Operation Flashpoint: Dragon Rising

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 10. 2009 07:29

Ostatně, neříkal jsem náhodou, že tu recenzi vydají opravenou? :D Čemu má pak člověk věřit...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 16. 10. 2009 07:54

USER47 píše:Hehe, je zvláštní, že tu "nepovedenou" verzi dostal na celým světě asi jen pan Jonáš.

Jinak já jsem v poslední misi a celkem si ji nedávám. Sice jsem to zatím zkoušel jen párkrát, ale nějak se mi nedaří úspěšně odpravit ty šilky v první vísce.



jakymikoli cajnanovi co zastrelis odeber bazuku :D:D:D drz se na prave strane vesnice (kdyz sem sel z leva...tak me pokropila i kdyz sem ji nevidel :D ) a na pres roh strel jednu ranu do silky pekne do cumaku...aby nebyla videt hlaven a tak te nemohla zabit...u te druhe to samy....jen rychle vykouknout zpoza rohu a zas zalizt ..taky nez stihnou sundat ty tvoje vrtulniky
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod panTadeas 16. 10. 2009 08:07

Anebo si vypujc abrams a vsechno to rozstrilej pekne z tanku. Vyzkouseno.

//vcera se nam povedla 2. mise bez vystrelu.
XBox Live: TadeasCZ
panTadeas
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 16. 10. 2009 10:54

Marcel Kudlvasr píše:...Potom co je pár solidních vosolilo za těch 4/5, se lekli a zamázli to Embargem, pak se jim rozvítilo v makovicích a kajícně se vrátili k již dávno hotové a odladěné verzi I....

Jediný weby, který dávaly 4/5, byly ty český. A z toho jedinej Eurogamer to dal kvůli vysoký obtížnosti. Například Ertefol rovněž recenzoval review PC verzi a obtížnost mu přišla spíše jednoduchá (stejně jako je u finální verze). V žádný jiný recenzi na světě jsem se nedočetl, že by se hra nedala dohrát a recenzent to musel zabalit v šestý misi.

inexplicit, pantadeas: Díky za tipy:)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 16. 10. 2009 12:15

Tak jsem to zvládnul obejít zleva, stačilo se pouze vyhýbat střetům (a říct svýmu týmu, aby nestříleli). Ovšem pak jsem se dostal k tý základně a začalo peklo. To ji musím celou vyčistit úplně sám? Kde jsou tanky, vrtulníky, pěchota atd.? Obešel jsem ji zeshora a odzadu, ale byla tam hromada jednotek, který podezírám z nějakýho nekalýho spawnování (poprvé v kampani mi to tak připadá), navíc v hrozný přesile...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 16. 10. 2009 12:39

:) ten konec...pristav ...doporucuju tam nabehnout hlavnim vchodem zprave strany (postrilet pozorovatelny kolem cesty) ...vlez hlidat jen jeden typek..ktery je navic slepy ..pak muzes krasne infiltrovat...ze zadni casti pristavu u ponorky na tebe zacnou nabihat manici..ale ty je muzes pohodlne sejmout ...vsude je za co se schovat...resp...tvuj team vyuzij jako stit :D ...v zaadu zakladny je tech vojaku opravdu hodne..ale mas povoleny jeden bombovy utok..tak ho nasmeruj nekam tam....(ono staci taky projit tim hlavnim vlezem...a hned jak si na zakladne to oznamis veleni...ti za tebou poslou posily ...jen musis chvili pockat..nebo zacit nicit sam ........)

doporucuju davat bacha ze zacatku zakladny....nalevo sou baraky a jakysi kontejnery.....tak jdi radsi kolem skaly nez predem po ceste...protoze nekteri sou schovani za rohama budov a dokazi te nemile dostat do zad...

taky bych nelezl k barakum se sudama :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod 16cmfan 16. 10. 2009 16:49

Nedá mi to, krasny SS: Obrázek
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 16. 10. 2009 17:15

WUT?

(vložil jsi správnej obrázek?)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 16. 10. 2009 17:45

Dohráno. Možná někdy později napíšu ucelenější dojmy.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 16. 10. 2009 21:04

Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 16. 10. 2009 23:12

USER47 píše:WUT?

(vložil jsi správnej obrázek?)


Jo vložil, proste se mi líbi...sem ho delal sam...pls, dejte mi nejakou inspiraci a ja to udelam :-D

btw: snad asi to nepatri do OFP: DR ale nehcelo se mi hledat nejake jine tema pro SS z her atd., tak sem to tu plesknul
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 10. 2009 23:35

No Fane, jako začátek to špatný nejni, koláže je fajn zábava jen to chce využít prostor, smysluplně... no pracuj na sobě a třeba to k něčemu bude...tož se ukaž Ferďásku, co v tobě je, založ si chlívek,,vlastní tvorba,, tady jseš jaksi OT, že. Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 16. 10. 2009 23:56

16cmfan píše:Jo vložil, proste se mi líbi...sem ho delal sam...pls, dejte mi nejakou inspiraci a ja to udelam :-D

Aha, já jen, že bych to nenazval screenshotem, proto jsem nevěděl, jestli jsi nechtěl nalinkovat něco jinýho:)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 17. 10. 2009 08:27

jj blbe sem to nazval "screenshotem" mueheee Marcely, tušim sem v Topicu o A2 postoval nejaké obrázky, problem je - ze nemam inspiraci - to je nejtežší :-|
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 10. 2009 10:11

Napiš mi SZ či Majl 16cmfane é FANe, a dáme něco dohromady, Ty budeš mít inšpiraci, a mne třeba něco naučíš he...předem díky. No zahrál bych si tenhle Fire v,,chodu,,ale není Duch a aní Síla těla, že(pro nechápavý: Chechťáky a mašina...)i když Maso je syrový a Strašidlo je připraveno(comp překlad z engliš...). STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků