GTA 4

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 12. 7. 2014 21:32

No tak jako v SA jsem se taky nalítal, tam se ty vrtulníky ovládají úplně stejně (blbě), takže mne to vlastně nemělo vůbec překvapit. No co už, počkám si na ovladač a bude, jen doufám, že nebudu zklamaný a na něm mi to už půjde.
Ti motorkáři jsou fakt nuda, mise nezáživné, přitom poslouchám metal a rock a jsem typem pravý opak toho, co je v bogt, ale ten styl humoru a hlavně Lewis mi sedly úplně parádně, až někdy fakt čumím, protože on jak reaguje a co dělá (třeba jak se s těmi lidmi začne hádat, posílat je do pr*dele atd.) tak mi to hrozně připomíná mně, a to se mi dost líbí oproti předchozím dílům, hlavně teda IV, kde Nico proste furt jenom dělá co se mu řekne, nikdy neřekne ani slovo proti nebo když řekne, tak stejně nic neudělá nebo to všichni ignorují a tady to konečně má důsledky, Lewise začne ten bracha od Brucieho sra*t, tak mu to natvrdo řekne, nic si nenechá líbit, nedělá si těžkou hlavu, proste ty lidi posle do háje, ať si to udělají sami, nebo ať se zklidní... Stejně tak s Tonym. To se mi na tom proste líbí.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 11:05

Přesně tak, proto ji tak milujeme 8-) Nepřekonaná záležitost a ta simulace všeho tam je úplně jiná liga.

Maybe someday we'll even see a game surpass the phenomenal physics that underpinned Rockstar's GTA4. We just need more developers to look beyond the surface details. Perhaps, like GTA4's NPCs, they just need a little push.

http://www.eurogamer.net/articles/2017- ... n-bettered
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 4. 2017 11:59

Ta hra je úžasně vymakaná. Zatím jsem si tedy jen tak jezdil a okoukával město. Když to srovnám s Mafií 2, tak to vypadá líp a je to nesrovnatelně živější.
Bohužel když dám plné detaily, FPS padá někam k 30 a tak už nezbývá prostor na modifikace. Ale asi nejsou nutné, v reálu to vypadá líp, než jsem čekal.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 4. 2017 18:11

Nevěřim... :D Je to prostě problém. Pořád na ni vzpomínám a pořád s ní porovnávám. Třeba pětka je pro mě pořád nic moc. Je to těžké. 4 jsem uměl fakt dobře, takže to je tím horší. Ale fakt nic podobného tady nebylo a brzy asi ani nebude. Možná GTA 6 s lepší fyzikou 4.

Přesně jak píšeš, modifikace to jen zkazí. Oni nedávali dvěstě kamer po NY jen tak pro zábavu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 4. 2017 01:19

Tak modifikace to nezkazí, jen ta hra už nebude taková, jakou tvůrci zamýšleli (proto si dávám s výběrem modifikací bacha). A fyziku čtyřky do pětky pomocí modu dostaneš.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 4. 2017 13:43

Tdjohne, jestli to máš ještě nainstalovaný, hoď si tam tohle. http://www.gta4-mods.com/misc/realityiv-20-f25401 Nemá to dopad na výkon a je to pecka.

Jinak inteligence beng je teda děsivá.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků