Prince of Persia

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod bohemka 20. 6. 2007 17:18

Tak co říkáte na tuto sérii her... když jsem byl menší hrál jsem uplně toho prvního Prince... myslim že jsem se dostal asi do 5. kola... pak se mi dostal do ruky díl Písky času... a teď The Two Thrones... Warriro Whitin jsem nehrál ale určitě bude taky velmi povedený... zatím se mi tato série her velmi líbí... o vy na ní???
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 20. 6. 2007 17:24

Uplne prvniho Prince jsem taky hral... Hodne tezka hra :-) Jinak doma mam posledni tri dily... Sands of Time me uchvatila - vyborna hra, 2 dil je taky celkem dobrej, ale docela tezkej a celkem motacka..."jeste jsem ho nedohral" a 3 jsem zatim hral jen zbezne a vypada to na dalsi dobrou parbu :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 20. 6. 2007 17:32

jo Sands of Time byl skvělej... dohrál jsem to asi do půlky a pak jsem dělal reinstal a nějak se mi ztratil save... takže znovu už jsem nměl náladu to hrát... ale teď hraju Dva trůny a vypadá to opět skvěle... hlavně změny samotného Prince, který tam je jako taková rozdvojená osobnost... prostě zatim jsem z toho velmi příjemně překvapen...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 20. 6. 2007 17:34

uplne prvy princ bola mpja prva elektronicka hra, pisal sa rok 1991, mal som osem rokov :)

remake na xlive marketplace je super!! vid
http://youtube.com/watch?v=d0EdJJuCt1g

klasicku dvojecku 2d hopsajdy som hral, ale nie do konca

"3D" a trilogia SoS/WW/TTT ma moc nezaujala, par minut som hral WW a na PSP Rival Sword, ale ako som uz pisal - nezaujalo ma to, dovody nechcite :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 6. 2007 17:39

No tak ja jsem za mlada :) dohral jednicku. Dvojka uz bylo o dost tezsi proto jsem ji uz nikdy nedohral a asi ani nedohraju :?
A ten 3D se mi nejakym zahadnym zpusobem vyhnul. Ale ze bych po nich nejak touzil se taky rict neda...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 20. 6. 2007 17:46

Jednička i dvojka byly výborný hry! Někdy je mi docela líto, že (veškerý) hry pro DOS, neudělaj i na mobily, aby to člověk mohl pařit furt... :( Jasný nějáky remaky byly, ale chtělo by to originály, takový jako bejvaly... Rád vzpomínám třeba na Comander Keena :mrgreen:

Taky si vzpomínám,jakou jsem měl radost, když jsem na prince našel cheaty :lol: (bylo mi tak 8)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 6. 2007 19:43

Kdo z nás asi nehrál první díl :D ... jinak kromě posledního Two Thrones jsem hrál všechny ... PoP se mi líbí :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 6. 2007 19:48

Sands of Time jsem někde vyhrál, ale taky je nedohrál... někde jsem se sekl a pak smazal save... a už jsem něměl chuť to hrát znova... v létě si to možná dám :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 6. 2007 19:50

Nedostal jsi SoT ke grafické kartě? :wink: :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 6. 2007 19:52

nee, SoT jsem si poctivě vyhrál v PodCastu :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 20. 6. 2007 19:52

includes píše:Nedostal jsi SoT ke grafické kartě? :wink: :) ..../quote]


já jsem dostal SoT ke grafické kartě...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 6. 2007 19:55

aha, tak to jo :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 20. 6. 2007 19:56

už k té na starém PC, které jsem prodal... k tý nový grafice jsem dostal Civilization 4...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 6. 2007 06:29

Já jedničku hrával na gymplu.Tehdy to byl masakr.Střídali jsme Prince,8 bitové formule a F-22.
Z nových sérií,musím se přiznat,jsem nehrál jediný díl :?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 2. 2018 21:44

Jsem za půlkou Písků času. Čekal jsem, že to bude víc odpočinkové, dost se u toho nervuju. Každá horda sviní jde porazit nějak jinak, nicméně než na to člověk přijde, tak chcípne tolikrát, až to hezký není. Lékáren je hodně málo. Když jsem udělal v jedný místnosti jednu hordu a vešel do další, kde místo vytoužený lékárny byla zase horda, myslel jsem, že mě vomejou. Ale když člověk přijde, jak na to, tak to stejně udělá bez ztráty života. I když pokud chcete majznout zloducha a prince nenapadne nic lepšího, než krom úděru ještě skočit dva metry dopředu, čímž se dostane mezi tři další, tak pak vám nepomůže nic. Co mě točí, že i když hraju na gamepadu, tak mi hra dává nápovědu, jako bych hrál na klávesnici. Hádanky jsou někdy taky šílený, ale je dobře, že to nejde podělat tak, aby to dál nešlo vyřešit. Škoda, že tam není víc humoru, resp. skoro žádnej. Hodilo by se to tam. Grafika musela v tý době působit jako zjevení, kouká se na to hezky. Českému dabingu není co vytknout. Kamera je často neposedná. Nevím, proč jsou v některých úsecích statický kamery, ty jsou na *****.

Po 6 hodinách jsem v půlce, což svědčí o jediném. Postupuju hodně, hodně pomalu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků