CSGO

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod juliusIV 24. 11. 2016 12:25

Čau, chtěl bych see zeptat jakej rank jste dostali po prvních 10 výhrách a jak jste to dokázali zlepšit/zhoršit. :D
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod shamp1x 22. 3. 2017 12:18

Po prvních deseti zápasech (před tím jsem to nikdy nehrál) jsem byl AK 2. Jestli se chceš zlepšit, musíš znát mapy, pozice, umět granáty, flashe, molotovy, atd.. nebýt toxik, hrát týmově a hlavně trénovat aim na aim mapách, popřípadě s boty.
PC:9900k,16GB Tridentz, 500SSD,RTX 2080 X Trio,Acer Predator XB271HUbmiprz, R6 Fractal
DK: Sony VPL-VW260ES, Denon AVR-X6400, 7.1.4 QAcoustics, Shield TV
OBYVAK: 65PUS7601, Onkyo 646 + atmos sestava 2.0.2
shamp1x
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 23. 3. 2017 09:29

Já už to teďka hraju jenom pro zábavu, ale dřív jsem to hodně řešil. Teď už si říkám, že čím nižší rank tím se líp hraje, protože někdy ta inteligence protihráčů je fakt dobrá. :D Když týpek chodí každý kolo na stejnou pozici a pak brečí, že máš wh. :D
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod karel252 24. 3. 2017 11:00

Já byl po 10 výhrách GN4 a teď jsem MGE, ale taky nejedu žádnej tryhard. Hlavní je mít sebou 4 kamarády a hned to jde líp.
karel252
First Blood

Odeslat příspěvekod shamp1x 3. 4. 2017 07:55

Mít 4 v pohodě non toxic lidi je základ :-)
PC:9900k,16GB Tridentz, 500SSD,RTX 2080 X Trio,Acer Predator XB271HUbmiprz, R6 Fractal
DK: Sony VPL-VW260ES, Denon AVR-X6400, 7.1.4 QAcoustics, Shield TV
OBYVAK: 65PUS7601, Onkyo 646 + atmos sestava 2.0.2
shamp1x
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 13. 4. 2017 14:08

Ne vždycky to ale vyjde. Občas prostě člověk musí hrát se 4 náhodnejma týpkama :D ale párkrát se mi stalo, že jsem chytnul i dobrý lidi.
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod satikcz 26. 4. 2017 09:20

Já byl po 10 výhrách tuším GN2/3, pak jsem to vytáh solo asi na MG a pak asi rok nehrál.
Po pauze jsem začínal na Silver6/GN1 a po půl roce jsem byl GE, kde se drzim doted uz asi 2 roky, akorat mi obcas spadne rank za neaktivitu.

Pokud by to nekoho zajimalo detailnejc, tak jsem trochu nejaky statistiky a screeny pridaval na https://spawn.cz/forum/142-satikova-ces ... obal-elite .

Par rad, jak se dostat vejs:

Zakladem je mit dobre nastavenou hru - mit dostatecne nizkou citlivost - CSko neni Quake, abyste potrebovali se casto otacet - v CSku je vetsina souboju takova, ze zhruba koukate na misto, kde je nepritel a jen potrebujete zamerovac posunout na pixely jeho hlavy, to s velkou citlivosti proste tak rychle a spolehlive neudelate, protoze v tom nemate takovej cit - ja mam citlivost na mysi takovou, ze na cely 45cm podlozce se otocim cca o 300°.

Pak taky potrebujete rozumny fps, s vyssima fps klesa input lag - u 20 fps mate input lag 50ms navic jen z vykreslovani grafikou, 60 fps je to navic 17ms, u 300fps je to 3ms, u 500fps je to 2ms - idealni pro csko je kolem tech 200 fps v klidu, protoze vam ty fps v nekterych situacich klesnou. Super vec je 144Hz monitor - pohyb je plynulejsi, takze pri prudcich pohybech mysi se rychlejc zorientujete, na co tto presne koukate -> flickshoty muzete lip trefovat.

Zbytek uz je jen o tom, umet trefit soupere - na to jsou super "arena" servery, deathmatch, pripadne headshot servery nebo treba mapy typu aim_botz - kazda z tech veci vas zlepsuje trochu jinak, idealni je to kombinovat.

Pak taky naucit se hrat hlavne s Ak47/M4 (pripadne AWP, pokud chcete hrat snipera), tohle jsou zakladni a hlavne univerzalni zbrane. Takova P90 je sice hezka, ale je dost situacni a proti vyse zminenym zbranim na stredni a velkou vzdalenost neudelate nic. Hodi se treba kdyz jdete vsichni spolu na Dust2 rush B za T nebo jako nekdo, kdo hlida zada nekde u rohu, ale na entry fragy se vubec nehodi :) .

Naucit se zaklady ekonomiky - kdy koupit, kdy jit eko, kdy forcebuy. Pokud chytnete do tymu nejaky r...usaky, tak ale nechodit buy ciste podle sebe, ale snazit se jim prizbusobit, to me dostava k dalsi veci:

Hrat s tymem, ne proti nemu. Kdyz vidite, ze vsichni bezej na B a vy chcete jit taky B, tak proste bezte na to A, at tam nekdo je, kdyz mate penize, dropnete jim i kdyz vam treba nadavaj. Nesnazte se jim radit, pokud o to nestojej, jen je tim nastvete. Snazte se odvracet konflikty mezi spoluhracema. Snazte se jim svym nakupem prizpusobit - pokud koupej AWP nebo dokonce 2, uz AWP nekupujte, pokud nemaj defusky, obetujte treba granat a kupte je apod.

No a dalsi vec- nikdy to nevzdavejte, zazil jsem i hry, kdy to vypadalo na jasnou prohru, prohravali jsme 1-14 a nakonec to byla remiza. Navic i kdyz prohrajete, tak cim vic kol date, tim min by vam to melo sebrat z ranku, protoze se predpoklada, ze to body pridava/ubira na zaklade kazdyho kola a ne jen vysledku cely hry (win/draw/loss).
3x AOC AG271QG (2560x1440, IPS, 165Hz, GSync), ASUS Strix RTX3090 OC, Intel Core i7 8700K@5GHz+EKWB L360, ASUS Maximus X, 32GB G.SKILL TridentZ@3466 MHz, ADATA SX8200 2TB + 1TB + Crucial BX 500 GB + Kingston UV400 1TB, Seasonic P-860 Platinum, FD Define S
satikcz
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 3. 5. 2017 12:39

Dost mě překvapuje ta citlivost tý myši. Neumím si to s tak malou citlivostí představit, ale určitě to zkusím.
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod mmmjack 18. 7. 2017 16:54

Ta citlivost je prostě hrozně o zvyku. Já taky vždycky měl na jedno přejetí podložky Třeba jen 180° a všichni ostatní se otočili asi 4x... Já hrál na přesnost trefeni, nez na rychlost otočení. Má to samozřejmě i své nevýhody.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 19. 7. 2017 09:11

Taky už jsem jí snížil a je to asi o zvyku.
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod mmmjack 19. 7. 2017 13:32

Nemůžu to snést ani ve Windows když sednu k cizímu a ještě k tomu je tam zapnutá akcelerace, to úplně rostu (hlavně ze se to jmenuje zvýšení přesnosti ukazatele - PCHE!, nikdy nejde odhadnout jak moc to zrychlí!)
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků