Half-Life 2 - dojmy, grafika, diskuze

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 8. 2005 07:06

Příběh ? Dyť tam žádnej neni (alespoň v HL2). Akorát GORDONE FREEMANE seš borec, prošel si kanály!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 19. 8. 2005 07:10

ocelot69 píše:Příběh ? Dyť tam žádnej neni (alespoň v HL2). Akorát GORDONE FREEMANE seš borec, prošel si kanály!s/quote]
Je tam příběh, akorát prostě ne tak silný...
EDIT: Vyhozeno to, co jsem psal v deliriu gamers... :lol:
Naposledy upravil Darwel dne 16. 3. 2006 22:16, celkově upraveno 1
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 8. 2005 07:16

Jo, začátek a konec. To je celej příběh HL2. Mezitim nic. Takovej SYSTEM SHOCK2 měl příběh 1000x lepší.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 19. 8. 2005 07:45

ocelot69 píše:Jo, začátek a konec. To je celej příběh HL2. Mezitim nic. Takovej SYSTEM SHOCK2 měl příběh 1000x lepší.0/quote]
Já jsem nemyslel jenom HL2. DELETED
Naposledy upravil Darwel dne 16. 3. 2006 22:16, celkově upraveno 1
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 8. 2005 07:49

Jó tak to jo. HL1 je bomba, HL2 za nim těžce pokulhává (obvzláště v oblasti toho příběhu). Já hraju předevšim na konzolích a jsem vyznavačem silného příběhu - METAL GEAR SOLID, FINAL FANTASY atp. Proto mě v této oblasti HL2 zklamal. Hratelnostně, graficky, všechno v poho, ale příběh SUCX!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 19. 8. 2005 07:54

ocelot69 píše:Jó tak to jo. HL1 je bomba, HL2 za nim těžce pokulhává (obvzláště v oblasti toho příběhu). Já hraju předevšim na konzolích a jsem vyznavačem silného příběhu - METAL GEAR SOLID, FINAL FANTASY atp. Proto mě v této oblasti HL2 zklamal. Hratelnostně, graficky, všechno v poho, ale příběh SUCX!v/quote]
Odkázal bych tě na SUPER stránku half-life.cleverweb.cz Podle mě je příběh hodně dobře udělanej, oproti Doom 3, i prakticky čemukoli jinému (na konzolích nehraju,jednak jsem zapřísáhlej PCčkář , Metal Gear Solid jsem měl čest hrát, extrémě výborná hra a tehdy co jsem tohle psal jsem byl v hráčském amoku.)
Naposledy upravil Darwel dne 16. 3. 2006 22:12, celkově upraveno 1
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 8. 2005 08:05

Phe. Na MGS nešahat.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 19. 8. 2005 08:09

To stejný ti já řeknu o příběhu Half-Life.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 8. 2005 08:10

System Shock je RPG pokud se nepletu, tam je daleko vetsi moznost vypiplani pribehu. HL2 opravdu dejovou linii ma.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 8. 2005 08:13

Možná je příběh v HL dobrej, ale kolik se z něj dozvíš ve hře a kolik si musíš přečíst někde jinde ? PRD. Najednou tě prdnou do hry, jseš v nějakym CITY17, všude mimozemšťani a nějaká obdoba fašounů, OK beru. Do setkání s ALEX bomba. A pak. Level po levelu, a po příběhu ani stopy. Všude kam přídeš, tak slyšíš: Doktore Freemana Todle, doktore Freemane tamto, jste borec, nejlepší atp., a proč ? Protože sem prošel kanálama ? Osobnosti bez charakterů, bez duše - v MGS má každej člověk svou minulost, motivace, za každou jednotlivou postavou je příběh, kterej by mohl vydat na menší knížku. A to i za lidma, s kterejma mluvíš jen přes vysílačku. V TOMHLE je nic moc HL. Je samozřejmě otázkou jestli je to u tohoto typu her zapotřebí, ale já to považuju za důležitou složku hry a proto by byl u mě HL tak dobrejch 7/10.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 8. 2005 08:37

Nikdo netvrdi ze ma MSG horsi pribeh nez HL2.. Navic HL neni u konce, otazek a nejasnosti spise pribylo nez ubylo. Taky to nepovazuju za nejakou superpecku meho zivota ale je fakt ze takovy pribeh jako byl treba u Planescapu bych u HL necekal.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 19. 8. 2005 08:44

To je tím že bude asi i trojka,tak proto ten neuzavřenej konec.To je zajímavý Ocelote.Hráls jedničku a divíš se?Vždyť Gordon zabil Nihilantha tak proto je všechna ta chvála.Jo a ne ALEX ale ALYX!
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 8. 2005 08:52

Další důkaz nevýrazných postav, ALEX ALYX je mi to jedno.
Hm, jsem zkrátka trochu někde jinde, nedá sa nič robiť :D.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 8. 2005 09:18

Nic se nedeje :-) Ona ta "vychodni" herni komunita je sama o sobe obrovska stejne jako ta "evropska". Zvladat oboje je pomerne fuska zvlast kdyz je treba v zivote delat i neco jineho nez hrat :-) Ja jsem taky presvedsen ze v Japonsku je spousty prerfektnich titulu ale hral jsem jich pomerne malo protoze tak velky zaber proste nemam.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 8. 2005 09:26

JAPAN RULEZ! :mrgreen:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků