Nejlepší adventura

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lepus 14. 5. 2009 14:52

co říkate na A vampire story ??? ja osobně adventury vubec nehraju ale tuhle si koupim v CZ vypada to skvěle
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 5. 2009 15:02

tu hru si pamatam z preview z Levela, dost ma zaujala, tiez adventury moc nehram, ale toto vyzera zaujimavo. zaradim to do mojho poradovnika k dalsim desiatkam hier, ktore si chcem zahrat :-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kainis 14. 5. 2009 15:44

Jo Vampyre Story se mi taky moc líbí. Je taková jiná, než ostatní adventury. Příběhem, prostředím i tím fialovým nádechem. Ale osobně počkám s koupí až vyjdou všechny tři díly. Přece jen dát 700Kč za nedokončený příběh a pak nevím jak dlouho čekat na pokračování...
kainis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 5. 2009 15:47

no praveze ked zakazinici nenakupia prvy diel tak sa dalsich uz nemusia dockat :kuk:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kainis 14. 5. 2009 15:53

:-) to je sice pravda, ale zatím bohužel nejsem dost bohatá na to, abych mohla všechny tvůrce originálních a fajnových projektů podpořit koupí 1/3 produktu za plnou cenu. Dost, že sem vysolila plnou cenu za jinou adventuru - Runaway 2 a k tomu "konci" radši ani nevyjádřím ]:-<
kainis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 5. 2009 17:47

Runaway 2 a hlavne Dramfall me pekne nastval. Nejhorsi na tom je, ze se poradne nevi, jestli pokracovani vubec bude. Sem tam nejaka zminka je, ale skutek utek :-/
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kainis 14. 5. 2009 19:22

Jo, tak to s tebou souhlasím. Dreamfall byl dost podobný případ :-l Myslím, že už žádné pokračování nikdy nebude. :'( Ani to avizované epizodické Dreamfall Chapters. A Runaway 3 se sice chystá, ale z toho co jsem četla to vůbec nebude mít s dvojkou nic společného! Fakt mě to naštvalo a nekoupím si to prostě >:-(
kainis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 10. 8. 2009 18:32

Tak... Posel smrti je v kalupu, to jemoc povedená hra. NI.BI.RU. je fajn ale přišel mi krátký. Jinak nedávno jsem dohrál Draculu 1+2. Jednotka takřka nemá chybu, jasně není to non plus ultra adventura ale je dobrá,má perfekt atmosféru, řekl bych že je krapet nedoceněná. Není to těžké, prostě oddchovka na noc -jo noc podtrhávám, bo zvlášť ve dvojce (ta je podle mne krapet horší) není vidět na krok... Teď dám Syberii. Malebnost a poetika. Žádné drámo, akorát... Ale ta nej? Asi Atlantis 1, protože byla má první.... Krásná hudba a pokud se OMNID odbustí jeho chybky, je to moc dobré. Hádanky vyvážené. Vzpomenu-li na zákys s astrolabem, vztekání s tím hadovým klíčem... Juch!
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 8. 2009 21:04

Huž si sa odreagoval Drahý Watsone?! No pro mně všechny v cz, hrané s Kamilou...bez toho jsem ztracenej, he. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 10. 8. 2009 22:03

Vodreagoval vodreagoval... je toho moc... se naštvu nahodím Knight and Merchants a jsem vysmátej ... u toho je blbé že nejde zrychlit čas. aaale. dupu v mechu po mechu za mechy... bych nevěřil, kolik kláves má klávesnice... bijou mě, vře mi olej, upadne občas paka nahoře i dole... jak chtěli RUsáci bo amíci vyhrát válku, když raket je furt málo?!? navíc mi tam porád někdo staví do cesty domečky a autíčka... kdo se tomu má vyhejbat když musí válčit?!!? blééé.vod toho jsem tank na nožičkách abych to rozšlápl,ne? Taran, to je vono...Kamikazéééé! Banzaiííííí !!! Hai, sensei!
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikola.hathor 8. 12. 2009 20:19

Nejlepší adventura je The Longest Journey A Dreamfall. Potom ještě jde Syberia a Paradise.
nikola.hathor
First Blood

Odeslat příspěvekod Pilf4r 8. 12. 2009 20:21

Indiana Jones and the Fate of Atlantis, The Secret of Monkey Island, Sam & Max: Hit the Road, Loom :love:
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 12. 2009 22:03

nikola.hathor - Tak si nejakou vyber, vsechny to byt nemuzou.. :-) Dreamfall urcite ne, neni to ani klasicka adventura.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 12. 2010 19:24

Zakladat nove tema nebudu..

Pokud se registrujete a "koupite" prvni dil hry Navratu do Budoucnosti, tak ho dostanete zdarma. :-)

http://www.telltalegames.com/bttfoffer
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 25. 12. 2010 22:55

2nikola.hathor: To je ta síla neznalosti...bez urážky. Neee, jenom chci tím říct. že uvádíš samý novější kousky navíc se stejným zaměřením. Chce to začít hrabat do minulosti a zjistíš, že lepších adventur bylo fakt dost. Začal bych s Monkey Island, zkusil bych Discworldy nebo pokud bys ujížděl na horrorech a detektivkách, tak Gabriel Knight je volba, která rozhodně nezklame. Případně můžeš jako víc interaktivní zkusit Phantasmagoria 1+2.
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků