Operation Flashpoint: Dragon Rising

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod inexplicit 14. 10. 2009 17:13

jop ..dlouha mise......taky se stalo ze me odpravili tema masivnima odstrelama ..pred kteryma se za strom neschovate...

tam je to blby prevazne na konci.....cajickaru je tam kotel a nabihaj ze vsadyma ....(navic opet timelimit)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 14. 10. 2009 17:15

Ten timelimit mě nějak moc netrápil, v podstatě jsem zatím v kampani nenarazil na místo, kde by mě čas v něčem omezoval...Ale okýnko "program provedl neplatnou operaci a bude ukončen" člověka naštve, když podle všeho jsem byl pár minut od úspěšného konce:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 10. 2009 11:38

Huh?

"Přesně, jak jsme tušili. Prodávaná PC verze OFP2 úplně odlišná (lepší) než review PC verze od Codemasters. Nechápeme proč si tak sami škodí?"

http://twitter.com/Eurogamer_CZ


Mimochodem, kdo si chce hraní zpříjemnit hlasovým ovládáním parťáků, může. Mně sice ta kruhová příkazová konzole docela sedí, ale pro spoustu lidí je asi nepřekonatelným problémem, takže by tohle mohlo pomoci.
http://community.codemasters.com/forum/ ... p?t=387191
Naposledy upravil USER47 dne 15. 10. 2009 11:44, celkově upraveno 1
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 15. 10. 2009 11:41

necekane =)

tak co ten klaster ..hotovo?
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 15. 10. 2009 11:43

Ještě ne, už jsem se dvakrát dostal až nahoru a vždycky jsem tam schytal nějakou zbloudilou kulku:). Mimochodem, zkoušel jsem to obcházet i z druhý strany, jestli budou nepřátelé tak tupí, jak tvrdil Ertefol, a nevyplatilo se mi to:). Dostal jsem tam pěknou čočku...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 15. 10. 2009 11:56

no..chtelo by to team =) myslim ze kdyz to budes hrat s kamosema..bude to uplne o necem jinem... pekne si to rozdelit .....krasne by odpadlo to otravne kolecko...pekne si zapnes ventrilo..nebo neco takovyho..a jedes :D ... mi primonina coop ve splinter cell :D ...multiplayer me nebavi neak u zadne hry (krom quake) naopak coop byva zabava=) dokud nehodlaji vymyslet neakou rozumnou AI ..tak to nikdy nebude ono
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 10. 2009 11:59

No jo, ertefol recenzoval novinářskou verzi a to se někdy prostě nevyplatí tak jak napsali z euragameru na twitteru: "Přesně, jak jsme tušili. Prodávaná PC verze OFP2 úplně odlišná (lepší) než review PC verze od Codemasters. Nechápeme proč si tak sami škodí?"
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panTadeas 15. 10. 2009 12:12

Klaster bych tezkej, ten jsme dali ve trech.
Byla tam takova nezapomenutelna chvile, kdy nas 4. kolega stal 20 metru ode mne, koukali jsme na sebe a mluvili a on se uprostred slova zmenil v ruzovou mlhu a par kousku masa na zemi - to byla prvni salva z minometu :-)
XBox Live: TadeasCZ
panTadeas
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 10. 2009 12:31

Ha, klášter dobyt. Závěr byl docela hektickej. Musím říct, že bez těch savů je to úplně jiná hra než na nižších obtížnostech.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 10. 2009 14:16

Nechce někdo soutěžit?:-D
http://community.codemasters.com/forum/ ... p?t=389210

btw: To tričko se mi kupodivu docela líbí, ačkoli podobně výrazný motivy na oblečení moc nemusím...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 15. 10. 2009 16:25

kdyby ten drak byl v zaaadu tak je to lepsi =) jinak pekne
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod danniel 15. 10. 2009 21:03

Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 10. 2009 21:14

To jsou komici... :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 10. 2009 23:26

Hehe, je zvláštní, že tu "nepovedenou" verzi dostal na celým světě asi jen pan Jonáš.

Jinak já jsem v poslední misi a celkem si ji nedávám. Sice jsem to zatím zkoušel jen párkrát, ale nějak se mi nedaří úspěšně odpravit ty šilky v první vísce.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 10. 2009 07:25

No Daniel ma předběh, já tomu věřím, a nedostaly verzi 2. jenom oni, pouze se do nich opřeli nekompromisně, a že pak dali RE-RE po finální, to je pochopitelné, a že si stojej za oběma hodnoceními je samozřejmé a fér. Spíš bych to označil za Klausovské fanfaronství, kdyby zůstali na té 4/5 z 10-ti, he.
Mám i pro vše vysvětlení...vše co pustili za videa a trailery ze hry- bylo z verze jedna! Pak šla fáma , že je to pro Děti. Tak se toho zalekli a nahonem tomu pár neuváženejma a přiblblejma zásahama,,ublížili,, a zvedli obtížnost na Verzi 2, která odfrčela jako Rewiew na herní weby. Potom co je pár solidních vosolilo za těch 4/5, se lekli a zamázli to Embargem, pak se jim rozvítilo v makovicích a kajícně se vrátili k již dávno hotové a odladěné verzi I., HEHE a záhadě , jak to bleskově zmákli je KONEC! a hráčům nakonec odlítla ta hratelnější First verze za 8/10...Já Michalovi věřím, že obě Recenze byli napsány na základě poctivého recenzního dohrání toho co mu dolítlo na pitevní stůl, a zmáknul obojí na úrovni!= Super s*. Toť celá záhada,,Všechno bylo Jinak...,,. STarec Marcel od Zvonu. P.Z.: Smr-dělo mi to-,,od Hlavy,, od začátku, a tuplem při těch delších videích-trailerech!
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 16. 10. 2009 07:32, celkově upraveno 2
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků