Posel smrti

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 1. 2007 14:52

JJ posel smrti mám taky z levelu...NIBIRU je parádní...mě nadchla...kdysi jsem hrál tu starou verzi a tak mě remake potěšil

Jinak já tu zprávu četl na sectoru
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gotti 10. 7. 2007 16:01

ahoj lidi.posel smrti se mi moc líbil a tak se chci zeptat,která hra se mu nejvíce podobá?koukal jsem třeba na hry:Syberia 1,2,NIBIRU,Sherlock Holmes-naušnice.která myslíte že je nejhezčí,nejdelší a jsou v ní zajímavý hádanky?
gotti
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 7. 2007 16:33

NIBIRU je od stejných autorů :wink: A je docela podobné.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gotti 10. 7. 2007 16:37

a jaký je to NIBIRU v porovnání se Syberií2?grafika,délka hry,hádanky...?rozmýšlím se mezi nimy.recenze na netu se přiklánějí ke sybérii,ale mě zase láká spíš to NIBIRU,protože posel smrti se mi líbil a je to od stejných autoru
gotti
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 7. 2007 16:38

Syberii jsem hrál jen jedničku a iritovala mě nemožností rychle opouštět lokace, takže jsem ji ani nedohrál :oops: :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 11. 7. 2007 06:42

gotti píše:a jaký je to NIBIRU v porovnání se Syberií2?grafika,délka hry,hádanky...?rozmýšlím se mezi nimy.recenze na netu se přiklánějí ke sybérii,ale mě zase láká spíš to NIBIRU,protože posel smrti se mi líbil a je to od stejných autorut/quote]


No Syberii jsem nehrál, ale Nibiru v porovnání s Poslem smrti je tak o polovinu horší bych řekl. Oproti jiným adventurám je to ale i tak dost dobré.
Marty89
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tearjerker10 17. 11. 2008 13:56

Nazdárek, neví náhodou někdo jak se v Poslu smrti dostanu dále přes faráře??? V návodu je napsáno, že mi řekne, kde jsou pochovány ostatky toho borce s dalším klíčem, je už to skoro na na konci. Hned mi to neřekne, ale v návodu je napsáno, že si mám prohlédnou pár lokací a vrátit se k němu. Už jsem byl milionkrát na hradě, ve městě, v márnici a pořád se vracím do kostela a ten šulin mi to nechce říct a pořád je odpovídá, že musím bejt trpělivý, což je teda dost legrační, když uvážím kolik času muselo už uplynout :-))) než to všechno tolikrát oběhám :-)) Pomozte prosím někdo
tearjerker10
First Blood

Odeslat příspěvekod negr 17. 11. 2008 19:01

No ... musíš být trpělivý :) Uvař si kafe, skoč si na záchod, zajdi si s kamarádama na pivo a postěžuj si, jací jsou ti vývojaři někdy ***** a že kvalita betatestu už není co bývyla. A až se vrátíš, tak možná ten zabedněný virtuální pánbíčkář už bude chtít mluvit.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mehtevas2424 28. 3. 2009 20:09

dobrý den, neměl by tu někdo save do posla smrti? po tom hlavolamu... moc děkuji ;-)
mehtevas2424
First Blood

Odeslat příspěvekod unat 2. 12. 2009 21:45

Může mi prosím někdo poradit v druhý kapitole se řídím podle návodu. Jako první jdu si promluvit s Morisem, hned potom jdu prozkoumat skleník a hned potom jdu prohledat fontánu. A pak jdu za Batesem do sklepa a promluvím s ním o čerpadle a jeho nastavení. Potom všem vyjdu ze sklepa (ve sklepě projdu kolem Batese) a v kuchyni je opět Bates (nechápu to) . Jdu k fontáně, ve který vyfotím znak a seberu klíček. Potom jdu zpět do skleníku a odemknu skříňku v pravém šuplíku. Přečtu dopis. A teď potřebuji poradit podle návodu mám jít za Morisem do stájí, ale problém je v tom, že on tam už není a nevím, kde ho mám hledat
unat
First Blood

Odeslat příspěvekod vcola1 15. 1. 2010 17:30

Prosíííím!
Hrám posla smrti jedničku a zostala som vysieť v štvorke.Vrátila som sa zo sanatória do na black mirror a v kuchyni neni Bates.Nedá sa ani von ani nič.Nemá niekto savy ???Prosím...je to super hra a rada by som sa dostala dalej.Tak blbo som si to zapísala že už som to šla asi 30krát ak nie viac a stále to isté.Ak máte niekto ..prosím ,pošlite mi ! :-( :-( :-( :oboze
vcola1
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 2. 2010 09:40

Tak dvojku na BW dá se říct velmi pochválili. Hlavně píšou o nízké obtížnosti, což je promne velké plus. Tyhle hry mě baví, ale časté záseky nejsou u mě vyjímkou.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 26. 2. 2010 18:10

Obtížnost je tam hodně nízká, záseky takřka nulové ... Mě to baví (mám 2 kapitoly do konce) ... Délka je naprosto luxusní a šáhne si na těch 20 hodin :) Dabing je oproti prvnímu dílu daleko horší a tam vidím největší kámen úrazu celé hry ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baja678 14. 10. 2010 15:02

Ahojda lidičky prosím vás už druhým týdnem chodím po hradu a nevím kam mám jít vyvolat film z foťáku... Nejak ty cesty nikam nevedou nemůžu nikam jinam než být na hradě a na zahradě poradte mi prosím. Hra mě velmi baví a nechci to vzdát hned tak na začátku :/ Prosím piště na e-mail BZ@seznam.cz
Vřele děkuju:)
Baja678
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 10. 2010 18:45

http://www.abcgames.cz/?p=navody_zobraz&id=6164 ?
Fotku vyvolas ve meste, ale prvni se tam musis dostat. Uz si ale presne nepamatuju jak. Jestli najit mapu v pracovne, vybrat schranku u brany nebo tak neco. Pak uz muzes jit i mimo hrad. Podivej se radsi do navodu ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků