Fahrenheit

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pipin 7. 7. 2008 14:35

Jojo, jen to hezky dohraj a pak to proberem.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 7. 2008 15:20

Pipin píše:Uvidíme co budeš říkat na konec, kterej mě otrávil...

Jsou i mnohem horsi konce ;-)

Ty mackaci sekvence jsem kvuli spatnemu analogu hral na klavesce a slo mi to na ni mnohem lip nez na gamepadu :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 7. 7. 2008 16:55

Ano, jsou i horší, třeba Dreamfall, kterej žádnej nemá.
Ale Fahrenheit je celou dobu dobrej, a pak najednou David Cage zešílel a splácal pátý přes devátý...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 7. 2008 20:57

Presne Dreamfall jsem myslel. To je ukazkovy priklad, jak by hra koncit nemela :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 7. 2008 22:51

Tahle hra pekna, originalni zalezitost ktera myslim velmi utrpela svou konzolovitosti a premirou akce nad principy adventury. Akce navic pomerne stupidni a na urovni Olympijskych her ze stareho Atari nebo Sinclairu kde proste jen drtite levou a pravou sipku jak smyslu zbaveni. Diky zastaralemu zpracovani (tahle hra by si nekdy zaslouzila nejaky remake) to cele az tak po vizualni strance filmove jako treba Gearsy nevypada.
Chtelo zkratka vic adventurnich prvku a ty akcni sekvence stacily bez ucasti hrace.

Jinak pribeh dobry az na ty ulety na konci, (proc musime v kazde druhe hre zachranovat vesmir??) stacily ptreba jen ty ritualni vrazdy.
A hudba taky poradni. Celkove jsem se bavil, ale nektere veci me neskutecne.... 75%
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 19. 7. 2008 22:58

dá se něco udělat z těma černýma pruhama nahoře a dole aby byl obraz přes celou obrazovku nebo je to takhle schválně
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 20. 7. 2008 19:55

jsem v kanceláří všude samí brouci barevné ve čtyřech směrech čudliky na uhybání ale aď dělam co dělam asi padesátkrát a nikdy neuhnu a jsem hned mrtvní popište někdo proncip ovládání jinak už na to kašlu to ovládání dělalo ňáký hovado dobrá hra ale ovládání hrůza
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 20. 7. 2008 20:14

Mas urcite nastave ovladani spravne? Podivej se do menu. Ty uhybacky ovladas pomoci sipek a pak jeste ctyr dalsich klaves.
pokud jsi jen pomaly, hod si tam nizkou obtiznost. cele se to hodne zpomali.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 21. 7. 2008 08:08

Princip ovládání - zahraj tutoriál a budeš vědět. Vyklepáváš na kávesnici sekvenci, ktrá se ti objeví na obrazovce, to je celý. V týhle situaci neovládáš postavu - chlápek uhne, až to vyklepeš správně. Je to nezvyklé, ale na pochopení jednoduché...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 21. 7. 2008 14:34

už na to kašlu ať si to strčej někam mam nejlehčí obtížnost a ovládam to wsad a šipky nebo jsem zkoušel miš co je zajimavé že ze začátku to reaguje ale po čase dělám správnou kombinaci ale je to stejně špatně a neni slišet kliknuti jako před tim zkoušel jsem to asi stokrát takhle přiblblé ovládání jsem ještě nezažil hra by ušla nemam nato náladu abych celí den mačkal stejné klávesi a k ničemu takže tato hra jednoznačně propadák
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 21. 7. 2008 14:42

Ale notak, hra rozhodně není propadák, je to naopak velmi dobrá adventura. Ovládání je nezvyklé, ale rozhodně nepůsobí dramatické problémy, hledal bych chybu spíše v sobě :D
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 21. 7. 2008 20:28

tak už se mi to povedlo je problem v tom že to korektně nefunguje na klávesnici nachápu jak je to možné ale ovládání šipek jednou funguje a jednou ne přitom v nastavení neni nic o šipkách jenom wsad tak jsem zapojil gamepad a na něm to šlape jako hodinky a hned je to krásná a jednoduše ovladatelná hra už jsem byl dost naštvaný že to nešlo tak proto ta reakce
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 24. 7. 2008 18:34

zákys když se lucas vrací do svého bytu, a po telefonátu se spustí hrozná větrná smršť, a já se musím vyhýbat v minihře předmětům. to jsem zvládl, ale pak v části, ve které jde lucas proti větru, a já musím rychle mačkat šipky doleva a doprava, tak ať mačkám, jak jen mohu, prostě ten vítr mi lucase odhodí na zeď a končím co mam udělat poraďte
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 24. 7. 2008 18:43

Mačkat rychlejc:D Ni jinýho se poradit nedá. Zkus si snížit obtížnost (i když už vlastně nevím, jestli to jde během hry...)
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 7. 2008 18:44

Mackat jeste rychleji :-)

edit: Pozde :-))
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků