Ultima Online - Dark Paradise

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Xoddam 25. 2. 2007 09:38

Zdravim, v UO novy nie som, hraval som asi 2 roky na kelevare pod menom "Gerald z Rivie" no potom vask prisla dvojrocna pauza koli WoWku, a teraz sa k UO opat vraciam. Avsak uz nie na Kelevar ale na Dark Paradise. Tak by som rad vedel ci tam z vas niekto hraval alebo hrava. Popripade nejake tipy a triky alebo pikantne veci ktore treba poznat, no a nejaky dobrovolny sponzoring na zaciatok by tiez bodol :)) .... Ale aky je tam day-life, ake su GM frakcie? PK Order Chaos atd :) hmm? Xoddam, resp. v tomto pripade vasa Lawillieta
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 27. 2. 2007 09:20

jo chvili sem tam hraval ... ale prvni sok pro me bylo uvodni kovani nez te to pusti do sveta a hlavne kdyz sem tam zacal tak se mi kopat kamen nechtelo tak sem tam pobihal a kazdyho zebral o sutry a kradl co bylo na zemi ... moje prekvapeni bylo kdyz me tam nahaneli naky tipci vrat to :D a ja ne a najednou sem byl mrtvy coz byl zatah GM dali mi ban :( jinak me na tom serveru vadi ze se nemuze mluvit sproste tim nerikam ze propaguju sprosty keci ale obcas me neco nastve a rad bych to napsal :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod user45909 27. 12. 2011 21:18

Absolutne nedoporucuji shard dark paradise kvuli arogantnimu chovani game masteru, kteri si delaji po svem co chteji. Dokonce tam nechaji urazet i holku a dokonce ji tam nechteji nechat hrat kvuli ironicke poznamce. Opravdu pristup gm je tam dost zvlastni. Jak je tam videt, jedno gm se urazi a ostatni uz tupe stoji za nim a nekomunikuji, asi jim vadi ze je urazila (nevim tedy cim) holka. Po x letech co jsem tam hrala mi sebrali pristup na me acc, pak absolutni ignorace a zadne vysvetleni. Bohuzel, venovala jsem tomu opravdu spousty casu, k te hre si kazdy kdo ji zna vyvine urcity vztah, ma tam pratele atd. At si to pani GM na DP nechaji kdyz je to jejich svet!
user45909
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 27. 12. 2011 21:24

Opravdu je nutný s tímhle blábolem spamovat všechny český herní weby? Nějaký tvoje soukromý spory s adminama serverů tu asi nikoho moc nezajímaj.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků