GTA 4

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 22. 1. 2014 22:58

Trojku mám krásnou krabicovku s plakatem 2cd mapou no prostě srdcovka! Co já se nalital s taxíkem s upraveným handlingem přes Callahan bridge :-D
a zrovna min týden sem si pouštěl OST, ty hity na flashbacku apod, to jsou pecky!
jo a těch hodin ba spíše dnů strávených hasenim požárů non-stop jen s hibernaci PC, abych to neprerusil, to jsem si panečku vydělal miliony :-D snad i míň pracnejsi než sázení v SA.

-- 22. 1. 2014 23:00 --

Trojku mám krásnou krabicovku s plakatem 2cd mapou no prostě srdcovka! Co já se nalital s taxíkem s upraveným handlingem přes Callahan bridge :-D
a zrovna min týden sem si pouštěl OST, ty hity na flashbacku apod, to jsou pecky!
jo a těch hodin ba spíše dnů strávených hasenim požárů s nerozbitnym hasicakem non-stop jen s hibernaci PC, abych to neprerusil, to jsem si panečku vydělal miliony :-D snad i míň pracnejsi než sázení v SA.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 1. 2014 23:11

Nejdřív se to chce naučit pár základních triků: http://www.youtube.com/watch?v=d8rg5xgE0DI
:D

-- 22. 1. 2014 23:13 --

Sasakr píše:Hele lidi počkáte mi tak dva roky? Dřív se k tomu nedostanu, ale pak bych rád dal.

:D Dva roky nejsou problém, protože GTA. Ale chtěl bych vidět, jak někdo hraje něco jinýho, když může hrát GTA :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 1. 2014 23:13

Omg johne běž už s tímhle někam :-D jsem jedinej, komu dělání ptákovin absolutně nemajících nic společnýho s realitou jako nuda?

mmmjack píše:Trojku mám krásnou krabicovku s plakatem 2cd mapou no prostě srdcovka!
Nerad bych tě ranil, ale já taky :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 1. 2014 23:18

Jak jsem už někdy psal, je to pro hráče 4 a ne pro nějaké Kobraře :D Kdo má GTA rád, tak rád i blbne a ta videa mu něco řeknou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 1. 2014 23:22

Chujoviny se dělaj i v kobře :-P http://www.youtube.com/watch?v=SGVBopwzlv8
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 1. 2014 23:31

Ne i, ale jen, tohle nevypadá moc technicky složitě :D 8-P
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 1. 2014 23:42

Seš snad jedinej, kdo ve stuntech hledá umění :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 1. 2014 00:29

Tak jinak to nemá smysl. K čemu je ti trik, který už po týdnu zvládneš :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 1. 2014 07:54

Ke stejnýmu ho*nu, jako ten, co zvládneš za rok.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 23. 1. 2014 13:01

Sas: ano ranil jsi mne a to hodně :-D hned potom se přestala vůbec prodávat, sehnal jsem ji kdesi na netu za 150Kcs ještě.
Hele tak uklidnete se tady jo v tom sále. Proste Johna ty triky hrozne baví tak už to pochop. Stejně tak jako někoho hrozbě baví v gta jen tak jezdit po městě, střílet a prejizdet důchodce apod. Mne to teda až tak nebaví, baví mne si ta přidát nějaká reálné vypadající a době odpovídající auta/jiné vehikly a s nimi blbnout ale vždy jen chvíli pak mne to omrzí.
Když někde narazím na nějaký skokanek tak to vis ze si ho zkusím, ale ze bych nad ním strávil pul roku to fakt nehrozí.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 1. 2014 17:07

Nerad bych tě ranil podruhý, ale já to dostal za poštovný :-D Kdysi to tu někdo na doupěti nabízel :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 1. 2014 18:13

Sasakr píše:Ke stejnýmu ho*nu, jako ten, co zvládneš za rok.

Pak je ale otázkou, proč vlastně hry hraješ?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 23. 1. 2014 18:15

Ha, ja mam neue ale :D žádnej bazár. Jsem zvědav, jak dlouho ta CDčka vydrží, ještě když to hrací se tam musí strkat pro každé spuštění, což je taky blbost. Jo a víš co mně napadlo? Než ty k té sérii dojdeš, tak už to ani na moderních PC a Win nerozjedeš, toho bych se bál asi nejvíc, zrovna jako s Vietcongem... Špekuluju, že zas nahodím WinXP, ikdyž jsem někde zaslech, že vBox už podporuje 3D akceleraci, musím to někde dohledat.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 1. 2014 02:37

tdojhn: Já proto, aby mi zprostředkovaly nějaký pěkný zážitek. Proč jako?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 1. 2014 09:58

Abych měl představu. Každý asi hrajeme kvůli něčemu jinému.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků