Half-Life 2 - dojmy, grafika, diskuze

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jirk4 23. 6. 2005 15:19

Jak se Vám líbila hra? :oops: Já musím uznat, že dobrou práci odvedli všichni - od týmu designoého až do týmu optimalizačního, hra má nádhernou grafiku i na hodně starém hardwaru a dá se to hrát, a vubec, je to skoro dokonalá hra. A váš názor?
Naposledy upravil Jirk4 dne 4. 3. 2006 18:45, celkově upraveno 2
Jirk4
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 23. 6. 2005 15:31

Grafika super, level design super, ale příběh a umělá inteligence absolutně o HOVNĚ. Zklamání.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 23. 6. 2005 16:21

No, já to hrál po druhý na hard, a že by byli úplně blbí se mi zase nezdálo...
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Killing Spree

Odeslat příspěvekod a 23. 6. 2005 19:49

grafikou som nadseny. na 9550 to bolo hratelne pri strednych nastaveniach. ta grafika pri takej nizkej narocnosti je neuveritelna!
a
First Blood

Odeslat příspěvekod J2 25. 6. 2005 19:59

Je to super hra, fakt jsem si jí užil, hned jsem si jí koupi po vydání a nebyl jsem zklamanej... Jediný, co mě vážně na*ralo, byl ten Steam, to se jim opravdu povedlo...! Jinak příběh byl celkem dobrej, ale doufám, že to byl takovej mezistupeň mezi 1 a 3...
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2005 05:25

Dobrá hra,u které je hratelnost(ne příběh) na dost vysoké úrovni.Pořád se děje něco nového a člověk se nenudí.Naproti tomu konec je takový úplně o ničem.Prostě to najednou skončí a.....nic.Ani jsem nějak nepochopil,proč jsem to všechno dělal.A ještě jedna věc mi tam vadila,ale tu jsem si uvědomli,až jsem hru dohrál,za celou dobu paření,jsem neměl absolutně strach,že mi dojde zdraví.Na můj vkus,móóóóc lékárniček.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J2 27. 6. 2005 20:11

A na jakou obtížnost jsi to hrál...? Snad ne na easy...!:-)
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 6. 2005 05:12

Poprvé pařím vždycky na střední.A tady je teda střední moc lehká.Ale buhužel mě to nenadchlo tak,abych to zkoušel na težší.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 6. 2005 17:08

Mě nejvíc žralo, jak všude kam GORDON přišel tak ho všichni plácali po zádech jak je dobrej, jak zahájil revoluci proti systému atp. a já si říkal: Kurňa, vždyť jsem jenom prošel kanálama, postřílel 30 brainsuckerů , tak jaká revoluce proti systému ? Někdy jsem měl 100 chutí všem NPC v místnosti vystřílet mozky z hlavy. Škoda, že to nešlo... :D.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 6. 2005 05:06

No bylo to asi stejné,jako když se člověk v Mafii snažil odjet ten závod.Týden marné snahy,pak se to najednou povede a když mi ten chlapík řekl,že je na mě spoleh a že mi všichni věřili,tak jsem ho byl schopný uškrtit přez monitor :D
Ale Gordon je v některých chvílích až moc velký hrdina,bez zjevné příčiny.Že ho znají vědci,neřeknu,ale obyčejní lidi.To by ho měli sejmout hned,jak na začátku vyšel z metra :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J2 30. 6. 2005 22:40

Tak to jste chlapci asi nehráli jedničku, to je ten důvod, proč ho všichni znaj...! Tady nejde o to co udělal ve dvojce...! Střední, tak to bylo stejný jako u mě, ale nakonec jsem to dal ještě jednou, na hard...
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 7. 2005 04:52

Jo člověče,jedničku jsem hrál asi 5x,včertně Op.Force a pořád tvrdím,že je o 300% lepší.Příběh,nepřátelé,prostě všechno.Já jsem prostě z dvojky dost sklamaný.Prakticky ve všech směrech.Jediné,co mě fakt bavilo,byla gravity gun v Citadele a tam nám ji dali jen tak mlsnout,navnadit a.....konec.Teda spíš divný konec.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 7. 2005 07:45

Přesně tak od jedničky se nedalo odtrhnout. Tady jsem přestal hrát ve dvanácté kapitole, a nic mě nepřinutilo to dohrát. Příběh jednoznačně SUCK!!!!!! Příběh je hroznej *****, dá-li se to plácání po zádech vůbec ještě nazvat příběhem. HL2 na mě působil asi jako MATRIX:RELOADED - mezidíl bez začátku a konce - 7/10.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 7. 2005 07:51

Ten pocit hrdiny,mi dával pocit naprostého bezpečí.Prostě jsem o svou postavu vůbec nebál.Třeba ti medici na konci.Ubývalo mi zdraví,kryl se za nějakou zeď,uvažoval kam a jak doběhnu pro nějaké životy a najednou se mi za zadkem objevil medik a doplnil mi zdraví.V pohodě,bez stresu jsem pálil dál.
Neříkám,že je to na škodu,ale dodává to až moc velký pocit nezranitelnosti.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 3. 7. 2005 17:36

Graficky to ušlo,hratelný to taky bylo a jak to všichni před vydáním chválili tak jsem se těšil až zapařim...
Když se ke mě hra dostala tak jsem hrál,hrál ale bohužel nedohrál,začátek byl dobrej fak že jo ale pak se hra změnila v normální řežbu a neměl jsem ňákou super motivaci hru dohrát do konce...
Hodnocení 6/10 :roll:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků