Rozjede mi PC PUBG ?

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod justthesmoky 24. 8. 2017 07:57

Ahoj,
chtěl bych se zeptat zda mi PC rozjede hru PUBG :)
zde jsou parametry :
Procesor : Intel Core i5 5200U
Grafika : Nvidia GeForce 920M
Ram : 8GB

Díky :)
justthesmoky
First Blood

Odeslat příspěvekod Cadoerien 24. 8. 2017 09:56

https://www.systemrequirementslab.com/c ... unds/15571

Klikni na Can I Run It. Stáhne se ti malej exe soubor,, tak ho rozklikni. Chvíli ti to bude scanovat HW a pak ti to na tý stránce napíše jak jsi na tom. Ale co tak vím, tak ta hra ještě nemá dodělanou pořádně optimalizaci.
Cadoerien
First Blood

Odeslat příspěvekod justthesmoky 24. 8. 2017 11:49

Stále si nejsem jistý.
Píše mi to,že mi můj pc PUBG nerozjede ale při tom u všeho je že to odpovídá .
myslím tím to,že sice u nápisu "CPU" a "GPU" je obrázek zamítnuto ale u specifikací je obrázek,že to vyhovuje tak já nevím ..

-- 24. 8. 2017 13:05 --

Mimo to hraji H1Z1 KOTK a u toho mi to také píše,že mi to PC nerozjede tak vážně nevím ... :/
justthesmoky
First Blood

Odeslat příspěvekod Cadoerien 24. 8. 2017 13:54

Jestli můžeš tak jsme dej screen toho co ti to napsalo, ale co teď koukám tak v minimálních požadavkách mají, že je potřeba silnější procesor i grafická karta, takže ti to asi nepůjde.
Cadoerien
First Blood

Odeslat příspěvekod justthesmoky 24. 8. 2017 15:01

Silnější procesor i grafická karta je potřebná i u H1Z1 ale to mi také jede tak nevím ...
justthesmoky
First Blood

Odeslat příspěvekod Cadoerien 25. 8. 2017 08:01

Tak to ti pak neporadím. Podle požadavků ti to nepojede, ale jestli rozjedeš H1Z1, tak ti klidně může jít i tohle. Ale jako dát 30€ nebo kolik to stojí jenom za to abych to zkusil bych nedal.
Cadoerien
First Blood

Odeslat příspěvekod justthesmoky 25. 8. 2017 22:33

Na druhou stranu hra Last man standing má naprosto stejné požadavky a jede mi na 30 FPS :)
justthesmoky
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 8. 2017 16:05

V minimálních požadavcích je GTX660 a ta 920M je s tím nesrovnatelná. Takže si taky myslím, že to nepojede. Navíc 30 FPS už dneska nikdo nepovažuje za to, že "to jede".
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 8. 2017 13:46

Dneska mají lidi rychlejší mozky? Mě 30fps připadá, že jede docela normálně. Na single pohoda.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 8. 2017 14:29

Hlavně slideshow při pohybu je úžasná :D Proto nemůžu tolik hrát jinak skvělý Skyrim, protože to jede jen 30.

-- 28. 8. 2017 15:30 --

Sasakr píše:V minimálních požadavcích je GTX660 a ta 920M je s tím nesrovnatelná. Takže si taky myslím, že to nepojede. Navíc 30 FPS už dneska nikdo nepovažuje za to, že "to jede".

Přesně tak, FPS si vůbec nedovedu představit. Na konzolích je to příšerné a s myší ještě horší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 30. 8. 2017 12:11

_DAVE_> Souhlasím, že na single to ještě jde, ale taky asi jde hru od hry.
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2017 15:42

Pokud se kamera nehýbe, tak to nevadí. Jinak je to problém i v singlu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 8. 2017 10:06

Ano, pokud se nic nehýbe, i jeden snímek za měsíc vypadá zcela plynule.
Naposledy upravil Sasakr dne 31. 8. 2017 18:02, celkově upraveno 1
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 8. 2017 12:49

Přesně tak. Což je přesný opak FPS, kde se kamera hýbe neustále, takže 60 je minimum i kvůli sekání obrazu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milan89 6. 9. 2017 06:51

Při optimalizaci kterou ta hra má a s tvoji sestavou bych to určitě nekupoval.
Milan89
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků