Nejlepší MMORPG

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Které MMORPG je nejlepší? (pokud zde to svoje nenajdete, napište do fóra a my vám ho sem přidáme)
World of Warcraft 104 %  47%  [ 104 ]
EverQuest 2 11 %  4%  [ 11 ]
EverQuest 1 1 %  0%  [ 1 ]
Ragnarok Online 15 %  6%  [ 15 ]
Ultima Online 20 %  9%  [ 20 ]
LineAge 2 37 %  16%  [ 37 ]
Dark Age of Camelot 2 %  0%  [ 2 ]
Guild Wars 25 %  11%  [ 25 ]
Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar 6 %  2%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 221

Odeslat příspěvekod Lepus 5. 7. 2007 21:12

Free nezrusily jen se preskupily je to jouda jestly to nepochopil :mrgreen:
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 7. 2007 21:49

Free servery u WoWka nejsou legální,tak je jenom dobře,že nepokračoval.Pokud nepřešel na legal.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 7. 7. 2007 09:43

SCobra píše:Heady569: Checht...
Opravdu na to nejde nic jiného říct...
LA2 tu sice bylo o dost dřív, ale jeho systém je od WoW na hony vzdálený. LA2 je v podstatě jen mlátička jako třeba RO nebo Diablo.
Jenže ve WoW si můžu zcela beze strachu vybrat, jestli chci jen plnit questy, jen mlátit potvory nebo obojí dohromady.
Skoro bych řekl, že to co jsi napsal ty jsou jen ona slova čisté závislosti...
Ale uznávám, že grafika ve WoW v porovnání s LA2 je naprosto tragická :)t/quote]

na půl souhlas, napul ne... ta prvni polovina ne... ta druha jo :lol:
v LA2 můžeš s klidem jen plnit questy... je jich tam tolik... i kdyz L2 nema tak velkej herni svet jako WoW ale myslim ze to nehraje moc velkou roli... proti WoWu az na tu grafiku nic nemam... az na ten detail ze WoW neofic servery stoji za *****, kdezto LA2 servru je vsude po svete fura, a hodne z nich by se s klidem mohlo srovnavat s oficem... (napr ted znovuzrozeny L2Extreme...)... na oficu se delaj questy bezne, je to vcelku jedina cesta jak ziskat nektere itemy... LA2 je taky svym zpusobem mlaticka, ale k tomu to prece patri, ne :-)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 8. 7. 2007 18:27

jo ale tak nerikej ze ten system vychazi z wowka kdyz system WoW a jeho Herni mechanika/matematika je upe o necem jinym :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 7. 2007 10:50

No v LA2 ale za questy nedostaneš žádný zkušenosti, což je podle mě docela podstatný rozdíl. Nebo se něco změnilo od té doby, co jsem to hrál naposled?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 7. 2007 11:20

Dostaneš zkušenosti, se mi zdá... ale hlavně dost peněz
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 12. 7. 2007 16:15

ted sem WoW vypnul expil sem paladina zatim 25 level a co blizzardu musim nechat je naprosta jina hratelnost pri zmene classu .. a taky zajimava hratelnost stejnych classu sestra momentalne taky expi paladina a hraje ho uplne jinym stylem nez ja to se mi libi :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 7. 2007 09:51

Já myslím, že MMO hry jsou tak dělané skoro všechny, abys mohl hrát jedno povolání více styly :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 24. 7. 2007 20:19

Blizzard Entertainment has today confirmed that the number of subscribers to MMO World of Warcraft has topped nine million for the first time.
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod godlikeSK 24. 7. 2007 20:51

chyba mi tu lotr online co tak zaradit tam aj to. ja by som hlasoval za to.
godlikeSK
Killing Spree

Odeslat příspěvekod shaftik 25. 7. 2007 10:40

Ani tu nevidim Eve online,bohuzel jsem ho jeste nehral,ale nevypada spatne
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 7. 2007 13:31

Taky se koukněte,ze kdy to hlasování je:
18. 4. 2005

Jestli chcete o něco hlasování rozšířit,pošlete mi sz :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 7. 2007 13:14

Na přání godlikeSK přidán do hlasování LotR Online:SoA.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 26. 7. 2007 15:08

Nechcete to treba udelat znova?nekdo mohl hlasovat pro dejme tomu everquest,ptze lotr tu nebyl a ted si to vycita :)
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod godlikeSK 26. 7. 2007 15:14

pre mna teda urcite lotr . sice mi tam chyba zabijanie alikov z wowu :twisted: ale nic ine. praveze mi dava vela a je urcite lepsi :D
godlikeSK
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků