World of Tanks

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mysel_1 7. 5. 2014 14:59

Ano, i tak to jde.
Ale tak nejak mi prijde, ze upgradovat, abyste dosahl stavu, kdy je hra sice spustitelna, ale ani s nizkymi detaily neni prilis dobre hratelna, je.. docela dost nemoudre. :o(
Mysel_1
First Blood

Odeslat příspěvekod robis33 10. 5. 2014 10:36

Mysel_1:
Nerozumiem celkom ako si to myslel ale už je to ako to je a je to super.

WOT ide na Maximálne nastavenie + zapnutý antialiasync = 45-65fps. Grafika super!
robis33
First Blood

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 16. 6. 2014 08:21

Hrál sem to rok ,ale poslední dobou už to moc nehraju.Prvně byla hra luxusní ,ale každý další patch to jen a jen zhoršuje.Opravdu nechápu logiku WarGamingu kdy v jedné verzi něco přidá,a v druhé to odstraní a v třetí to zas přidá.Někdy to vypadá že hru úmyslně sabotují ,aby mohli dělat patche a tím si zasloužit plat :D Prostě nemá to logiku.Navíc mě nevadí že tam jsou prototypy ,většina z nich aspoň byla s 50% opravdu vyrobená,takže proč né.Co mě ovšem štve je WTF-E100 ten nikdy nejezdil a ani se neplánoval.Prostě je to jen čistě výmysl WG.A tohle mě právě celkem štve.Upravují si hru podle vlastních obrazů a né podle reality.Ruské tanky jsou až moc OP.Oproti tomu Tiger u němců je papír nad papír a každý ho porazí.Jasně v reálu jezdil vlastně jen proti TIER 5-6 maximálně.A herně je to krapet jinak.V posledním patchi je tiger odolnější ,ale pořád to není nic extra.Vadí mě špatná optimalizace ,kdy mě příklad Crysis 3 běží lépe jak tanky.A přitom jak tanyk vypadají že.Prostě ta hra je sice fajn ,ale trpí spoustou potíží a dětškých chyb.Jde vidět že to bylo tvořeno čistě pro zisk a né pro hráče.Chápu nemůžou to dělat zadarmo ,ale prostě když už mají úspěch tak by mohli myslet taky na hráče.Když už udělají akci na tanky tak max TIER 8.A co my s desítkama ? Oni spíš myslí na nové hráče ,které chtějí oblbnot aby do hry dali peníze.Na nás starý mazáky dost dlabou.Sám sem si pořídil jedině churchilla III a stačí mě to.Díky misím není třeba kupovat dražší tank.V současnosti hraju raději War Thunder.Protože je o dost reálnější a tank se tam chová jako tank.Ta fyzika je tam cítit a vše působí daleko lépe.Navíc ve WOTKu jsou problém GOLD náboje.Když je vlastně může používat každý a taky to každý dělá.Největší potíž je v české komunitě.Kdy každý po vzoru akcida vozí goldy :D Aneb kdo nepálí goldama neni čech :D V poslední verzi změnily zvuky ,ale teda osobně mě to příjde horší jak to bylo.Hraju to pořád ,ale prostě už u toho nejsem celý den.Dám si tak max 2-5 bitev a pak to radši vypnu.Nervy mam jen jedny ;)
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lynx12 18. 6. 2014 11:14

Nelze než souhlasit...hrál jsem to od dubna 2011 a už mám WoT vyřešené - odinstalované.

Delší dobu lítám War Thunder, bylo to prima odreagování od WoT.......pak přišla CBT WT-Ground Forces a já sehnal přístup. Dnes jede asi měsíc a půl otevřený beta test a já před časem WoT odinstaloval....

Nebudu porovnávat, každý má možnost vyzkoušet..... já už s WoT nechci nic mít.....

WT-GF má 3 mody: Arkáda, Realistické bitvy a Simulátor (já hraju Simulátor-žádné značky nad tanky, co vidíš, to vidíš ..... :-) )
Huawei P30 Pro 8/256GB

CPU:AMD FX-8300BE+CM Hyper 212+EVO,MB:Asus M5A99FX PRO R2.0, RAM:Crucial Ballistix 16GB,GPU:Gigabyte R927XOC-2GD,HDD:120GB SSD+WDBlack 1T+WDRed 2TB,zdroj:Zalman ZM-600GLX,Win10x64Pro
Lynx12
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 2. 2016 13:03

Co je zas todle za úchylárnu...

Obrázek

Object 268 variant 5 přišel na supertest. Jedná se o stíhač tanků postavený na podvozku T-10, který je osazen dělem M53 s ráží 152mm.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 8. 3. 2016 02:29

lol to je picovina :D to je april.

jinak kdo znate world of tanks blitz - tabletovou verzi, urychlenou, bitvy 7vs7, casto akce, premko zadarmo.. tak uz se da hrat i na PC, ale musite mit Win10 :) Je docela sranda hrat na PC proti lidem na tabletu.

Ja osobne se presunul na PS4 kde to ovladam klavsnici a mysi (hama speedshot ultimate), wotko tam ma lepsi novejsi engine, takze sou tam mise v noci, za ruznejch pocasi, je tam daleko lepsi okoli, vsude trava, stromy i trava se ohejbaj dle vetru.. vypada to daleko lip.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 9. 3. 2016 11:57

já zatím stále hraju v klanu co se drží v top50 na EU, ale čím dál tím víc mě **** rajčata na random bitvách .... ačkoliv si to svoje vždy nastřílím tak věci ohledně MM, spotingu, artynách, botech a dalších bolavých místech WoT mě nutí hrát jen CW a strongholdy ... pokud public, tak jen s tříčlenou četou stejně dobrých hráčů ...
Dr. 120L
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 15. 5. 2016 15:44

Pokud někdo chce začít hrát dejte vědět. Rád bych ho přivítal jako rekruta. Pošlete SZ.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 15. 5. 2016 17:36

Jo a nabízím invite kód pro toho rekruta s nějakým tankem a goldy a možná i premiem. Nevím, co tam je přesně.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YouGames.cz 1. 6. 2016 01:17

Jojo také mě World of Tanks uchvátil. Tady přidávám jedno krátké video z bitvy: https://www.youtube.com/watch?v=WXcjpjPsRTg
YouGames.cz - Online hry zdarma! Free to play MMO hry pro všechny věkové kategorie.
YouGames.cz
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 1. 6. 2016 19:47

WoT vydal patch to už ví asi každý ale neví změny.
Zde máte Zdroj kde píší novinky nechci CTRL C - V. http://www.ddworld.cz/videa/pocitacove- ... ngine.html

Je tam lepší podpora pro vícejádra a DX11.
panrt
First Blood

Odeslat příspěvekod robbert 1. 6. 2016 20:05

Kod: WOT500KYOUTUBE

Přemýšleli jste nad tím rekrutem?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2016 20:08

Ne.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků