Posel smrti

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod angel 23 12. 6. 2018 18:13

unat píše:Může mi prosím někdo poradit v druhý kapitole se řídím podle návodu. Jako první jdu si promluvit s Morisem, hned potom jdu prozkoumat skleník a hned potom jdu prohledat fontánu. A pak jdu za Batesem do sklepa a promluvím s ním o čerpadle a jeho nastavení. Potom všem vyjdu ze sklepa (ve sklepě projdu kolem Batese) a v kuchyni je opět Bates (nechápu to) . Jdu k fontáně, ve který vyfotím znak a seberu klíček. Potom jdu zpět do skleníku a odemknu skříňku v pravém šuplíku. Přečtu dopis. A teď potřebuji poradit podle návodu mám jít za Morisem do stájí, ale problém je v tom, že on tam už není a nevím, kde ho mám hledat




ahoj mam uplne stejny problem a taky sem to zatim nikde nedohledala mohl by nekdo poradit prosiiiim :-(
angel 23
First Blood

Odeslat příspěvekod krejci 21. 6. 2018 19:21

Ahoj chlapi :-| potřebovala bych sehnat tuto hru pro manžela, který mi doma nemluví o ničem jiným. Můžete mi prosím pomoct.. děkuji :oops:
krejci
First Blood

Odeslat příspěvekod Chichi 24. 6. 2018 07:11

Nick: Chichi; Povolání: Nosič dříví do lesa; Zájmy: Hledání dříví
Chichi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuchticzek 24. 6. 2018 19:42

Pokud chcete fyzickou verzi hry, nabízím právě celou trilogii na 3DVD bez krabice či čehokoli dalšího na https://pc.bazos.cz/inzerat/91167520/Po ... -I-III.php
kuchticzek
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků