Posel smrti

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sk4ly 15. 11. 2006 16:09

Zdarec,, nasel by se nekdo,, kdo by mi poradil s hrou Posel smrti. Přesněji s 3. kapitolou, kde v hrobce ve Walesu máte udělat hlavolam, který mě vůbec nejde udšlat, zkousim touz asi tyden, a vzdy mi zustanou posldeni dve kostky neprohozeny, a nevim jak dal.. nemohl by mi teda nekdo poradit, jak mam tento hlavolam udelat, priupadne kdybyste meli video, jak ho nekdo dela,, nebo mi nekdo poslal ten soubor save, ve kterym to je ulozeny tesne za tim hlavolamem?? jestli by nekdo chtel, muzu mu poslat save presne pred hlavolamem,, dik.. :? :) :?:
Sk4ly
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sirnis 15. 11. 2006 16:45

hele prosimtě jestli máš přístup na net tak máš spousty možností kam se podívat do návodu
a i když nechceš do něj koukat tak ten návod je napsanej podle kapitol takže se nemusíš dostat do pasáže kam si ve hře ještě se nedostal tak nevim co řešíš
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 15. 11. 2006 16:50

NO myslim ze resi to, ze se jedna o hlavolam na skladani obrazku z jednotlivych casti. Problem je, ze tohle v navodu nikdy nebude. :) Musi se to vyresit logicky. Ja se taky trapil, ale ne dva dny.

Poradim ti, zkus si k sobe vzit nekoho kdo ti pomuze, vic hlav vic vi. :wink:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sk4ly 15. 11. 2006 17:00

na netu prave ze je akorat vysledny obrazek, jak to ma vypadat,, postup zadny.. a problem jev tom, ze uz to resimjestes kamosem,, a nic.. :roll:
Sk4ly
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 11. 2006 19:51

Synovec s tím měl taky problém a nechal to uležet 2-3 dny a pak to hned šlo samo :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myron 23. 11. 2006 19:27

Mám taky ten problém s hlavolamem ve Walesu, mám už správně všechno kromě dvou čtverečků ale neumim je prohodit. Jsem si jistej že to sám nevyřešim ani nikdo jinej v mým okolí tak bych byl fakticky vděčnej za nějakou radu, postup, save nebo video. Prosím posílejte na mail!
Myron
First Blood

Odeslat příspěvekod Sk4ly 23. 11. 2006 20:08

Sem na netu nasel nejaky save.. kdyz tak sou tady-- :arrow: http://cheaty.idnes.cz/dl.html?filename ... _save1.rar nejblizsi za hlavolamem je myslim 14..
Sk4ly
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 1. 2007 20:22

Chystá se posle smrti 2!!Paráda
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 17. 1. 2007 20:43

kurnik, ja jsem to chvili cetl jako postel smrti 2 :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 1. 2007 21:41

Jo tak takovou hru neznám ale třeba by byla dobrá :-)
Trochu jsem se překlikl...mělo tam být samozřejmě posel smrti 2
Ale myslím že je to fakt skvělá zpráva tak jsem se musel o ní podělit :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 17. 1. 2007 21:46

Peter S. Kenedy píše:Chystá se posle smrti 2!!Parádad/quote]

co říct snad jen hurá! a at se stím poperou chlapci
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod junior1099 18. 1. 2007 00:06

Hm to zní zajimavě, snad bude stejně dobrá a pohlcující jako Black Minor. Kde si prosímtě tu zprávu vyčetl, že bude dvojka? Co říkate na NIBIRU, ma cenu v porovnání s Poslem smrti si to kupovat?
junior1099
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tol 18. 1. 2007 01:11

junior1099 píše:Hm to zní zajimavě, snad bude stejně dobrá a pohlcující jako Black Minor. Kde si prosímtě tu zprávu vyčetl, že bude dvojka? Co říkate na NIBIRU, ma cenu v porovnání s Poslem smrti si to kupovat? /quote]

Před pár dny to psali na jednom německém serveru.

Nibiru je o něco kratší než Posel, o dost lineárnější, ale přesto všechno dle mého názoru kupodivu i o chlup zábavnější. Určitě stojí za to tu hru zkusit, ostatně se už prodává za pár babek:)
Tol
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod junior1099 18. 1. 2007 01:58

hm hm... beru na vědomí. dík
junior1099
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 1. 2007 06:22

Loni tuším vyšla u Levelu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků