Mafia 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 8. 2015 23:26

S Mafií 3 je problém v tom, že se natolik odklonila od Mafie 1, že ji lidi budou těžko respektovat jako plnohodnotné pokračování.

Mafie 1 byla spíš simulátor života někoho, kdo se dostal do mafiánské mašinerie, aniž by chtěl aniž by se s tím dokázal úplně ztotožnit. Mafia 2 nebyla simulace ničeho a šlo o exkurzi do života dvou bezohledných vrahů a mafiánů, bez nějakého hlubšího zamyšlení. No a trojka zatím vypadá jako obyčejná vyvražďovačka v roli mafiána, jen s příběhem.

GTA ale není bezduchá vyvražďovačka. GTA je velmi dobře napsaná a promyšlená společenská satira (až tak dobře, že to mají někteří jednodušší jedinci problém poznat). Kdo by měl tohle vědět líp než Take Two, vydavatel GTA...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod verdin 19. 6. 2016 08:51

Zdar, před nějakým časem byla Mafia II na Steamu ve slevě za pár korun a tak jsem jí zakoupil. Říkám si, tak si jí ještě jednou po letech zahraju. Ovšem potýkám se s jedním problémem...V 4.kapitole (i když už to občas dělalo i dříve), jak mě náhodou spatří policie, tak mi obrazovka lehce zmodrá, píše mi to, že mi hledá policie - je to jaky by lehce zamrzlé, téměř se nemohu pohybovat ani nic jiného dělat, prostě konec. Na nic to nereaguje. A když hru ukončím a znovu spustím, tak se objeví úplně to samé po načtení posledního uložení. Jediné řešení je načíst zase hrát celou kapitolu od začátku a jakmile mě bude kdykoliv hledat policie, tak zase namodralá obrazovka, lehké zamrznutí, nelze nic dělat a konečná...Je na to nějaké řešení? Tímto způsobem to přece není možné hrát :-(
Díky za radu
verdin
First Blood

Odeslat příspěvekod mmmjack 9. 7. 2016 23:29

No, to určitě není? Máš hru aktualizovanou posledním patchem? Zkoušel jsi ověřit integritu dat?
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků