Two Worlds II.

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 9. 2. 2011 11:16

Upřesnění žánru: RPG
Výrobce: Reality Pump
Distributor v ČR: Hypermax
V prodeji od: 09.11.2010
Homepage: http://www.twoworlds2.com/confirm.php
Minimalní konfigurace: Windows XP/Vista/Windows 7, CPU 2 GHz, 1 GB RAM, grafická karta 512 MB RAM
Články na Doupě.cz:
Recenze hry
Všechny články o hře
Hodnocení Doupě.cz: 8/10
Koupit na shop.doupe.cz

trailer

story trailer

prewiew




-- 9. 2. 2011 11:18 --

Co na tihle věc říkáte? Moc RPG nehraju, Obliviom mi přišel děsně zamotaný, moc postranní úkolů, ale tohle mě už delší dobu láká. Vyplatí se koupě pro člověka, který se chce hlavně bavit?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 9. 2. 2011 12:36

Vyplatí, je to dobrá (a vizuálně překrásná) hra. Poslední dvě kapitoly za moc nestojej, ale jinak je to fajn.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 2. 2011 13:10

Navíc 13 stovek za royal edici mi příjde docela v pohodě. OK, porozmýšlím...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 18. 2. 2011 20:46

No já koupil normální edici, protože jsem měl " herní sucho " , svým způsobem se to pořád učím hrát, protože jsem nic podobného ještě nehrál, graficky fakt moc hezký , tam se nedá nic vytýkat. Uvidím dál , do konce jsem ještě nedošel.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wayne 24. 2. 2011 03:57

Můžete někdo poradit? Jsem na Savaně. Vešel jsem do jeskyně a všechno to tam vymlátil. Jen mám problém tu jeskyni opustit. Nemohu se vráti. Když jsem do ní vešel, spadl jsem z římsy. Prosím o pomoc jak ven. Uvádím tři screeny. První je kde je jeskyně na mapě, druhý mapa jeskyně a třetí místo odkud jsem spadl a nemohu vylest.

Předem díky

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Wayne
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků