Hororova serie Penumbra..

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 6. 11. 2006 21:21

Zatim hraju pouze uvolnene tech demo z techto pripravovanych adventur, a potreboval bych radu. Dostal jsem se ventilaci az do mistnosti z pocitacem odkud se mi opsaly kody ke dverim. Jedine neodemcene dvere uplne ve spodni mistnosti vyzaduji nejakou pristupovou kartu kterou nemam, a marne hledam. :( Mam kody, ale nevim kde je pouzit. Hral nekdo? A poradi? Mozna PSK.. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jont 6. 11. 2006 21:44

nehrál jsem, ale chci se zeptat: je ta grafika fakt tak dobrá (třeba jako doom 3?) ?
PS4ever
Jont
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 11. 2006 22:20

_DAVE_ tak to jsme na tom stejně...taky nevím jak dál...

Jonte ta grafika je na maximální nastavení lepší než doom3
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 6. 11. 2006 22:42

PSK - TO snad zase ne. :) Je to cele dost technicky jednoduche. Pravouhle mistnosti, malo objektu. Je to ale jakasi alpha verze, autori nemeli prostredky a cas neco sperkovat. Ale engine samotny neni az tak spatny, par zajimavych grafickych vychytavek by se naslo. Chce to doladit. Jinak atmosfera je vynikajici, hlavne zvuky, tma s baterkou (ktera se rychle vybiji) v ruce, taky "zrnity" filtr podobny tomu v Silent hill. Hlavni prinos je ale hlavne v hernim konceptu, jsou tam potvory co po vas jdou, ale nemate vubec zadnou zbran, muzete pouze zdrahat za dvere, vyhybat se jim chozenim skrz ventilace, a nebo je likvidovat pomoci veci obsazenych primo ve hre.

Jinak, zasekl ses presne tam kde ja?
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 11. 2006 22:49

No já nevím možná nejsem ani tam kde ty...já jsem ted zpravil ten klíč a nevím kde ho použít...a zatím jsem potkal jen jednu příšeru
Mě se ta grafika právě líbí fakt hodně
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 6. 11. 2006 23:10

Ten klic jsi musel najit zalomeny ve dverich. A druha cast lezela pred nimi. Takze patri na 100% zpatky do tech dveri. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 11. 2006 23:19

aha já jsem magor fakt :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 1. 3. 2007 16:29

Co říkáte na plnou verzi (která je freeware) Penumbra 1.1?
Osobně grafika - díky dynamickým stínům vypadá solidně. Atmosféra samozřejmě díky grafice také. Jenom ty zvuky jsou trošku odfláknuté, kovové a jaksi zní tak nějak tupě. Hrátky s fyzikálním modelem (otevírání dveří, přemisťování předmětů atd.) jsou skvělým nápadem a připomínají mi Half-Life 2. Takhle nějak si představuji nový typ hororových akčních adventur. 9/10
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 3. 2007 21:33

No tohle teda není ještě plná verze chlape...plná nebude zdarma a budou ty díly vycházet na epizody...ale jako ukázka to bylo nádherné a těším se na full
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oh01 7. 4. 2007 21:13

jj, az me prekvapilo, jak ta hra je kvalitni na to, ze je zatim zdarma...
oh01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 7. 4. 2007 21:38

První epizoda už vyšla před pár dny, stojí 19.99 $
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 10. 4. 2007 20:36

Me teda grafika sedla, naic ten MB pri behu kdyz sem zdrhal pred jednou tou "mouchou" tak to vypadalo fakt dobre...btw nevite jak zabit tu mrchu jak tam doleti kdyz otevrete ty dvere tym opravenym klicem?, zkousel sem dynamit ale ten jaksi nefunguje...ale jinak infarktove jaxfina :wink:
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 2. 5. 2007 09:42

už ani nepočítám, jak dlouho jsem na PC nehrál, ale Penumbra, Penumbra je hra, kterou si chci vážně zahrát
vypadá to naprosto fantasticky a i recenze ji chválí
co vy na ni?
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 5. 2007 12:30

Je naprosto super ale bohužel mi stále padá do windowsu (ale s tím se chlubit nebudu a ani nechci poradit protože asi vím čím to je :-) )
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 5. 2007 13:08

Petře Petře :wink: ...

sry za OT :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků