Half-Life 2 - dojmy, grafika, diskuze

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 22:35

Tak jsem po letech rozjel Orange box, abych zjistil, kde byla pravda. Jako příběh není zatím nijak úžasný, ale ta hra je vážně dobrá. Trochu mi kazí zážitek cca 30 FPS, ale jinak to vypadá dost super. Pak že ta hra není dobrá! :D

Jinak kdo by si chtěl zahrát podobnou hru stylem, tak může zkusit Resistance 3, protože to je vykradený HL2, ale úžasný.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 18. 7. 2017 23:10

A tos hrál jako HL2 poprvé nebo co? :D
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 7. 2017 07:51

Poprvé asi v 2009 a byla to nuda. Jsem čekal příběh. Tentokrát to celkem bavilo rozmanitostí a akcí. Příběh pořád žádný, no :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 19. 7. 2017 07:59

Jo, takže 8 let stacilo k tomu, aby to stalo za to hrat jo? :D Asi si to taky zase zahraju po letech, pribeh je trosku tezsi v tom najit, ale je tam, neboj.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 7. 2017 17:29

Nééé. Jen jsem to zkusil a je to super. Jen bez příběhu. Tenkrát jsem v tom tu zajímavou akci neviděl. Takže je dobře, že X1 má zpětnou kompabitilitu, protože můžu hrát podobné kousky.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 19. 7. 2017 19:41

Jako na konzoli s gamepadlem toto? Neeee
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 7. 2017 21:31

Gamepad je pro fajnšmekry. Pokud ti ale stačí sedět zkroucený u stolu, tak proč ne.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 7. 2017 23:25

Musis si koupit lepsi stul a zidli.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 20. 7. 2017 07:52

Tak ja zkroucený u stolu nesedím ze... :D jestli ty ano, tak pak je chyba na tvém přijímači :)
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků