Nejlepší adventura

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 24. 6. 2011 07:16

Super hra, až na to že padala jako kráááva. Nedalo se to dohrát, prostě to nešlo. Hrál jsem samo tu zalátanou verzi.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 6. 2011 14:50

Ja jsem ji mel (a mozna jeste mam) ze score c.63, ale nepamatuju si, ze by nejak zvlast padala. Ale je to uz vic jak 10 let a moje pamet neni stoprocentni :-) Ja jsem tehda tusim ztroskotal na tom, ze jsem nedokazal najitr babu jagu :-))
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 25. 6. 2011 19:28

To si dodnes pamatam. :D Priblizne v strede mapy boli stryri kricky, tie si musel v spravnom poradi poklikat a sialeny skriatok ti povedal zaklinadlo, ktorym si znicil dalsi kricek, za ktorym sa schovavala Baba Jaga a jej chalupa :D Good old times...
Player.
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2011 19:32

Už tu byl Gabriel knight 3? Sice docela nová hra, ale i zajímavá. Na adventuru měla docela dobrou atmosféru, protože ten svět žil a občas i nějaké akční pasáže.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 25. 6. 2011 20:36

Byl, třeba hned na předchozí stránce. Jinak, jestli se ti líbila trojka, tak bys mohl ocenit i dvojku a jedničku. Hlavně dvojka je super.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2011 20:39

To mám smůlu, díval jsem se nějaké stránky zpět, ale možná ne na předposlední. Mně se to líbilo hlavně kvůli technické stránce. Byl to zajímavý mix 3D prostředí a adventury. Hudba a celkově atmosféra se mi líbila. Jen to bylo moc pomalé a ani jsem to nedohrál, protože jsem se někde zasekl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 25. 6. 2011 21:54

Gabriel 3 je místy nesmyslně těžká hra, takže člověk se zasekne raz dva. Bohužel, právě kvůli tomu 3D prostředí Gabriel 3 zastaral ze všech tří dílů nejvíc. Jednička je klasická VGA point and click a dvojka je interaktivní film - obě vypadají slušně i dneska. Ale ta 3D grafika trojky vypadá dneska strašně. Samozřejmě, příběh, atmosféra, perfektní namluvení, hudba atd. zůstává dodnes.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hannele22 28. 6. 2011 14:50

Včera jsem začala hrát Alternativu: http://www.centauri.cz/alternativa.php

Vypadá to pěkně.......
A docela se mi líbí Návrat na ostrov pokladů. To jsem před pár dny dohrála.
Hannele22
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 7. 2011 15:26

Pokud se nepletu, byla tady sháňka po Atlantis1, tady je.
Fakt to stojí za to i dnes.


http://www.gog.com/en/gamecard/atlantis_the_lost_tales
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hannele22 9. 7. 2011 14:53

Právě jsem dohrála Memento Mori.........pěkná hra, pěkná grafika, poutavý děj s nečekaným koncem. Zkrátka jedna z těch lepších adventur :-)
Hannele22
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toll 22. 8. 2011 12:59

Takze Atlantis 1 poresen a ted sem koukal, ze na The Dig vysel nedavno cz dabing, jeste sem tuhle hru nehral, tak ji zkusim.
http://cestiny.idnes.cz/download/run/cl ... 912556.idn
toll
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 8. 2011 14:01

The dig ma i v originale velmi solidni dabing, takze nevidim duvod, proc to prznit ceskym.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuekuwatsu 1. 10. 2011 18:26

Podle mě jsou nejlepší:

Broken Sword 1, 2 - BS byla moje první adventura a navždy bude moje nejoblíbenější. Trojka se mi ještě celkem líbila, čtyřka stála za houby. Doufám, že se jednou dočkáme slibovaného filmu a snad i pátého dílu ve 2D.

Posel smrti 1 - Snad nejlepší česká adventura s výborným příběhem a atmosférou. Spoustě lidí se líbila i dvojka, pro mě to ale bylo zklamání. Příběh byl vážně na hlavu a oproti jedničce je to celý jen chabej odvar. Musím ale říct, že atmosféra byla opravdu hororová a o bílých maskách se mi zdálo ještě v noci. :mrgreen: Trojku si plánuju zahrát, i když v moc nedoufám, ale snad bude lepší.

Simon the Sorcerer 3D - Strašně podceňovaná adventura. Chápu, že ti, kteří vyrůstali na prvních dvou dílech berou tenhle jako "znesvěcení památky", a chápu, že ta grafika není úplně úžasná (mě osobně na tom teda nezáleží), ale zkuste to překonat, protože tahle hra vážně stojí za to. Nadchla mě svým pohádkovým světem, hudbou, dabingem a hlavně vtipem, neuvěřitelnou herní dobou (čísla neznám, ale jednou to spočítám, protože delší hra na světě není) a naprosto ohromujícím (!!!) puzzlem na konci, ze kterého mi spadla údivem čelist a ještě po tolika letech se z toho stále nemůžu vzpamatovat. :-)) Pokud na to někdo přišel bez návodu, má moji hlubokou úctu.

Machinarium - krásná a milá adventura, na kterou je prostě radost se dívat... těším se, co dalšího nám Amanita vyplodí :)
kuekuwatsu
First Blood

Odeslat příspěvekod Pipin 28. 4. 2012 08:31

Myslím, že vzlhledm k převládajícímu tématu této diskuze ("GK je super") se sluší připomenout, že Jane Jensen, tvůrkyně Gabriela Knighta, má svůj Kickstarter projekt: http://www.kickstarter.com/projects/100 ... 2-2013-csg

Já tyhle crowdfundingový blbosti vesměs ignoruju, i Fargo mě nechává chladným, ale lidi jako Jane jensen podle mě stojí zato podporovat (její psolední hra Gray matter byla sice slabší, ale pořád to bylo celkem fajn)...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 28. 4. 2012 12:42

No dceru má pěknou :D
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků