Nejlepší MMORPG

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Které MMORPG je nejlepší? (pokud zde to svoje nenajdete, napište do fóra a my vám ho sem přidáme)
World of Warcraft 104 %  47%  [ 104 ]
EverQuest 2 11 %  4%  [ 11 ]
EverQuest 1 1 %  0%  [ 1 ]
Ragnarok Online 15 %  6%  [ 15 ]
Ultima Online 20 %  9%  [ 20 ]
LineAge 2 37 %  16%  [ 37 ]
Dark Age of Camelot 2 %  0%  [ 2 ]
Guild Wars 25 %  11%  [ 25 ]
Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar 6 %  2%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 221

Odeslat příspěvekod ghostdog32 30. 8. 2014 16:29

EQ2 už je trochu vykopávka, stejně jako wowko... to jsou MMOčka už jen pro veterány. Těším se na EQ next a doufám, že to moc neposerou. Hrál jsem od headstartu GW2 skoro celý 2 roky mi to stačilo, ale čímdál tím častěji jsem si uvědomoval, že už ve hře nedělám nic jinýho než farmím goldy a už mě to přestává bavit. Vyzkoušel jsem si teď Archeage, SWTOR, Wildstar a ani jedno mě neoslovilo. AA je takový divný mišmaš s zabugovanou grafikou a vůbec ten vizuál se mi moc nelíbí. SWTOR vypadá spíš jako masseffect s tématiou star wars, což je fajn, ale jen jako singlplayer a navíc pro F2P hráče je to hnusně ořezaný. Wildstar vypadá docela nadějně. Vizuál trochu perverzní, ale jinak bych to hrál, kdyby to nebylo s poplatky a kdybych ve startovních lokacích potkal víc jak 1 hráče za půl hodiny. Nakonec jsem objevil Firefall a jsem naprosto spokojen, alespoň prozatím.... Celá hra je zadarmo, ale nikdo vám nic nevnucuje a je to fakt akční a zábavný. Nechápu proč to má taky špatný recenze. Lidi jsou *****ý, že odstranili pár dobrých věcí před vydáním hry, ale to je asi vše.
i5-2500K @4.4 Ghz, Noctua NH-U14S, GA-Z68XP-UD3P, Kingston 8GB, Samsung 840 EVO 120GB, Intel 320 80GB, WD Green 2TB EZRX, Audinst HUD-mx2 + AKG K240MKII, EVGA SuperNOVA 750W G2, Fractal R4, LG W2220P @75Hz
ghostdog32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 50.gabi 25. 2. 2015 11:15

Tady sem sehnal dobre hry www.gamex.8u.cz
50.gabi
First Blood


Odeslat příspěvekod BeStHeRo 26. 8. 2015 17:00

V mládí jsem strávil celé dny nad mmorpg jménem Nostale i když vypadá směšně, mě náramě bavila, měla prvky které ostatní mmočka neměli.
Pak jsem také hodně strávil hraním Wowka. Nyní na hraní už bohužel nemám moc času.

Kamarád mi doporučil web, kde jsou zrecenzované mmo hry zdarma. Kdo neví, co hrát a chtěl by tip, mrkněte na něj. HryFree.cz :-)
BeStHeRo
First Blood

Odeslat příspěvekod Jonas41 23. 12. 2016 10:16

Pamatujete ještě někdo Runescape? :D
Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod lorddrtic 29. 1. 2017 19:02

Mezi nejlepší MMO hry určitě patří legendární Big Farma. ;-)
lorddrtic
First Blood

Odeslat příspěvekod Zocomov 5. 2. 2017 15:19

Zdravím,

Nabírám lidi do CZ/SK guildy ve hře Wartune.

Tady je odkaz pro více informací https://www.facebook.com/pages/Wartune- ... d&ref_type

" hra Wartune je hlavně skvělá v tom že je furt co dělat, nabízí 2x víc věcí na vaše vylepšování než jste schopni za celý den stihnout. Dále krom základní měny je tu samozřejmě i speciální která ale není pay to win protože lze získat zrůzných questů a eventu v solídním množství"

Dá se řící že jsem v této hře veterán, za mástra se nepovažuji neb se je pořád co učit (hra se neustále vyvyjí)

8-) Zocomov
Zocomov
First Blood

Odeslat příspěvekod Lyndt 4. 10. 2017 18:27

Tera online.. bohužel ale spíš ta americká než EU, v evropské verzi chybí motivace to vůbec zapnout :D Gameforge, co víc dodat...
Lyndt
First Blood

Odeslat příspěvekod DPaM 23. 4. 2019 20:59

Co se týče MMO her a MMORPG her tak ty mám seřazené v jednotlivých kategoriích tady -> htpp://herniste.cz , tak třeba se někomu nějaká hra zalíbí :D

Já si z dřívějších MMO her pamatuju hodně na Divoké kmeny, k těm se i občas vracím :D
DPaM
First Blood

Odeslat příspěvekod tehomas 27. 4. 2019 20:32

Těžko říct, které MMO pro mě bylo nejlepší. Opravdu nevím, tak aspoň několik kandidátů:
Nejvíckrát jsem se vrátil k D&D online - podle mě má ze všech MMO co jsme kdy zkusil nejlepší atmosféru a člověk si to užije, i když hraje sólo a zadarmo. Alespoň prvních pár desítek hodin. Poměrně specifické je to, že i když jsou tam společné prostory, tak když jdete řešit quest, vytvoří se defaultně instance jen pro vás a vaši skupinu. Ale na startu se můžete klidně rozhodnout, že se může připojit kdokoliv další a quest si tak nastavit (až na výjimky - pár questů je solo only). Pro každý level je několik questů free a pak několik placených. Na začátku si člověk vystačí s těmi free, na vyšších levelech ale by ale bylo třeba je opakovat do zblbnutí a tak jsem si začal kupovat obsah...
Hodně dlouho mě držel Star Trek Online - výborně vymyšlené postupné odkrývání nových a nových herních mechanik. Tolik jich snad žádná jiná hra nemá a přitom jak se k nim člověk dostává postupně, nezahltí ho to, ale má radost, že zas dělá něco trochu jiného. Byl bych řekl, že tohle je ten top. Bohužel ale trpí tím, že se tam z času na čas někdo rozhodne, že místo vytváření nových systémů překope nějaký existující a tím mě znechutili.
Dlouho předtím jsem ulítával na Anarchy online. Dneska už to je graficky zastaralé, animace jsou taky slabota a ergonomie ovládání byla nic moc už ve své době. Ale i tak - tehdy to mělo něco do sebe. Fascinovalo mě, jak se dají prokombinovávat vybavení a různé ability plus složbičky jiných hráčů, aby člověk najednou zvládl překročit na první pohled nějaký nedosažitelný práh (typicky aby mu hra dovolila začít efektivně používat něco, na co teoreticky člověk neměl ani pomyslet). Ale chtělo to mít tu hru už dost nastudovanou. Byla tam poměrně velká cz&sk gilda, což bylo rozhodně plus. Ale jestli se to dá hrát ještě dneska, to si jistý nejsem. Před nejméně deseti lety začali slibovat nový, vylepšený engine a byli v nějaké betaverzi ke hraní. Hádám, že ho v ostré hře dosud nemají. Ne že by to samotný engine zachránil.
Eve online - slušné. Velmi slušné vesmírné RPG. Ale ani u něj nedokážu s klidný srdcem říct, že by to bylo to nejlepší co se dá hrát...
tehomas
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků