The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 24. 2. 2011 17:03

Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 2. 2011 17:23

Uz aby to tu bylo.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 24. 2. 2011 22:17

Neuvěřitelný trailer. Spadla mi čelist a nevím, jak jí teď budu nahazovat. Skoro se mi nechce věřit, že v jednom roce vyjde Zaklínač 2 a Skyrim.

Jinak je asi nejvyšší čas, přestat se na trailery dívat a přestat sledovat informace o Skyrimu. Záběrů je hodně, co informace, to spoiler, pomalu se asi odpojím.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2011 12:36

"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 28. 2. 2011 00:36

USER47 píše:

Docela smutné, že hudba zůstala od Morrowindu prakticky totožná... :-(
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 28. 2. 2011 00:50

Já mám naopak z návratu tohohle motivu radost. V Oblivionu hudba za moc nestála a těžko by vymysleli kvalitnější hudební motiv než byl v Morru, takže mi jeho recyklace nevadí.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 28. 2. 2011 01:14

To mně to právě docela vadí. Motiv samotný by mi ani tak nevadil, ale tohle je jak klon, do kterýho prostě jen přidali pár midů a krákor pár rádoby mnichů. Proč? To je Soule už opravdu tak mimo, že nedokáže udělat něco se špetkou originality? Všechny (!) jeho soundtracky jsou totálně na jedno brdo.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 28. 2. 2011 02:42

Heh ? Jak je možné že ve vlákně o pokračování jedné z mých nejoblíbenějších her nemám ještě žádný příspěvek ? Tedy neměl jsem až dosud :) Nu, samozřejmě se docela těším, Oblivion byl opravdu obrovský a co potěšilo byla možnost hrát dál po dohrání hlavní dějové linky. Jen... Jen kdyby postavili opravdu středověká města a ne rádoby středověká města, jako tomu bylo v Oblivionu, kde navíc byl load na každém rohu. Pokud by byla hra tohoto nešvaru prostá bylo by to více než skvělé ! Snad přidají zase hru ve hře, jako byly hitmanovské úlohy v oblivionu, nu a když by přidali i nějaké ty vychytávky z jiných RPGček (jako jsou například vztahy - a i sééééx, tak by to potěšilo.) Nejlepší ovšem je že tentokráte se nemusí nikdo ptát "A budou tam draci ?" protože to je více než jisté že si s létajícími, oheň chrlícími ještěrkami užijeme dosti legrace. Nabrušte meče, nabrušte počítače - ať už to tu je, protože zase nemám co hrát...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 28. 2. 2011 07:12

Hudební motiv se nevrací, hrál v menu Morrowindu, hrál v menu Oblivionu a teď ho mají v traileru na Skyrim, stává se z něj takový leitmotiv Elder Scrolls (bohužel úplně vypadly hezké motivy z Areny a Daggerfallu). Mně osobně se tenhle motiv nijak zvlášť nelíbí, ale ani mi nevadí. Jinak, hudba v Oblivionu i Morrowindu byla podle mě super navozovala výbornou atmosféru, ale to je samozřejmě věc názoru.

A to s těmi středověkými městy, to zase vymyslel Dan Vávra nebo kdo, že v Oblivionu nebyla středověká města a teď se to papouškuje. Co přesně je na nich špatně? Navíc, Tamriel není středověká Evropa, je to fantasy svět. Jsou to prostě takové ty mýty o Oblivionu - napřed, že tam levelují krysy, pak že tam postavy mají ošklivé hlavy, teď jsou to středověká města, že vás to pořád baví...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 28. 2. 2011 10:15

Vítaj Chumbaba a ozvi se Díky, já mám fakt strach z akčnosti a rubačky a klick kouzlení a Ořezu, sakra je to ho dost a náročnosti na mašiny, zjednodušení a jinejch nemravností, hech...zatím z došlého ma nic neuklidnilo, spíč se mé Tuchy potvrzují jako u Zaklínače, asi se půjdu uklidnit k ,,holému,, Morrowindu, hech, díky za infa a linky, STarec Marcel, Ogden Béér Battlemage a Druid.
P.Z Sám dostat Draka je pěkná stupidita, takhle na férovku...To nikdy nebylo možný ani v Gothiku, to by z něj zbyl rozmázlé škvarek důle pod útesy, hech...No střílet na Vlka v náběhu je taky nehorázná blbost, to je na okamžité přezbrojení!atd. Těším se na další zhovadilosti, bleeecht...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 2. 2011 13:08

Chumbaba: To s těmi hlavami se ale týkalo jen hlavy hlavní postavy ne? Protože lidi prostě neuměli s tím milionem táhlíček vytvořit nic hezkého (přestože se to několika málo hračičkům dařilo).

Na městech je špatně jedna věc - města ve středověké Evropě vypadala jinak :D Ale nevím, jestli je to zrovna chyba hry...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 28. 2. 2011 21:32

SCobra: Víš, jak dlouho mi trvalo, než jsem se dopracoval k použitelný Bretonce, tyjo?:-)) Jako moje prvotní pokusy by vyděsily i doktora Frankensteina.
Chumbaba: Musím uznat, že z Areny si ještě pár songů pamatuju. Tohle se člověku z hlavy jen tak nevykouří...:-))

http://www.youtube.com/watch?v=LgL45BbHieM
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 2. 2011 21:36

Já jsem klikal na random tak dlouho, až mi to vygenerovalo něco normálního :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 2. 2011 21:50

No vidite, a ja si pockal az budou venku nejaky mody a hned jsou ty postavy hezci. :D

Ad hudba - na ten uvodni motiv mi nesahejte. Je perfektni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 28. 2. 2011 21:58

Lo!Zza: To je prd kreativita, tohleto..Když si nevytvoříš svou "osobitou" postavičku, tak jako bys nežil..:-))
Jinak Bethesda v TES vždycky muziku zvládla na výbornou, hudbu k Areně nebo Daggerfallu si občas pustím na pozadí v Youtube a nechám vzpomínky plynout.

http://www.youtube.com/watch?v=fZ97I2p4_YY
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků