GUN

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 1. 2010 13:18

Nebuďte na svého koně jací ne? Mladí - hrubí.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 1. 2010 13:26

Ale tam je: "Jste na svého koně příliš hrubý". A pokud je to směřováno na hlavního hrdinu, je to jednotné číslo, tedy "jaký - mladý". Ale teoreticky by to mohlo být i "hrubí", podle kontextu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 1. 2010 13:37

Nj, teď mi to došlo, já jsem sám :-D asi mě zblblo, jak se většinou jezdí ve skupinách :-D takže opravdu tvrdý.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 1. 2010 23:22

Jo, jsem měkej. Není moc her, co by se mi nelíbilo, ale zase si ke hraní vybírám jen to, co má perspektivu k tomu se mi líbit.

A jak jsem slíbil, tady kraťoučký video.


Škoda, že se nejde vracet zpátky v misích, sestříhal bych všechny popravy :-))
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 2. 2010 22:47

Ach jo, mám tak strašnou chuť si projít celej ten příběh znova, ale ti bossové, ti to tak strašně zmršili, že už to asi nezapnu. Nepopsatelná škoda :-( Kdyby mi fungoval trainer a one shot kill, ale on mi nefunguje :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 22. 2. 2010 09:38

Zkoušels to odsud ?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 2. 2010 09:39

Stahoval jsem několik verzí z hrej.cz, ale myslíš, že je mezi nimi rozdíl? Ale zkusím to no, protože mě to fakt láká.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 22. 2. 2010 09:55

To fakt nevim, jen se snažím pomoct :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 10. 2010 13:00

Tak, hru definitivně mažu, vzdávám to, odmítám trávit hodiny prolejzáním světa a hledáním zbývajících posledních dvou podělaných kousků zlata. Hru mažu a díky bossům už ji nikdy znovu instalovat nebudu.

Obrázek

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 10. 2010 21:04

Ty jo, jsem nevěděl, že někdo má takovou posedlost hledat všechno... to já bych se na to dávno vybodnul
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 10. 2010 21:12

Obvykle nemívám (ono taky není moc her, v kterých to jde), ale ono po skončení příběhu mi toho zlata moc nechybělo, tak jsem si řekl, že by bylo fajn to najít všechno. Ale teď mě to prostě krutě nebaví, čili s tím končím.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 6. 2011 22:48

Sasakr píše:Tak pak napiš, jak se ti GUN líbí (pochopitelně do správného tématu). Jsem dost zvědav, jestli budeš mít stejný názor jako já.

byl jsem tázán, tak odpovím (snad to mam bez chyby :D v slovencine nemame pre tázán patricny ekvivalent :D )

dostal som sa zatial do Dodge City, zatial sa s tou hrou sžívám... u mna je to takto: mam rad westerny a celkovo tu atmosferu... ale dlho nebola hra s touto tematikou, co by za nieco stala (rok 2005 je pre mna nedavna minulost :D ), takze ked sa ich teraz sopar nachomietlo, idem ich opacit ^^ v GUN sa mi zatial nepaci trocha krkolomne ovladanie, ale predpokladam, ze mi prejde do krvi zachvilu... nejake haluzovinky, akoze s konom zabijem bizona su trochu wtf, ale celkovo mi nevadia moc... grafika je na dnesnu dobu sice uz "zastarala", co je na niektorych miestach dost poznat, ale napr. pohlad na zapadajuce slnko je nadherny :love: taktiez mi nejde nastavit nativ mojho monitoru (v registroch sa vrtat nebudem...), co tiez trocha kazi dojem... ale to je zatial asi tak vsetko, co mam proti, inak celkovo dobry, pozitivny dojem o<:) uvidim, ako dalej, lebo teraz mam celkovo akusi nechut hrat, mam rozohratych viac hier (co u mna nie je zvykom...) a len tak trocha zobem sem tam do nich striedavo :-)) takze asi budem v GUN postupovat pomalsie o<:)

...cital som tu cosi o nadmerne tazkych bossoch... tak to bude mat celkom slusny potencial odradit ma, ak nebudem mat zrovna stav "som silnejsi ako ta hra :mrgreen: "
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 6. 2011 23:02

V tom registru je to banální úprava, stojí to za to.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 6. 2011 23:05

ked ja sa v tom moc nevyznam :-| sa v tom nechcem sturat :nenapadne
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 6. 2011 23:08

Jaj vždyť je na wsgf polopatický návod.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků