův koutek je sice výborný, ale věřím že jen k této hře přibude dost komentů. Zatím to nevypadá že bych si to předplatil sám. :-)

Do 24h jak pevně doufám, vepíšu první dojmy ze samotné hry. Osobně podobným projektům hodně fandím.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2012 22:05

Za poslední rok jsem se těšil jen na dvě hry - Skyrim a LoG. Na LoG se těším snad ještě víc než na ten Skyrim :D Takže doufám, že nezklamou :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 11. 4. 2012 17:12

Kdy to sakra půjde stáhnout?? To slovíčko "approximately" mě trochu znervózňuje. :D
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 4. 2012 17:28

Kdesi jsem četl, že kolem poledne :D Ale očividně to nevyšlo... Možná to znamenalo poledne amerického času :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 11. 4. 2012 17:32

Snad v sedm, ne? Já se těším jak malej Jarda.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 4. 2012 17:44

Že by to bylo v sedm? Taky se těším :D

-- 11 dub 2012 19:02 --

;-) Tak to bylo v sedm...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 11. 4. 2012 20:42

Prolezl jsem dvě patra a je to rozhodně ok !
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 4. 2012 21:21

Já se teprve dostal přes tvorbu party :D Bez nějakých jasnějších popisků je to dost těžká práce...

-- 11 dub 2012 22:36 --

527312_3541196655904_1452065354_3101674_947210205_n.jpg

Dokonce i limitka existuje...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 11. 4. 2012 21:37

Tak kromě toho co říkal Cobra a toho, že hra mi změní jas obrazovky, ale zapomene ho po ukončení vrátit zpátky (dost násírací, když se musím odhlásit, abych to spravil), se mi to zatím dost páčí.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 4. 2012 21:40

Možná je tvorba postavy myšlená "naklikej si postavičky podle sebe a uvidíš". Hlavně aby to pak bylo s takhle vytvořenýma postavama taky hratelný :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 11. 4. 2012 22:18

Tak jsem začal první 2 patra a je to super. Strašně mi to připomíná Dungeon Mastera :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 11. 4. 2012 22:59

Tak jsem to taky zakoupil, na tuhle hru jsem se těšil dlouho :)

Zatim baví, baví :-))
Akorát příběh(prozatim) a úvodní animace by mohly být lepší. Když to člověk srovná třeba s nádhernym intrem k českým Branám Skeldalu z roku 1998 (!!), tak je to až k pláči.


Jinak se to stylově podobá prvnímu dungeonu právě v Branách skeldalu :) Mříže, kámen, talčítka ve zdech, pochodně...
PARÁDA :tleskani
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 4. 2012 07:22

Mě se to intro líbí :) A příběh je prý hodně slabý no... Nicméně on v takovém Dungeon Masterovi taky nebyl nijak extra :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 4. 2012 09:47

Příběh je zrovna tady celkem druhotný.. Prostě klasika.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 12. 4. 2012 14:13

Jo je to fajn. A podle prodeju na steamu a GoG ma Grimrock velky uspech.
Snad se takovych her zacne objevovat vice .

PS: quick save tam dat mohly :)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků