Painkiller

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jira1985 26. 12. 2017 13:44

Ahoj,

předně se omlouvám, zda sem téma nepatří. Však jdu na Vás s prosbou. Už několik dní řeším problém s chybovou hláškou Windows reporting 32 bit, která se ukáže jen na chvíli ve správci úloh. Díky tomu mi nejde spustit například hra Painkiller nebo se mi nespustí instalace jakéhokoliv balíku dabingu od fénixe. Hra či program se jakoby spouští, ale po chvilce prostě nic, objeví se ve správci úloh zmíněná chyba a nic. Jen když oznámení přes registry vypnu, tak se objeví chyba: program přestal pracovat. Zkoušel sem již vše možné: aktualizovat ovladače grafické karty (Ati Radeon rx 480 8GB), nainstalovat i všechny dostupné balíky visual c ++ (verze x86 i x64), direct X (i 9.0c), nvidia physx i když mám kartu ati. I sem zkoušel programy spouštět pod různou kompatibilitou a ani to nepomohlo. I sem PC pročistil programem ccleaner, adwceaner, roguekiller a jinými, ani to nepomohlo. Různě sem googlil a hledal možnost nápravy, avšak marně. Proto se obracím na Vás s prosbou, zda byste někdo nevěděl co s tím, třeba to bude jen hloupá maličkost. Jen doufám, že nebude kvůi tomu nutný reinstall windows. Předem moc děkuji za odpověď, případnou radu, či pomoc, která povede k úspěšnému vyřešení problému. Děkuji a přeji hezký den. Přeji hezké svátky, s přátelským pozdravem Jira. :)
Jira1985
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 12. 2017 01:00

Nějak si neumím představit, co to znamená, že se hláška ukáže ve správci úloh. Máš screenshot?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jira1985 27. 12. 2017 01:55

Ahoj, ano povedlo se mi udělat screen. Nevěděl bys co s tím?
Přílohy
Pankiller crash.jpg
Chyba
Jira1985
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 12. 2017 12:14

Tak jsem nainstaloval svoji steam verzi a jede bez problému. Pokud to chápu správně, tak ti ten program crashne hned po startu. Googlil jsi, jestli to někdo neřešil?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jira1985 27. 12. 2017 12:19

Ahoj, ano hra se vůbec nespustí (díky této chybě) a ano zkoušel sem googlit několik dní, ale bohužel marně. I sem aktualizoval vše, co šlo, ale bohužel bez výsledku. Tušíš čím by to mohlo být prosímtě? Díky moc za ochotu a za radu.
Jira1985
First Blood

Odeslat příspěvekod Darwel 27. 12. 2017 23:21

Zkus se podivat do Event Vieweru, jestli tam nenajdes o ty chybe vic infa. Bez chybovejch hlasek se blbe hleda co tam mas spatne...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jira1985 28. 12. 2017 00:32

Ahoj, moc děkuji za radu. Pomohl by tento screen, kde je více o chybě? Děkuji moc.
Přílohy
Událost.jpg
Jira1985
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 12. 2017 18:16

Zkusil bych hodit atiumdag.dll do složky s exáčem.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jira1985 28. 12. 2017 19:19

Ahoj, jako myslíš tento soubor někde stáhnout a dát ho do složky s hrou?
Jira1985
First Blood

Odeslat příspěvekod Darwel 28. 12. 2017 20:26

Zkopiruj atiumdag.dll z cesty k chybujicimu modulu, ktera je uvedena v Event logu a placni ho vedle toho Painkillerovyho exace. Za zkousku to stoji.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jira1985 28. 12. 2017 23:31

Ahoj, moc děkuji za radu, ale ani to bohužel nepomohlo.
Jira1985
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 12. 2017 03:36

Já myslel někde ho stáhnout. Ten, co máš v PC, může být nějaký poskákaný. Pokud se nepletu, tak když ho stáhneš a prdneš k exáči, tak si program bere přednostně ten u sebe, až pak loví v W32 nebo kde to vlastně je.

Tak se s tím neser a zkus to někde stáhnout. Originál máš, tak co. Navíc by asi šlo sehnat i verzi s český dabingem. No a v neposlední řadě má gog taky nějakou podporu, ne?

-- 29. 12. 2017 03:38 --

Jestli máš dva monitory, tak jeden vypoj.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jira1985 29. 12. 2017 12:42

Ahoj, tak ani tato možnost nepomohla ke spuštění hry. Stáhnul sem soubor odtud :
https://www.dll-files.com/atiumdag.dll.html
Ten poslední co tam je dle verze a dal ho do složky s hrou ()Painkiller black GOG) do Bin, kde je soubor exe. Upřímně sem těch verzí zkoušel asi 5, ale žádná nejde, jedině sem pustil původní hru nějakou verzi, ale datadisk už ne, ten jedině ve verzi Necrogenesis, což by měl mít remake prvního dílu a datadisku, zkoušel sem i x verzí dílu Overdose, Rdemptiton, Recuring Evil a jediný díl, co mi pak ještě šel je až poslední Hell a Damnation a ten se mi poevdlo spustit i díky tomu, že sem ve vlastnostech zástupce zadal spustit v maximalizovaném okně. Ale to u těhle všech dílů nepomohlo, ani jakákoliv komaptibilita ani aktualizovat všechny věci jako direct x, visula c++, ovladače grafické karty, nviida physx i když mám kartu ati apod. Dva monitory nemám. Jinak i Gog verze sem zkoušel a pokud mají někde nějaký patch či něco, nevěděl bys, kde bych to našel? Třeba by to pomohlo. Nebo fakt nevím čím to může být, je i možné že ta hra prostě nepodporuje windows nebo grafiku nebo něco, ale to fakt nevím. Kdyžtak mám windows 10 Pro, který sem zrovna včera pracně i kvůli tomuto znovu instaloval, což ani nový systém nepomohl, ale na balíky od fénixe tedy reinstal pomohl. Dále grafiku Ati RX 480, Ram 16GB a ostatně více viz screen. A ještě mohu případně poslat odpověd jendoho člověka z Warfora, zda ti něco říká, třeba by jeho odpověd taky mohla k něčemu pomoct. Jen je mi to fakt divné, jelikož rozjedu i mnohem starší hry, jako je napříkald Call of Duty, XIII, Medal of honor, Duke 3D, No one lives Forever, Prince of Persia, Suffering a další, ale tuhle hru prostě z neznámých důvodů nespustím. Předem fakt díky za snahu a ochotu pomoci, nesmírně si toho cením a vážím. Tak doufám, že se to nějak povede vyřešit. Přeji hezký den. Jira. :)
Přílohy
PC.jpg
Jira1985
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 12. 2017 00:16

Hele nevím. A nechceš si místo toho zahrát Serious Sama? :-D

Pokud ti nejdou ani verze z warezu, pak tedy asi opravdu nějaká nepřízeň osudu. Možná bych si zkusil dát na tapetu Hannu Hilton, jestli to nepomůže :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků