World of Tanks

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 16. 4. 2011 16:38

Musím říci že mě nový arkádový MMO simulátor World of Tanks uchvátil. Samotná hra je zadarmo, kdo chce může si dokupovat zlaťáky aby se dostal rychleji k lepším tankům ale ceny jsou IMHO dost přestřelené... Ale dost už slov - určitě nejsem jediný kdo kouzlu WoT propadl... Hrajete ? Nehrajete? Podělte se o svoje bojové zkušenosti !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 4. 2011 16:40

Ja kouzlu tedy nepropadl.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 4. 2011 17:08

Já hraju už od února :-) Akorát teď byl wipe, takže jsem přišel o svoje elitní tanky z prvních dvou tearů - už jsem měl upgradovaný na elite skoro všechny...
Ty ceny jsou fakt špatný... Jsem myslel, že bych jim něco přispěl, ale kupovat za 10 euro fakt nemá smysl a vyšší hodnoty už jsou dost nad moje možnosti.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 17. 4. 2011 16:20

Ty tanky jsou výborné, mne se teda líbí. Souhlasím s přestřelením cen, to je trošičku moc :-l Jinak hra samotná je hodně dobrá, jen si na ni zvyknout a vyjezdit se :) Není to zase tak lehké...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 4. 2011 17:05

Hoďte mi vaše nicky, ať vás kdyžtak poznám (ať vím, po kom střílet první) :-)
Můj je: scobra1cz
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 17. 4. 2011 17:46

Torham0
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 17. 4. 2011 21:15

Tankbuster1980
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 10. 6. 2011 18:53

SmartinScz
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod SmartinS 3. 9. 2012 20:48

Hruje to tu aktivně někdo?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 9. 2012 20:53

Občas si skočím zastřílet, ale už mě to nebaví tak jako dřív :) Nový mapy nesedí k mému stylu hraní a dostat se do starých vyžaduje hrozně velký štěstí a nebo hodně prohraných bitev. A na to já nemám čas ani nervy...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deglaser 8. 6. 2013 09:15

Bohužel každím patchem je to horší, už se to nedá hrát. WG dělá všechno jen pro zisk a hra tim strácí na hratelnosti. :-*
Samsung Galaxy S10e
deglaser
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 6. 2013 09:48

Já teď hraju letadýlka Flames of War. Na rozdíl od "tanků" tam nejsou vymyšlené prototypy a létáte v ikonických stíhačkách své doby.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sir_Edie 9. 6. 2013 16:48

nick: Sir_Edie
kdo by chtěl, může k nám do klanu (min. tier VIII)
je sice fakt, že dost upravujou tak, aby měli zisky, ale na druhou stranu ne vše, už je možno koupit spotřební doplňky za stříbrňáky(1 zlatý=400 stříbrňáků), ale někdy se to hodí, je ale fakt, že dost tanků je při přidání téměř nezničitelná a postupně ho zhoršují až do nehratelné podoby (viz. wolverine). Na druhou stranu je to hra s perfektní grafikou, dynamicky se rozvíjející se a jistě se nudit nebudete. Pokud mohu doporučit nějaké tanky, tak pokud máte rádi rychlé tanky, tak francouzské lehké, pokud máte rádi být ten vepředu, co tlačí nepřátele, tak ruské těžké, pokud rádi zasypáváte nepřátele střelou za střelou tak brity, pokud rádi objevujete nepřátelské tanky dřív než oni vás, tak americké střední, pokud máte rádi opravdu hodně ubírat, tak ruské stíhače (sice nemají otočnou věž- celkově stíhači, ale mají silné dělo s velkým poškozením), nejlepším stíhačem je obj.268, pokud jste rádi někde zalezlí a střílíte obloukem (dělostřelectvo), tak doporučuju americké- má největší poškození a největší výbuch střel ;-)
Sir_Edie
First Blood

Odeslat příspěvekod Fuck8r 14. 7. 2013 20:27

já to hraju 2,5 měsíce, teď mám Wolverína a je to úplně na ho*no :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 7. 2013 23:30

Wolverine, respektive jeho kanon, stál za nic i v reálu... Lepší je Achilles se 6Lbs kanonem... Anebo M-36 Jackson s americkou 90mm. (Furt ten samý podovozek jen s jiným dělem)...Beru to však podle reality, nikoliv hry ! Já to už nehraju, protože mě to přestalo bavit, vymýšlejí tam pitomosti, ať si to nechaj... Podle mě to začíná být zábavné tak od Pantheru (opět to beru dle reálu) ale co s tím vyvedli autoři hry nedokážu posoudit.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků