Star Wars - Battlefront 2017

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Arthe 28. 11. 2017 13:01

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat zda si někdo z vás zakoupil tuto hru velmi rozebíranou a hejtovanou kvůli mikrotransakcím a pay-to-win mechanice.

A zeptat se na vaše názory/pojmy/dojmy, karty pro jednotlivé classy, které jste zvolili :)

Za mě osobně jsem si hru poprvé zahrál až když jsem si ji přivezl z krámu, takže nevím jak to bylo před tím a jak těžké bylo farmit battle poiny pro odemykání hrdinů/speciálních jednotek. Nicméně, mě osobně se hra velmi líbí už jen pro to, že je z prostředí Star Wars. Mapy jsou propracované až někdy příliš do detailu a některé choke pointy není možné dobít, když se hraje s opicemi. Hudba je skvostná. Jediné co mi zaráží je podle mě AIM systém, které bych nezařadil k nejvydařenějším a serverové lag spiky ani nebudu zmiňovat.
Arthe
First Blood

Odeslat příspěvekod Warapeidza 28. 11. 2017 13:32

Já jsem ji koupil v předprodeji a nelituju. Hrál jsem i betu.
P2W tam není, protože tam aktuálně nejsou ani žádné mikrotransakce :-o.

Zároveň mně osobně ani nevadí to, že se nějakou dobu musí "vydělávat" na odemknutí hrdinů, protože k těm se člověk stejně dostane až když v rámci dané bitvy nasbírá dostatek battlepoints a většinu času hraje za čtyři základní specializace vojáků, případně tři specializace vesmírných lodí. Všechny získané kredity tak utrácím za karty pro tyhle základní boje a hrdinu nového jsem neodemkl ještě ani jednoho.

Osobně hraju za Assaulta a Officera, ve vesmírných bitvách pak střídám Figtera s Interceptorem.
Ne že by mě ostatní specializace nebavily, mají své opodstatnění v různých fázích bitev a dá se s nimi taky hrát v pohodě, ale rozhodl jsem se prostě, že budu preferovat tyto třídy.

Systém postupu je sice trochu zmršený, pro odemykání postupu sice něco musíte odehrát v dané třídě ale pak vám stejně karty vypadnout náhodně, takže třebas pro officera nic, ale není to nic co by mě nějak extra strašilo a vadilo.

Všechno ostatní je super- grafika, prostředí, zvuky, dojem autentičnosti.
Takže osobně jsem spokojen...
Warapeidza
First Blood

Odeslat příspěvekod Arthe 28. 11. 2017 13:48

Ano, žádné mikrotransakce tam jíž nejsou, ale co jsem se dočetl, tak tam v byly. Každopádně jsem rád za to, že je třeba hru nějakou dobu hrát, aby bylo možné si odemknou hrdiny/nakoupit či vycraftit karty. Grind mi není cizí z ostatních her, takže to neberu jako mínus.

Nejvíce se mi zalíbil Assault classa a Heavy, ale momentálně nevím jaké karty se nejvíce hodí na Assaulta/Heavy

Na Assaulta používám - Assault training, Survivalist, Toughen up. Ale myslím si, že Improved thermal detonator je taky velmi useful jen nevím za co bych ho měl vyměnit.

Na Heavy mam poměrně jasno - Improved Combat Shield, Survivalist, Supercharged Sentry - možná by se dalo i uvažovat o Explosive Sentry, ale u toho se mi nelíbí znemožnění pohybu
Arthe
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 11. 2017 10:39

No ne ze by tam byly. Ony tam s nejvetsi pravdepodobnosti stejne budou. V prohlaseni EA napsala ze je "zatim" odstranuji. Kdyz si to za 2 mesice lidi koupi a ostatni tam budou behat s Dart Vaderem tak samozrejme ze si ho budou chtit odemknout. Takze jsme zase tam kde jsme byli.

Je to skoda, jednicka mne chvili hodne bavila, ale EA bych se svoji soucasnou politikou nedal ani korunu a muzou jit tak akorat tak do *****.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arthe 29. 11. 2017 12:34

Proto máš teďka jedinečnou možnost si nafarmit DV než znovu spustí mikrotransakce, pak ti bude jedno, že tam lidi s ním budou běhat -> ty ho budeš mít taky :D

Ne, teď vážně. Chápu tvojí pointu. Hra má nějaký ty neodělávky, bugy, není balancovaná, ale i přesto jsem si jí musel koupit..je to přeci Star Wars.
Arthe
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 11. 2017 14:30

Ja si myslim, ze kdyz je zase pusti tak uz nezvednou pocet bodu ktere potrebujes abys ty postavy odemkl. (i kdyz EA, ze...) Takze za pul roku budu farmit stejnej pocet jako ted. Akorat teda budu mit pridany "komfort" ve forme odemknuti za realne penize.

Priznam se, ze jsem BF2 nehral, a to ani betu, takze nevim na kolik je tohle obmena P2W systemu.

No sere mne to, taky bych to koupil. Co se da ale delat..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků