Broken Sword 4

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 8. 2006 14:32

Těšíte se??Já hodně...Hrál už někdo demo?Napište dojmy
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 8. 2006 14:49

No mi se zda celkove jakesi divne, nechapu proc nekdo rve 3D do adventur. Uz na pohled mi ta hra prijde nesympaticka. Daleko vic jsem nateseny na adventuru "Secret files:Tunguska" ktera ma za chvili vyjit. Ta ma grafiku naopak presne jakou ma adventure mit.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 8. 2006 14:56

No ale mě se BS3 hrál výtečně i ve 3D a byla to skvělá gamesa
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 8. 2006 15:06

No byla to konzolacka :wink: , takze jiny styl grafiky, ovladani a celkove lehci obtiznost. Ale nekdy si BS3 rozhodne hodlam zahrat, snad me neodradi odklon od click&point systemu.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 9. 2006 11:51

Broken Sword: The Angel of Death, demíčko ke stahnutí a vyzkoušení zde.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 14. 9. 2006 17:52

Peter S. Kenedy - Tak jsem dnes zacal hrat ten BS3, a je to hodne zabavne. Jaky se postupuje rychle protoze je to lehke. Co me ale trapi je to ovladani postavicky, kdy neovladam smer s jejiho pohledu, ale z pohledu kamery. To me dokaze vzdy dost rozladit, kdyz netrefim futra tak to neni dobre. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patt 14. 9. 2006 20:01

Broken Sword: The Angel of Death je hodne divny ,, trojka sla prekousnout , ale tohle je moc a navic hodne bugu ,, nejaky puzzly tam jsou, ale nevim , ovladani je divny vc trojce bylo lepsi ,, ted je to pseudo ovladani z trojky a z predchozich dilu pomoci mysi ,, vtipny to je obcas , ale jako zatim nic moc ,, trojka jeste sla ,, ale tohle je humus ,, The Longest Journey rulez ,,, (jednicka ne ta zvrzana dvojka),,,
patt
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 9. 2006 21:33

patt píše:Broken Sword: The Angel of Death je hodne divny ,, trojka sla prekousnout , ale tohle je moc a navic hodne bugu ,, nejaky puzzly tam jsou, ale nevim , ovladani je divny vc trojce bylo lepsi ,, ted je to pseudo ovladani z trojky a z predchozich dilu pomoci mysi ,, vtipny to je obcas , ale jako zatim nic moc ,, trojka jeste sla ,, ale tohle je humus ,, The Longest Journey rulez ,,, (jednicka ne ta zvrzana dvojka),,,

Díky za info...docela mě ale zarazilo...jsem zvědav na recenze
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 15. 9. 2006 08:14

Me BS4 prijde taky podle screenu fakt divna. Ja vidim budoucnost adventur porad v perfektne predrenderovanem pozadi, a 3D postavach. (Syberia) Treba i ten BS3 pousobi v nekterych lokacich vylozene hnusne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 9. 2006 10:28

_DAVE_ píše:Me BS4 prijde taky podle screenu fakt divna. Ja vidim budoucnost adventur porad v perfektne predrenderovanem pozadi, a 3D postavach. (Syberia) Treba i ten BS3 pousobi v nekterych lokacich vylozene hnusne.

Asi máš pravdu...adventury by měly zůstat takové jako je třeba syberia...to je fakt nádherná hra až umělecké dílo...ale BS3 mě hodně bavil
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 9. 2006 21:31

Tak recenze na eurogamer 7/10 to ještě jde
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 9. 2006 14:02

Tiscali 70%, hry s takovym hodnocenim uz nepovazuji za prijatelne. Pri dnesni konkurenci se vyplati poridit radeji jinou.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 26. 9. 2006 14:29

Já třeba znám hry které v některých hodnoceních dostaly 50% a jsou skvělé každému se totiž líbí ta hra jinak takže na hodnoceni se taky v některých případech nedá spoléhat
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 28. 9. 2006 18:14

No me se demo BS4 libilo ale to ovladani je nejake divne. Chtelo by to jeste vychytat. Jinak pohoda.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 9. 2006 19:14

Na bonuswebu dali BS4 80% takže to zas nebude tak špatné...každopádně si tu hru chci zahrát
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků