Divinity II Ego Draconis

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 22. 9. 2009 13:59

Prvnich par postrehu z hrani poanglictene nemecke verze.
Na tuhle hru jsem se docela dost tesil,protoze Divine Divinity a Beyond Divinity se mi hodne llbily.Bohuzel hra zatim vysle jen v nemecke verzi a anglicka je mozna planovana nekdy na konec roku a o ceske verzi ..ehmm..skoda mluvit asi:) Nastesti se da hra poanglictit,takze se to da normalne hrat,akorat dabing je nemecky.
Hra vyuziva engine Gamembryo na kterem bezi Oblivion a Fallout 3,takze se nejedna o kdovijak dechberouci grafiku ale presto je velice hezka a nevypada zastarale.Na mojem pocitaci to na high detaily bezi vzasade bez potizi,ale pri nastaveni extreme uz to tak bez potizi neni:) Graficky to asi nejvic pripomina Gothic 3,takze to je i na dnesni dobu ok.Navic jsou ke hre jiz dva patche a ten druhy pridava hi-res textury,protoze puvodne hra obsahuje textury stejne jako ma xboxova verze.

Tvurci,k moji velke radosti,zachovaly vsechno dobre z predchozich dilu a navic se nenechaly strhnout dnesnim trendem zdebilnovani her pro masy a zaklad zustal ze stare skoly.Takze nejake sipky na mape kam mate jit,ci cary na zemi kudy se dostanete k mistu kde se plni ukol se nekonaji,krome hlavnich ukolu ktere maji znacku na mape.Hrac muze kazdemu NPC cist myslenky a tak se dotavat k zajimavym informacim a pripadne je vyuzit ve svuj prospech,nebo treba k vydirani a tak dale.Ovsem kazde cteni myslenek stoji exp. body aby to nebylo tak snadne a hrac se musel rozhodnout jestli cteni myslenek pouzije ci ne.
Spuboje jsou akcni s vyuzitim skillu a komb,proste clovek klika jako blazen a do toho macka ikonky se skilama :)
Ve hre je spousta mist k prozkoumavani,spousty mensich ci vetsich dungeonu ve kterych se vali truhly a spousta dalsich objektu k rozbiti,je poterba nachazet klice ke dverim a truhlam,obcas resit hadanky,zjistovat tajna hesla a tak dale,proste parada.
Ve hre je jeste spousta dalsich veci ktere by staly za zminku ale nerad bych aby me nekdo kamenoval za spoilery. Ale rozhodne lidem kterym se prvni dva dily libily to doporucuju,budou spokojeni myslim stejne jako ja:D
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 9. 2009 22:55

Jo Flashi ,díky za Info, až to kolem někdy poběží?! že. Obě Diviny jsem hrál docela dost. Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stonycz 28. 9. 2009 15:09

Sakra jasný! Tohle bude hra jaxviňa! :lol: Hrozně se těším! Nejdřív jsem začal s Divine Divinity které jedu už podruhé a ještě se chystám na Beyond Divinity kterým si akorát tak ukrátím čas na Divinity 2 a podle herních videí z Youtube bych řekl, že to bude super!
stonycz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 11. 11. 2009 05:04

Asi prvni ceska recenze na anglickou verzi hry ktera se kolem 20.11 zacne prodavat.
http://www.gamepark.cz/divinity_ii_ego_ ... 272936.htm
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 8. 12. 2009 22:20

Sam jsem jeste nehral, ale celkem me prekvapuje, ze se tu o tehle hre vubec nepise. Pritom mi podle jinych temat prijde, ze by to mohla byt pro mnoho lidi jejich krevni skupina.

Jinak: http://xlive.cz/xbox493.html - Apsiho recenze xboxove verze na xlive.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 9. 12. 2009 01:53

Mno jo..prvni Divinity taky byla super a moc se o ni nikde nemluvi a nediskutuje,myslim ze u dvojky to bude dost podobny.
Pritom me prisla o dost lepsi nez cela Dragon Age :)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 12. 2009 10:36

No ona ani neměla moc velkou reklamu, upřímně jsem si ji všiml teprve před 14 dny úplně náhodou.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 9. 12. 2009 14:43

jezek: jake nemela moc velkou reklamu? copak jsme nejaci casualove? :D
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 11. 12. 2009 12:23

Zkousim koupit Xbox360 verzi na surtepu kde maji 2dny dostupnost a doufam v zazrak,spis pokus,krome Xzone ceskym hernim eshopum moc neverim...
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 12. 2009 12:26

uzivatel_cz píše:jezek: jake nemela moc velkou reklamu? copak jsme nejaci casualove? :D

No tak jasně, ale na to, jak porjíždím weby, tak tohle mi prostě úplně uteklo...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stonycz 11. 12. 2009 19:07

Nj, do DD II jsem taky vkládal docela naděje, ale moc mi tam nesedne to "staň se drakem." Ale uvidíme...
stonycz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 11. 12. 2009 19:53

jen se neboj..promenu draka dostanes az hodne za polovinou hry a zas tolik letani tam neni..a navic je to nadherne udelany..tak 85% hry stravis chozenim po svych:D
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 22. 12. 2009 17:40

Mám velký problém - hru jsem KOUPIL , nainstaloval a při kontrole disku mi to vyhodí :

Byl zaznamenán pokus použít emulační software. Vložte prosím disk, ke kterému máte licenci, vypněte emulační software a zkuste to znovu.
Bude-li se chyba opakovat, stiskněte tlačítko "Hlášení o chybě" a výslednou zprávu odešlete oddělení technické podpory.

Jenom předesílám, že jsem již odinstaloval, čistil registry od daemona , jiný emul. software dle mě v PC nemám - velice mě mrzí, že jsem ty peníze do toho dal - dementní protipirátské ochrany slaví úspěch - s...u a deptají platící zákazníky - nejsem tak " kovaný " ohledně počítačů a programů - máte nějaký nápad co s tím - přeinstal win se mi ale opravdu nechce - systé, win 7 - 64, ultimate, dva měsíce po instalaci, nainstalováno dost minimum programů, PC je primárně na hraní. Díky za každou radu.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 22. 12. 2009 17:49

prosel bych si oficialni forum..nebudes sam komu to asi dela..

http://www.larian.com/forums/ubbthreads.php?ubb=cfrm
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 22. 12. 2009 17:57

Link na anglický demo:
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=35213&r=top

Před chvílí jsem to stáhnul a spustil, až budu mít čas, provětrám to trochu víc. Zatím to na mě působí docela příjemně. Hezká grafika, nenáročný na HW, slušný ovládání. Akorát animace vypadají poněkud podivně, zejména když postava běží, tak vypadá jak retard.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků