poradte mi prosím adventuru

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 29. 12. 2011 11:46

Zdravím, chtěl bych poradit nějakou point/clickovku. Na PC už moc nehraju ale dostal jsem chuť na nějakou klasiku, moc jsem toho nehrál a jestli jo tak jsem to nedohrál. Chuť by byla na Posla smrti, Monkey island nebo třeba Broken Sword. Vážně v tom ale nemám přehled tak bych si nechal poradit, chci hutnou atmosféru, solidní příběh ale na druhou stranu nechci nic s hodinovými záseky a pocity frustrace. Nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nové téma tak píšu zde, za každou radu díky.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 29. 12. 2011 11:49

Gemini Rue je přesně pro tebe. Nezalekni se oldschool grafiky, je to výborná hra.

http://games.tiscali.cz/recenze/gemini- ... tury-55184

Nebo pokud jsi nehrál, tak postarší I have no mouth and I must scream (nutno použít scummvm).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 29. 12. 2011 12:11

Ok díky, GR vypadá zajímavě. Jen bych ještě dodal, že by pro mně bylo nejlepší aby se hra dala normálně koupit v krabici.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 29. 12. 2011 12:22

GR v krabici asi neseženeš, ale pokud jde jen o to nezapojovat do transakce bankovní účty či paypal, tak i třeba ze Steamu můžeš kupovat v hotovosti přes paysafecard. Koupíš za hotovost v trafice či pobočce tipsportu, na Steamu jen naťukáš kód a voilá. Zcela anonymní a bezproblémový:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arneee 30. 12. 2011 06:24

Nejkrásnější 2 adventury, které jsem hrál jsou posel smrti a posel bohů! ;-)
Arneee
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 30. 12. 2011 14:24

http://www.adventuregamers.com/article/id,1401

Zitra by se tam mela konecne objevit prvni destika. Kazdopadne mam jeste co dohanet :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 12. 2011 15:35

Ok zatím díky.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anysek1 13. 12. 2012 17:55

Ahoj! Možná budu mít hloupý dotaz, ale existuje nějaká stránka, kde po zadání mých ntb (ub) parametrů se mi vypíšou všechny možné hry, které by tento ntb (ub) rozjel? :))
Anysek1
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 12. 2012 18:33

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czechstory 7. 11. 2015 15:50

CzechStory - cz dabbing
http://www.czechstorythegame.com

zdarma, volně šířitelná,.. na pokračování
czechstory
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků