Dungeon Fighters Online - CZ Guilda

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Zocom 11. 9. 2017 14:03

Nazdar lidi, hledám spoluhráče cz/sk komunity do DFO guildy/party > zatím založená není protožeto to nemá smysl dokud nedám do kopu alespoň jednoho další človíčka.

Pokud si hru pořídíte (je to freeware) přes steam jsem vám ochotnej poslat jako gift bálíček dvou krásnejch boostů. (double stamina - potřebná na ... vlastně všechno, a 300% EXP ale pouze z dungeonů). To bude asi platit pro prvních 10 hráču (teda pokud vás tolik vůbec bude)

Případný zajem mi pošlete na egi@volny.cz

Skype: zocomhack2@volny.cz --- ačkoliv jsem dost šílenej na to procházet eventy určený pro partu vice hráčů sólově, občas je to o držku a mít někoho nejen na kooperaci ale i na přímém audiovém spojení na skypu pro lepší koordinace by se víc než hodilo.
--- na druhou stránku tím že člověk dělá ty těžký eventy solově, tak ten můj gear od ostatních taky podle toho vypadá XD ---

P.S.: Můj nick na DFO je Siegger, Channel 22 (server jsou navzájem kompabilitní takže není problém jako u jiných her přesunout svou herní postavu mezi jiné servery), Class Lancer Skirmisher - prostě naspeedovanej kopitník, Profese - PuppetMaster >>> nebudu sice výbíravej ale nejvíce bych do začátku uvítal hráče se support charakterem nebo s Alchimistickou profesí (nebo oboje). Jsem lvl. 42, to neznamená že začatečníky neberu, jinak bych ani nenabízel ten boost balíček přes steam který je hlavně užitečný nováčkům.

8-)
Zocom
First Blood

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků