Metro: Last Light

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pepos01 16. 5. 2013 19:25

S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 17. 5. 2013 06:35

No, zrovna tahle recenze je dost na nic...
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NevimAVM 18. 5. 2013 11:36

Přesně tak, na games.cz jsou občas mimo.. LL 7 a třeba BO2 8 ...

Jinak kdo máte Radeony, tak si stáhněte update (amd fix), ten řeší optimalizaci. Já mám 7850, předtím nepomohlo ani snížit detaily, teď hraju na nejvyšší plynule po tom patchi.
NevimAVM
First Blood

Odeslat příspěvekod pepos01 19. 5. 2013 08:55

Něco málo k updatu ohledně výkonu:
http://cdn.overclock.net/6/6f/6fa33f8d_ ... cheure.png
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 5. 6. 2013 18:39

Napsal bych excelentní, ale nenapíšu, poněvadž by to byl eufemismus.

Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 6. 2013 18:41

Jsem si chtěl nejdřív zahrát 2033, ale zjistil jsem, že na to nemám nervy, takže se k Last Light asi nikdy nedostanu :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 5. 6. 2013 18:44

Proč? Já ho teď znovu rozehrál na Easy Survivora, a znovu pociťuju kvality.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 6. 2013 18:46

1) Neměl bych nervy ani na LL.
2) Chci nejdřív dohrát jedničku.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 5. 6. 2013 18:49

Měl sem na mysli hraní 2033, Last Light jsem ještě nehrál. :-) Proč nervy? Zmlsanost dnešními lehkýmí hrami? :D
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 6. 2013 19:03

Ahaaaa :) Nee, je to moc strašidelný :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 6. 6. 2013 07:07

Jo takhle... No to je fakt, místama je to dost strašidelný. To byla i knížka, takže se jim to vlastně i s atmosférou dost povedlo. 8-)
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iPakos 18. 9. 2013 07:48

Jediný co mě dost mrzí na druhém dílů,(první díl jsem bohužel nehrál) je to, že artom nepipne ani n! Chvilku mi to nevadilo, ale po cut scenach, kde na vás mluví 2 pribehove postavy a vy jim neodpovite ani houby.. tak to mě fakt mrzí a kazí celkový dojem, přeci jen, je tam dost scén kde by si artom mohl mluvit i sám pro sebe, stejně tak jako to vlastně dělá při načítání další mise.. přidalo by to na tom "vtazeni do pribehu" ještě víc. Ostatně, hru jsem dostal ke grafické kartě a tak jsem ji chtěl jen vyzkoušet a nějak se nakonec nemohu odtrhnout :-)
iPakos
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 13. 1. 2014 22:49

Takže Metro : Last Light je opravdu luxusní hra ,grafika boží ,prostředí boží a vlastně vše je boží.Jenže co mě při tom dost vadilo bylo opět snížená obtížnost.Metro 2033 bylo o dost těžší už je proto že nábojů bylo opravdu málo a mnohdy jsem byl nucen střílet ty náboje za ,které se platí.Protože prostě nebylo čím střílet.A to mě právě na Metro : Last Light dost vadí.Hra je sice super a to prostředí je luxusní navíc to tak nějak pokračuje v logice hry.Jenže už to neni tak moc o o přežití.V původním metru když sem vystřílel cca 30 nábojů dostal sem na zpět tak 15 a byl sem ještě rád.Tady dostanu 50 a všude bedny s municí.Víc by mě bralo kdyby to bylo stejně těžký jako jednička.A co je taky pravda tak původní Metro mělo lepší zápletku a bylo díky těm nábojum o dost těžší.A celkově to byla i o dost lepší hra.Sice nové metro jasně lepší grafika atd prostředí a nový příběch.Jenže už to neni hra o přežití už je to jen střílečka v prostředí metra.I tak jsou obě dvě hry rozhodně lepší jak Crysis.Každopádně dopuručuju prvně si zahrát Metro 2033 a až pak Last Light.Jinak by vám asi unikl smysl té hry ;)
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sithus 31. 12. 2016 15:56

Sice nejsem žádný recenzent, ale přidám svou troškou do mlýna.
Hrál jsem první díl a ten byl úžasný, hezky atmosferický a plynulý.
Last Light jěště nemám dohraný, ale věřím že mne nesklame.

pokud by jste se chtěli podívat jak mi to jde můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=Dh92Hd3SgxY&list=PLLyGNt5WomSbvYLR45tj-deOwEf66Jcuj
whupps je to skrytá reklama já vím ale co nadělám, nemůžu si pomoct. ^^
Sithus
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků