Mafia 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 5. 2015 15:21

Tak to vypadá, že za to mohl spuštěněj MSI afterburner... no toto :-O
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 5. 2015 19:49

To neni možný, přece ti shořela grafická karta, ne? Úplně běžná závada na PC.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 31. 5. 2015 22:17

Tak asi jsi v něm měl nějaké nastavení, co to ovlivňovalo ne? Třeba regulaci fanu, nebo nějakého napětí, nějakých taktů paměti třeba??? Vim, že jsi OC rušil, ale třeba se to nevrátilo na úplně původní takty, až když jsi vypnul AB úplně.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2015 00:07

Nebo mu to třeba i opravilo spálenou část čipu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 6. 2015 13:28

tdjohne ty chceš trumfnout PCho?

Jinak vypnutí AB nezruší OC, teď to hraju taky s OC, jen prostě AB musím vypnout. Už jsem se setkal s tím, že AB dohromady s nějakejma modifikacema schazoval hru, ale aby čistá hra s AB spadla a ještě mi domršila ovladač, to teda ne.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 6. 2015 15:04

K cemu je dobre mit to pustene, kdyz to k OC nepotrebujes?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 6. 2015 16:57

No kontroloval jsem tím teplotu, jestli není problém v ní :-D Jinak abych to přetaktoval, tak to zapnout musím. Jen pak už to nepotřebuju. No ale nikdy jsem to nevypínal.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 5. 8. 2015 16:02

Tak trojka me zatim nechava zcela chladnym...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 8. 2015 23:23

Trailer není úplně nejlepší, ale zase je takový jiný. Bych se toho nebál, dvojka byla skvělá a tahle doba má zase jinou atmosféru. Když by to byl herní styl jako jednička a dvojka a příběh něco jako styl Max Payne 3, tak to bude neskutečná pecka.

-- 6. 8. 2015 00:25 --

tdjohn píše:... Zkusím tu zdarma a řeknu.

Nevíte, jestli jsem to nakonec zkoušel? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 8. 2015 08:27

Tak to já se při traileru spokojeně usmíval. Při gameplayi jsem byl zhrozen.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 8. 2015 16:38

Nijak nadseny jsem nebyl ani z toho traileru, ale ten gameplay to uz kompletne dorazil. Ale nechci jenom kafrat, zatim tezko soudit, snad z toho nakonec bude neco pouzitelneho.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 8. 2015 10:26

Ten gameplay je fakt tragédie. Podívejte se, jak se hejbou ty auta. Na tu fyziku! Na to, jak všechno hned bouchá. Na to, jak mají záporáci nad hlavou blesk, abyste věděli, po kom máte střílet. To bude snad větší ptákovina než Saint row...
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 23. 8. 2015 18:47

Proč jste hned všichni tak negativní? Nechápal jsem hned ze všech komentářů na cdr.cz při oznámení a prvních videích... Ještě jste to nehráli a už 98 % lidí píše, jaká to bude sračka a že si to nikdy v životě nekoupí, že je to hrozné co s "kultovní" sérií (značkou) udělali...
To byste pořád chtěli hrát rok 1928 ve stejné grafice se stejnými efekty, ale novými misemi nebo co?
Přesně tak jak byla v traileru M3, tak jsem si ji představoval, Vietnam war, bouráky 60.-70. let, drogy atp. a autoři se trefili, kam jinam byste chtěli jít? Bylo to nejpravděpodobnější.
Na druhou stranu ty výbuchy v gameplay mne taky překvapovaly, třeba to bude ve finální hře ale úplně jinak a ty blesky bude mít třeba jen konzolová verze, co vy víte?
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 23. 8. 2015 20:35

Zapomnel jsi jeste na: "Blbi amici zkazili nasi zlatou ceskou hru!!!" Neco podobneho jsem cekal, proto jsem vedle onehda psal
holubek002 píše:btw koukam Mafia3. To zas bude na ceskych internetech nablito...


Tak snad jeste muzu rict, jak to na me pusobilo. Jako (pod)prumerna strilecka s nesympatickym hlavnim hrdinou v zajimavem prostredi.

mmmjack píše:co vy víte?

Nevim, proto pisu
holubek002 píše:Ale nechci jenom kafrat, zatim tezko soudit, snad z toho nakonec bude neco pouzitelneho.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 23. 8. 2015 20:55

No vidíš, ale zrovna tobě mé slova úplně nepatří...
Ale třeba o hlavním hrdinovi už toho víš tolik, abys usoudil, že je ti nesympatický? Jako od pohledu? :)

Koukni tady na ty reakce:
http://cdr.cz/clanek/mafia-3-oficialne- ... 15/diskuse
mně je na blití z těch keců...
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků