poradte mi prosím adventuru

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Wint3r 1. 9. 2007 17:54

Ja bych doporucil The Neverhood...o grafiku se v tom starat nemusis :wink: , ale zasejc jak jsi psal vyse, ze nemusis tyhle humorne adventury...
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod alximiq 1. 9. 2007 18:07

zda sa mi to alebo tu nikto nespomenul hru PENUMBRA OVERTURE?? Myslim,ze to by ta mohlo zaujat.. Sice sa niekedy tvari ako FPS,je to rozhodne adventura..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 9. 2007 19:03

o tý hře PENUMBRA OVERTURE jsem četl,psychologický horor a dostal třeba na PC Game World 87%,doupě 8,5/10...ale nevím kde to koupit
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chameleon-s 16. 9. 2007 20:09

a co třeba adventura PARADISE(LEVEL 155).
nibiru mohu jen doporučit a ještě tu nikdo nezmínil hry žhavé léto 1+2
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 16. 9. 2007 20:23

"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alximiq 17. 9. 2007 10:58

neni to ale full version,je rozdiel v tej co sa da kupit a v tej,co sa da stiahnut..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 17. 9. 2007 12:52

to sem nevěděl ale určo se to hodí na odzkoušení a je to snad delší než to demo
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 9. 2007 22:22

syberia má zastaralou grafiku???Sakra tak to jsi asi hrál nějakou divnou syberii...pro mě má syberie jednu z nej grafik co adventury mají
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 18. 9. 2007 20:28

2Peter: To máš těžky, je to o vkusu - Syberia se mi graficky líbí, ale upřímně, teď frčí spíš 3D a to Syberia není. Takže tím pádem tady padaj bohužel všechny klasiky (protože jsou víceméně kreslený) a 3D adventur zas tolik povedených není.
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peterha 18. 9. 2007 20:58

xgandalf píše:2Peter: To máš těžky, je to o vkusu - Syberia se mi graficky líbí, ale upřímně, teď frčí spíš 3D a to Syberia není. Takže tím pádem tady padaj bohužel všechny klasiky (protože jsou víceméně kreslený) a 3D adventur zas tolik povedených není.a/quote]


3D je 3D, ale ak hovorime o renderovanych adventurach, Syberia je medzi nimi urcite top, akoby povedal Petr Novotny :lol:
Aj najdlhšia a najťažšia cesta sa začína prvým krokom..
peterha
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shadee 18. 9. 2007 21:03

Adventury jsou jedním z nejstarších a nutno říci i nejhratelnějších žánrů vůbec. Syberia patří i dnes mezi nejlepší kousky, a ač ti to tak možná nepřipadá, grafika není u adventury to nejdůležitější, tady se hraje hlavně na příběh a logické hádanky. Pokud umíš dobře anglicky a nechce se ti platit moc peněz za hry, pak vyzkoušej třeba Fate by Numbers (free adventura ve stylu noir, pěkná filmová atmosféra a slušný příběh). Z novějších bych ti doporučil ještě Paradise (sic jsem nehrál, ale nevypadá zle), Deset malých černoušků, nebo Moment of Silence.
Nejtěžší hra mého života je život sám, nikdy ji nevyhraju, ale svoji kůži nedám zadarmo!
Shadee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 7. 10. 2007 07:50

grafika je pro mě stejně důležitá,jako hratelnost,proto jsem taky vrazil plno peněz do PC,aby jsem mohl hrát nějaké ty nové hry.kdyby jsem chtěl hrát syberii,doom,half life1...tak by jsem si nechal PC co jsem měl a nekupoval nové.když bude hratelnost sebelepší a horší a zastaralá grafika,tak mě to bavit nebude.

syberie má podle mě zastaralou grafiku.je to 5 let stará hra a hry jako Posel smrti,Tunguska,Sherlock Holmes mají grafiku rozhodně lepší
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 7. 10. 2007 18:43

Je to pech, ale adventury jako žánr poměrně stagnují - zatímco kvůli novým FPS a RPG hitům se vydávají ty nejúžasnější grafické enginy a všechno vypadá nádherně, tak průměrná dnešní adventura (když už něco takovýho najdeš) naprosto suveréně poběží na 3 roky starém enginu a světe div se - ono to nikomu nevadí. Fakt je takovej, že většina hráčů adventur víc kouká po jinejch parametrech, než je dechberoucí grafiky. Jediný, co ti v tomhle můžu doporučit, jestli chceš kvalitní grafiku, přejít na kreslené adventury - tam je grafika i starších titulů velmi kvalitní (protože kreslená) a v podstatě nestárnoucí. Ukázkovým titulem by mohl být Discworld: Noir.
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 8. 10. 2007 11:01

mě se tenkrát líbíla hra na ps1 "sheep dog and wolf",ale takový hry asi na pc nejsou
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 8. 10. 2007 19:46

Pokud jsem dobře informován, tak tahle hra vyšla i na PC. Stylem humoru a ujetostí by mu mohlo z adventur konkurovat něco jako Stupid Invaders nebo Ufos (což je hodně málo známý a ve svý době v podstatě nesehnatelný - ostatně dnes taky, moc adventuristů tuhle ujetinu nemá).
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků