GTA VI

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 2. 2016 22:22

Můžeme jej nenávidět, můžeme proti tomu protestovat, ale to je vše co můžeme - stejně se to zase bude prodávat jako housky na krámě.... GTA VI se pomalu ale jistě blíží...

Je docela možné že hlavní postavou bude tentokráte žena, na hře se zřejmě bude podílet slavný kanadský herec Ryan Gosling a GTA VI by mělo vyjít okolo roku 2019 na novou generaci konzolí a také pro VR. (Což osobně považuju za extrémně pitomej nápad....protože simulátor zločince ve VR mi příjde jako dost hloupý nápad.)

Buď jsem starej, nebo mi příjde že GTA se v posledním díle vyčerpalo a bylo by ideální celou sérii ukončit... Trevor byl pěkně hnusnej týpek a i když pětka se mi líbila ze všech GTA co jsem hrál asi nejvíc (i když datadisky - Teplouš Tony a motorkáři k GTA IV taky nebyli špatný), tak mě už nějak další díl neláká...

Proč radši neudělají pokračování divokýho západu :( ? To na PCčku ani nebylo...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RamonVarga 17. 8. 2016 11:24

Bohužel na PC z divokého Západu vyšel jen GUN, CALL OF JUAREZ série a RED DEAD REDEMPTION, takže asi tak.
RamonVarga
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 8. 2016 14:16

RDR na PC?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 8. 2016 19:28

RDR teda na PC fakt nebyl...Což je škoda.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 8. 2016 20:16

Mágové v akci:

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků