GTA 4

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2014 22:01

Vzpomínáte na ty nekonečné bitvy ve vzduchu? Ta hra je prostě parádní!
http://www.youtube.com/watch?v=5SF69UZXVKs
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 6. 2014 23:04

Tak jsem nevydržel a dnes zkusil BF:H a pak na PS3 GTA. BF šel, i grafika OK, ale GTA je prostě masakr. Helikoptéry jak mají být. Se pak těžko kupuju něco nového, když jsou stále podobné věci nepřekonané.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 24. 6. 2014 23:42

V hardline jsou heli jo?
V bf3 mi prijdou divný v tom, že mají pomalou stoupavost, ale hrozně, vystoupat o 2 vyskove metry trvá snad 2 minuty. No a nejhorší pak je, stejně jako to platí pro stihacky, vyskovy limit. Člověk nemůže ani pořádně vystoupat aby provedl nějaký útok vzduch - země, ptz limit je u vetsiny map od 700mnm, což je fakt hrozná kravina, když stihacky lítají normálně v nekolikakilometrovych výškách. Ale sorry to sem dost odbočil, jen jsem si na to ještě nikde nepostezoval.
Naposledy upravil mmmjack dne 24. 6. 2014 23:56, celkově upraveno 1
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 6. 2014 23:45

Jsou tam a jako fajn. Jenže v tom GTA mě to bavi asi desetkrát víc. Možná ta mapa je moc malá, ale nebylo to ono. A jsou ještě o něco více gumové než v GTA, takže občas mají podivnou setrvačnost a naletíš někam do baráku. Stoupání bylo docela v pohodě, na mrakodrapu za pár vteřin, jako v GTA.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 25. 6. 2014 00:02

Tak to zkus v bf3, tam je to dost na h* a gumové ovládání je tam taky, proste často tou mysi jak ovladas celou stabilitu heli, tak stačí jen velmi málo a narves to do prvniho stromu/baráku. Takové neohrabane prostě, zvýšení citlivosti nepomůže, spis naopak.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2014 19:55

Zkusím a uvidím. Ale každopádně hrát hry na myši jsi viděl kde? :D

Zase jsem hrál GTA a musím uznat, že ta grafika na PS3 je fakt luxusní. Barvy má jako žádná jiná verze a celkově je to prostě super vyvážený.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 25. 6. 2014 20:41

Neboj, už vybírám gamepad:
http://www.databaze-her.cz/dp125342 :)
Jako sorry ale AAA FPS hrát jen na gamepadu taky může jenom šílenec, přecejen to míření, no schválně srovnám, až budu mít svůj GP doma.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2014 20:58

Super ;-) Jinak souhlasím. Ale FPS v podstatě ani nehraju, protože mi to nic neříká. Za poslední roky jsem nejvíce hrál GTA, kde jsem nejvíce lítal v helikoptéře. Zábavnou střílečku si snad žádnou nepamatuju kromě pár dílů COD. Jinak je to všechno nuda. U BF je plno věcí kolem a vždy jsem tam dobře pokecal s kamarády. A na konzolích toho střílení také tolik nebylo a když, tak všichni měli gamepad.

PC jsem pořídil jen na zkoušku a zatím nevím, jestli na něm budu do budoucna hrát. Zatím zkouším, ale na myši začínat kvůli střílečkám nebudu. To si raději dám nějakou strategii. Ale tak před 15 lety jsem si také užil plno stříleček na myši a i po netu, takže jsem to zažil. Dneska už mám své ruce o něco více rád :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 25. 6. 2014 21:07

Tak ja nemuzu rict, ze by moje ručička na G500 nějak trpěla :) Je to asi o zvyku, ja takhle hraju celý život, takže fakt nemam problem. Jsem fakt zvědav na ten GP, hlavně teda u řízení vozidel. Tak zrovna GTA není FPS žejo, jednak je to third-person, takže tam ta akce je taková, prostě není to čistokrevně, z toho prvního pohledu je to o něčem jiném no, mnohem víc se vžiješ do té situace. Kdežto když je to TPS, tak je to prostě moc z dálky, špatně se mi rozhlíží, jsem moc nereálně nad věcí, páč vidim i to, co by postava reálně vidět neměla.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2014 21:14

Možná jsi zvyklý. Já přešel z PC hraní na konzole a nikdy bych se zpátky nevrátil. Ergonomicky mi to dost sedlo. Původní konzole mají takové pecky, že bych ještě pár let mohl hrát jen to a už tu jsou nové, které také budou mít super věci. Nemám rád digitální nákupy, což na PC strašně frčí a ani kvůli tomu nekupuju PC hry. Ty přesné reakce u FPS tam ale nejsou, no :)

U TPS to sleduješ jako divák, takže neřešíš, co má postava vidět :D FPS se mi ale hrajou dobře, jen to není jako na PC. Ale i tak jsem si dobře zahrál proti PC hráčům, takže zase tak strašné to není :)

-- 25. 6. 2014 21:15 --

Ale vlastně helikoptéry u GTA jsou FPS :D Jen řídíš dopravní prostředek, proto je tam gamepad nutnost, protože na klávesnici bys moc šanci neměl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 6. 2014 14:20

Kdo chce vyzkoušet jeden z nejlepších MP vůbec?
http://store.steampowered.com/app/901583/
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 30. 6. 2014 13:38

jde v gta 4 preskakovat mise stejne jako v 5 ? po cca 4 nezdarech ?
www.the-s.i.d.y
First Blood

Odeslat příspěvekod mmmjack 30. 6. 2014 14:26

Nevim o tom, že by tam něco takového bylo... akorát zazvoní telefon, jestli chceš opakovat misi, to je asi vše... žádnou jsem snad nemusel dělat 4x :)
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 12. 7. 2014 19:11

tdjohn:
tak jsem se dostal a odhodlal po delší době konečně začít EFLC, tedy baladu Tonyho, ty trapný motorkáře jsem zkoušel ještě předtím a absolutně nezáživné, nebaví, tak jsem to po asi 4 misích přestal hrát. Každej psal, že BOGT je zábavnější, a taky že je, no proč o tom píšu, hlavně tedy kvůli těm helikoptérám, o kterých pořád tak básníš.
První problém bude asi ten, že to nehraju na GP, protože ovládat helinu na klávesnici a myši je prostě na hov*no, a to je slabé slovo :D Začalo to vlastně od první mise v heli, té bojové, jak máš zničit jachtu a pak ještě honit týpky na lodičkách, co ujíždějí.
Defaultně ti to řekne, že máš WASD lítat, na numpadu točit s heli a na myši LMB+RMB střílet, kde mám vzít jako třetí ruku na tu myš??? Tak jsem si to sice přenastavil celé na klávesnici (střílení na lshift a lctrl), ale pořád je to šílené, když musím při lítání ještě držet mezerník pro míření, prdlajs trefím. Zkoušel jsem lítat i s myší, ale to je taky na nic, hrozně špatně reaguje (zpožděně) a většinou to skončí tak, že se otočím na jeden bok a musím to na klávesnici vyrovnávat narychlo a ještě k tomu pořád nic netrefím (navíc osy jsou přesně naopak od BF).
Pak třeba mise, jak je třeba sledovat Packieho v červeném autě po celém LC, mezi těmi mrakodrapy se ani nedá lítat prostě, ulice jsou strašně úzké, několikrát jsem škrtnul, několikrát naboural, tu misi jsem dělal snad 3x, hrozná blbost, nejlepší, když jsem ji dal opakovat z telefonu, tak to začalo někde v půlce, ale kamera se úplně zbláznila a já nemohl sledovat kam letím! Pořád jakobych držel Caps-lock, no jako maras, až jsem se naštval a misi zkoušel až další den, ještě že se daly dělat jiné a byly docela zábavné.
Další věc jsou ty skoky s padákem, jako než jsem si zvyknul, jak to lítá, tak jsem taky nadával, první skok při tom závodu s loděmi, no spadl jsem kilometr od lodí a pak k nim nestihl doběhnout že, přitom si myslím že bych ty mamlasy v klidu dojel i tak. Když jsem totiž potom už nasedl do lodi a jel závod, tak jsem je za celou dobu nepotkal, vůbec mně nebyli schopní dojet...
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 7. 2014 19:55

Klávesnice a myš není na hraní. Ti to říkám pořád :D Motorkáři jsou super, jen je to trochu drsnější příběh. V Baladě máš luxusní hlášky a celé je to hodně vychytané, i když zase jinak než zbytek IV.

Hlavní problém ale vidím v tom, že to málo hrajeme spolu. Po stovkách hodin už získáš takové ty základy, jak se co ovládá a jak s tím trochu umět. Při prvním hraní to úplně ono nebude :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků