poradte mi prosím adventuru

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod normen.bates 31. 8. 2007 13:14

Ahoj.jedinou adventuru kterou jsem zatím hrál a dohrál byla hra posel smrti a tak by jsem si chtěl zase nějakou takovou zahrát a nemůžu se rozhodnout jakou.zkoušel jsem prej dobrou sybérii,ale odradila mě zastaralá grafika,škoda.tak jsem ted přemýšlel a četl jsem nějaké recenze a tak jsem přemýšlel nad:
Secret files: Tunguska(ta ale dostávala horší hodnocení na zahraničních recenzích)
Nibiru(ta je prej zase horší o polovic než posel smrti)
Sherlock Holmes:naušnice(tam si zase stěžovali na otázky na konci kola a na misi ze psem,že prej je to o nervy)
tak nevím,mohli by jste mi poradit?
líbila se mi třeba hodně i hra Fahrenheit,zajímavě udělaná a napínavá hra.neznáte nějakou podobnou?
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 31. 8. 2007 13:15

dreamfall the longest journey si hral ?
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 31. 8. 2007 13:23

polda ;)
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 31. 8. 2007 13:28

Ja bych doporucil prave Secret files a Nubiru. A Syberia ma skaredou grafiku?? Vzdyt tohle skoro nestarne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 8. 2007 13:41

Tungusku jsem nedavno dohral a fakt doporucuju. Nibiru pred nejakym patkem a taky skvele(ma i cesky dabing(ceska hra)). Sherlocka jsem nehral, tak nevim. Syberia skareda grafika?? To by me zajimalo co je podle tebe pekna. A neodpustil bych si, kdybych nedoporucil Broken sword(je jedno jaky), Poldu nebo Fahrenheit :wink:
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 31. 8. 2007 13:41

ta hra dreamfall the longest journey by nemusela být špatná.serie polda je spíš tak vtipně pojatý,to moc nemusím.no ta syberie se mi fakt moc nelíbila.je to přece jenom 5let stará hra.jo,ještě se mi líbila hra still life

edit:hrál jsem demo hry Sherlock Holmes a syberie se s tím graficky nedá srovnávat
Naposledy upravil normen.bates dne 31. 8. 2007 13:49, celkově upraveno 1
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 31. 8. 2007 13:45

ja hram momentalne Broken Sword 3 a dost ma to bavi 8) , dalej by som mohol odporucat Tunguzku, Dreamfall a Fahhrenheit, sice som ich este nehral, ale budem a tesim sa, na zaklade recenzii a ohlasov pochybujem, ze to su zle hry :wink:
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K1LL 31. 8. 2007 19:58

doporučil bych ti klasiku, jako Monkey Island, Full Throttle, Day of The Tentacle, Sam & Max, Grim Fandango, nějakého Indiana Jonese a podobně, ovšem když tě neoslovuje už grafika Syberie, tohle nebude nic pro tebe, škoda, adventury jsou jedním z žánrů, které neztrácejí ani po letech nic ze své kvality, právě naopak, další výhodou je (tedy já si to doteď myslel) nestárnoucí grafika, protože ta nehraje primární roli, zkus ji překousnout a uvidíš, že se budeš skvěle bavit (nutná znalost angličtiny), já si mnohé oldschoolovky pouštím dodnes a bavím se jako před lety
Aces High
K1LL
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 31. 8. 2007 20:12

bojuzial oldschoolovky maju jednu nevyhodu: tazko ich zohant, popripade potom rozbehat
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K1LL 31. 8. 2007 20:27

Thowt1: může to být problém, uznávám, ovšem pokud si dá člověk trochu práce...
Aces High
K1LL
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 31. 8. 2007 20:39

zkus toho Fahrenheita, Dreamfall, nebo broken sworda (napr.3)
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 8. 2007 20:41

U BS bych radsi volil prvni a druhy dil. A jak uz rekl K1LL, adventury nestarnou...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sirnis 31. 8. 2007 20:47

osobně bych doporučil polda 4
nejen vtipné, ale z celé série ta jediná má věci nejlogičtější
nebo aspon na úroven jakéž takéž normality
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 9. 2007 11:42

toho fahrenheita jsem dohrál na ps2.serie polda se mi nelíbí.mě to přijde taková hovadina s Lábusem :D zatím mě docela zaujala ta hra dreamfall the longest journey.je to možná trochu podobný tomu broken sword 3,ale levnější.na grafice mi taky dost záleží,to jsem jinak mohl zůstat u playstation 1.když na obrazovce běží kostrbatá hra v rozlišení 800x600,tak to na atmosféře moc nepřidá.koupil jsem si třeba hru Splinter cell:chaos theory a moc se mi to líbilo a tak jsem si koupil stealth akce Chameleon a Cold war a když jsem si je nainstaloval a porovnal se splinter cellem,tak jsem je hned po 5.minutách odinstaloval a prodal :)
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 1. 9. 2007 11:58

tak jdi do toho dreamfallu :wink:
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků