The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 10. 2014 11:18

Tmavy je to dost, ale da se to prenastavit.

Ja se radsi podivam na polonahou zenskou nez na polonahyho chlapa. ;)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 25. 10. 2014 11:31

však ja taky hraju za zenskou, vzdyt pisu ze nic proti. Proc koukat ve hre na chlapa když na nej každý rano cumim v zrcadle, zejo.
Jen ze mi proste prijde ze vic jak polovina modersky komunity u TES nedela uz nic jiného nez zensky.Staci se podivat třeba na steam na screenshoty lidi, 90% jsou polonahy zensky s barevnejma vlasama, preci jen by to chtelo trochu vetsi uctu k lore hry, nebo tak něco:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 10. 2014 11:11

Ono je to asi tim, ze jina hra ti takovou volnost co se tyce modovani nenabizi. Uz jsem videl silenosti jako mod co ti do Skyrimu prida tropicky ostrov. V jine hre by sis screenshoty polonahyh modelek delat nemohl. Ve vysledku jde stejne jenom o zabavu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majdanek 28. 10. 2014 15:48

Jakou modifikaci byste mi doporučili pro Skyrim. A máte s modifikacemi pro Skyrim nějakou zkušenost???
majdanek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 8. 2015 14:36

Ahoj Tesáci, uff aj ,,plamen Skyrimu,,tuná dohořel? To jsou věci, no asi ho na hard rozehraju dotřetice. Co taky v tomhle hicu?! kromě:,,bejt po krk ve vodě,,...Přidá se někdo? Díky Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 12. 2016 13:18

Používali jste hodně enchanting na věci? Budu asi něco jako jednoruční bojovník s trochou magie a jelikož jsem dlouho nenašel zajímavé věci, tak jsem si říkal, že se naučit enchanting vyplatí. Bych si pak mohl vylepšit skoro všechno pro boj, ne? Mi to připomíná dost Minecraft :D Tam byl vylepšený krumpáč základ.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 12. 2016 13:08

Ahoj, urrrááá, a Díky Ti TTD Johne, vítaj, co To je? To sa maže na Chleba, no Tyhle Fičury jsem nikde nepoužíval, Ten Suprkrumpáč na dolování jsem si vykecal u štajgra. A co se boje Týče, válí se toho všude dost, všude v TESech jde hlavně o Alchymo a Kouzla - čáry, level na Luku a na Meči i v magic úrovních, no a Brnčo pochopitelně taky, co si tak pamatuji, ale Stejně nic na GOLD RPG Mooro nemá, jde To všecko se Hrou na Hrdiny do Kelu, zjednodušení všeho, vodění za Ručičku, již od Začátku jsem se Chlámal, jak může nějakej Geroj ustát mnoho tunovýho Draka na kraji útesu, či na hradbách atd. Mám rád, u RPG trošku věrnosti Fyzikálním zákonům i jinejm(např. váha báglu, hehe), hehe, jinak se s Tím můžou jít vycpat, To samý Free obrovská mapa a žádný Zóny a Hranice na fest, pohyb hezky jako v Gothicu III., přes Obě Dvě hranice a možnost to nějak překonat Hlavou...Stejně ma mrzí, že není propojení mezi Mooro a Oblíkem, o Trojici sse Skyrimem nemluvě, juj To by byla paráda...já vím propast technologií a engine atd...ale stejně u Gothiců To šlo vymyslet a spojit GII. s Havranem,...a občas jinde taky, No nic,...Ale co budu Hrát, na všem naložený Stovky a Tisíce Hodin,Hmmm co jsem nehrál još z Vykopávek? A navíc, aby To hrálo Tydýtu Mácovi na těch neschopnejch Wídlích: ,,10 x fujky,,...Ach jo, zas To vypadá naa X! sehrávku Oblíka nebo Věčnýho Moora, já se z teho picnu a Vávra má Hlavu v Pejru, a všici ho Tlačej ke Zdi, hecht, no uvidimmo, ten Z3 je taky spálená jíška u F 4 je g
czestina taky passé, Ó Herní Vúchu za co, nedá si se mnou Někdo Paralerně Tesa?! Byla by Větší Sranda přes Vánoce, Hmmm, nedá, nemá Čas v týhle šílený Trhni Době v Česku!? Tož semká aspoň Pište, je To Vostuda, Nej Herní Mág, skončí na Smeťáku?! Smutné Tulák Máco od Zvonu, přeji Všem Pohrobkům Doupákům, Povedené a naplno prožité Vánoce u rodinného kerbu, Pod Modrou Oblohou, na Cestě.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 12. 2016 18:25

OK, dík za info. Moc často RPG nehraju, protože není čas. Všechno končí stejně. Gothic asi po 20 hodinách, Morrowind asi po 10, Oblivion po 20 a ve skyrimu mám sotva 10. Časově je to náročná zábava. Moc nechápu, kde na to ostatní berou čas :)

Tak budu mít jednoruční boj a kouzla. To by mohlo být v pohodě.

Zatím se mi to líbí. Levelování všeho kolem by mělo být propracované, takže to dává větší smysl a zlepšuje hratelnost. Nikdo moc neobtěžuje a celkově je to o tom prozkoumávání.

Propojení by bylo fajn. Třeba na něm dělají :) Skyrim se vejde na jedno DVD, takže možnosti určitě jsou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 12. 2016 19:48

Hai TD Johne, jasná zpráva, ten čas, já bych ho měnil za tu samotu, ale je To dobrý, přišel na mne zase čas Her, i když to bude zase Repete v Z3 a v F3...Jinak si tam ppřidej po dvouch 00 a já Ti to přeju. Já si hrál od 40., díky bejvalce Helence a měl jsem to místo prášků, hehe. třeba se do NY k nečemu vrátíš, přeju Ti Fajn Vánoce a Dabl štěstí do Šťastného Nového Roku. Hlavně Toho Moora a Havrana či G 3. STarec Máca. No o To 1 DVD nejde spíš o ten generační Rozdíl, To by museli udělatt Remake jako u Gothiků, kde se To povedlo. Ale kdo by do Toho šel?!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 12. 2016 02:30

Pokud hraješ takové obrovské hry, tak při opakování už ani nemůžeš vědět. Fallout 3 má dobré DLC. Hrál jsi všechny?

Jako terapie je to ale super. Já takhle dával BF4, ale pak jsem už nic jiného nehrál :D Tak jsem přestal.

Celý engine je jejich, takže všechno bude asi dost dobře kompatibilní. Takže pokud by dali staré věci do nového enginu, docela dobře by to mohlo šlapat. Pokud s tím počítali, což počítali, protože sami použili starší věci pro urychlení vývoje. Prostě mi to nepřijde úplně nereálné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 12. 2016 16:27

Ahoj TD JOHNe, potěšil si velmi archive TOP Zvon, budiž Ti kdykoliv otevřeny, stačí mi napsat, hej, To ma štve, tahle Šílená Trhni Doba, Nikdo se neodváží jít do,,Klasik,,projekttů - kromě Vávry! Držím mu Palečky, ALER...že... Není se čemu divit, když by to bylo míň Ekšn, tak by na Tom,,Vykrvácel,, von, Nazdar Bazar...Navíc Lidi namaj čas hrát 50 - 100 hodinovky Hry, no nemaj čas si ani hrát s Dětmi, Smutné Máco,...Zářný Příklad: Toho FUJKY ,,Falloutta?!,, 4, je To za mě zatím nedohrané i když načaté 4x, First jsem Tomu dal 250 hod, holt ta engliš, to mňa zabijí, mnohou hru jsem v englišu i s massabobštinou dal, ale v F 4, jsem nenašel pořádně, ani Questy hlavní linie, prostě ,,BLŮD GULAGE, FUJKY!,,, Dáváš ma Fajn Naději, ale zatím Pavlov efekt, Hej nad Celkovými, Mapami, zrovna jako u Zaklínača. To ma můžou políbit, je To Barům Reklamní Trik, a pak se hraje,,na Dvorku,,hehe. nechal jsem sa napálit dostkrát, a echt, jen Ty Sny, hej, a Naštvané Máco...kterej se praští do Bedny, vo průhledné a neprůhodné ZDI. No nejvíc ma vytočili v Oblivionu,i v F 3/JAP! mám GOTY vedle normálu, chce někdo základ? je u Zvonu 2x...Díky za Opatěru, zahřeje v plesnivý a vlhký jaskyni, Johne.../, v Gothikách, atd. Mám čas Tak ždímu u GOLD FREE RPG každej čtvorcovej meter do kyblíka,,Do ČISTA!...u G3 bylo na Hranicích vidět co již nestačily dodělat a kde jim to ukradli vod Huby a Rukou...Joudové blbí. U málo Her to bylo 100% ode zdi ke Zdi kolem Ihriska, a huž To Nikdo nedodělal...konečně mě spustil, z ničeho nic F 3, voni s Tím museli beze mě to Upgrejdnout. a je Tam i nový INTRO? a připadá mi Ta Grafika lepší při mým Hosipu a skleroze, jinak ve Hře, je skleroza při Repete do Alelúja - Skvělá, máš jen,, DEJAVU, že jsi Tam už někde, někdy byl, ale kudy jsi se Tam vyloup již většinou/ Díky, že si Kreslíím již od Pradávna Vlastní Mapy s ppoznámkasma a píšu vlastní Warbuchy, jinak by bylo: ,,Krísta Maíjá, kde jsem si co uložil do Bedny, ve privat STORE:vybydleném domečku?!, jeskyni, či kde si sklerotiku Bedny Clock 2 - 3 neotevřel při First nájezdu, atd,/... A mlhavě co se Dělo v Questech, v noci jsem pěnil asi 15 minut jsem a Trlilu Trolla v podzemí a nikde nic, Ta blbá cihla ve Sloupu, 20x jsem na ní najíždfěl než se přřihlásila, Jauwajs, musel jsem nají svůj WARBUCH...no lehkej Bug či Zlej JOKE to je, sice i u Moora, je něco podobnýho, ale né takovéhle Brutus, taky jsem zapoměl na Blood v Areně, no Flašky mi vyšli jentak tak a bylo To Vyloženě na Mittla Intuitivní maglajs, hehe, Len ma štve!, že se Tam válí 90% kořisti, jakmile jsem mal klíč tak přes mrrrtvoly bič a prýč, Taky Debilové! To nemám Rád!, když si nemohem nacpat Bágl Tím co jsem si s vodřenejma Ušima s 8.Levelem pomlátil, Já Vím tady je žádán Level o hodně vyšší, netrpělivé a zvědavé Máco, hehe. Dostal jsem málem Tvrdě na Budku. V Areně jsem musel všechno nechat, Brůůům!Jo a Taky, když To nesebereš hned, tak to skončí v žumpě! To ma u více her štve taky, Někdy se dá nastavit prodleva, i ta někdy nestačí(MOORO?!) Připadá mi blbý když Parťák bojuje či Družina a Ty by si je mal nechat v rejži a křečkoval předem, jsou na Hlavinku?!, i v G3, když si nestih všechno clírnout, než Ty nevděčný Blbové Rebelové se Přitili jak Rusáci, Tak si mohl krást znova, už To nebylo Tvoje!? Hehe. No trocha jsem sa z nadrženosti šířejc rozkecal, je To Buřt, stejně semká už nikdo nezabloudí až na Gejmmástry a Matadory i STarci z Doupěte, Starých Cold Časůch, Provúch, Co s Váma Pohrobkama je?! Doufám, že se To aspoň přes Vánoce a Zimu zlepší? hecht, Přeji Ti TD Johne, Zdraví,polibky od Fatimi a MŮÚZ, a Kliku od Flašinetu, aj Ty Povedené Vánoce Silvestr a NY 2017, Tobě i Všem co sem ještě páchnou...Bílej Den STarec Máca z Cave Zvon, Samota je Pěkná Sviňa a Nikomu ji nepřeju, radši bych si dal Dračák, Mariáš, Taroky , Bridge atd. No pište potěšíte chorého Starce, na Hlavu aj nachcíppané jak CAMEL, flušu a Koušu! BAHA!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baja.ja 6. 1. 2017 13:39

Je tu vůbec někdo, kdo předchozí příspěvek přečetl alespoň do půlky ?
baja.ja
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 1. 2017 19:35

BAJA.JA JAJA, NO TY HRAJEŠ GOLD FREE RPG? NO OZVI E MI NA SZ,MŮŽEM SI POPOVÍDAT,..STAREC OD ATARI MARCEL...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baja.ja 10. 1. 2017 20:43

Marcel Kudlvasr píše:BAJA.JA JAJA, NO TY HRAJEŠ GOLD FREE RPG? NO OZVI E MI NA SZ,MŮŽEM SI POPOVÍDAT,..STAREC OD ATARI MARCEL...


Marcel Kudlvasr píše:AHOJ BAJA.JA, HMMM NEJDŘÍVE PROSÍŠ A PAK...?, MARCEL.


Ahoj, hry uz nehraju. Ten muj prispevek jsem nemyslel spatne, jestli jsem se te dotknul, tak promin..... tohle jsem nechtel. :-)
baja.ja
First Blood

Odeslat příspěvekod LEON_pilot 28. 7. 2018 06:44

baja.ja píše:Je tu vůbec někdo, kdo předchozí příspěvek přečetl alespoň do půlky ?


Ne, vůbec nerozumím řeči jeho kmene :-|
WWW.VIRTUALNIPILOT.CZ
LEON_pilot
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků