Commander Keen

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jalt 19. 4. 2005 19:04

Commander Keen... Znáte tuhle SQĚLOU hopsačku? Jestli ne, je to velká chyba a je načase to napravit - emulátory dneska frčí, takže vůbec nevadí, že už uběhlo pěkných pár let, co tahle série (tuším, že díly 1-6) spatřila světlo světa. Ať mi někdo zkusí tvrdit, že ji nějaké nové hry překonají. Commander Keen a jeho "pogo" jsou prostě nenahraditelní. :twisted:
Let there be Light / Fiat Lux
Jalt
First Blood

Odeslat příspěvekod Kamil Gric 19. 4. 2005 20:07

Jsou nenahraditelní :-). Tuhle hopsačku jsem před dlouhými lety zbožňoval a dodnes se nemůžu rozhodnout, který díl byl vlastně nejlepší - ještě že na tom nesejde, když jsou dobré všechny ;-)
Kamil Gric
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 19. 4. 2005 20:45

Neee! Nepřipomínejte mi tuto hru, nebo se na ní stanu zase závislý :twisted:
Kolik jen dni jsem se proháněl na pogu, přitom jsem snad ani celou sérii nedohrál. Přibližně někdy kolem čtvrtého dílu mi to začalo připadat děsně podobné.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Demiger 20. 4. 2005 09:42

Ono to taky defacto porád o tom samém bylo, ale když je neco dobrého, tak se toho prece nikdy neprejis! :-D

proč jste mi to pripominali, ted si to zase budu muset zahrat :-)
Martin Demiger
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 26. 5. 2005 15:52

nejlepsi je jednoznacne ctyrka - ryba na konci :) mimochodem jsou pc verze, neni treba emulatoru.... legracni kdyz si vzpomenu ze to udelal id software - ted dela doomy a quaky :D
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 8. 9. 2005 20:17

Ja jsem nedavno prodal 486ku a na ni jsem mel vsech 6 dilu Keena.. Mne se nejvice libila 2ka (Keen dreams) a 4ka..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 17. 10. 2005 15:55

Keena jsem taky hraval a sem tam si ho i zahraju, je to paradni hra a to pogo... mmm bajecna zalezitost :D. Kdyby nekdo chtel zavzpominat na stary dobry casy tak tady sou na stahnuti (samozrejme zdarma) vsechny dily Keena staci napsat do levyho policka (vedle "par titre") "Keen", pak si vybrat kterej dil chces, cvaknes na "Télécharger" a potom cvaknes na "cliquez ici" a je to. Nejspis budes potrebovat napr.: DOSBox, ten je taky zdarma. Preju prijemnou zabavu :wink:
Naposledy upravil unknown dne 17. 10. 2005 16:23, celkově upraveno 1
7,46 kg/hp
unknown
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 17. 10. 2005 16:06

Já jsem měl teda nejraději (teda samozřejmě kromě Maria) Duke Nukem 1...jaxstřílel ty vlnky a postupně se různě upgradoval...To byla fakt kvalitní hra. 2 a 3D už se mi tak nelíbily
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 17. 10. 2005 16:25

to steroid : Duka tady taky najdes, jen do ty levy kolonky napis "Duke", vyberes si dil (nejspis 1., ze jo :D) a pak postupujes jak jsem psal vejs, takze "Télécharger" a potom "cliquez ici" :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 18. 10. 2005 07:49

Keen Dreams ale nebyla dvojka, ne? T už měla tu izometrickou grafiku, IMHO...Bylo to zábavný, alůe všechy díly jsem nedohrál ani zdaleka, jedničku určitě jo, myslím že 4ku, ale už nevím...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 18. 10. 2005 08:09

Já jsem z hopsaček měl nejradši The Great Giana Sisters na C64 a Supe Marioland na Gameboy. Keena jsem hrál jenom Marooned on Mars, to byl shareware a dal se KOUPIT na disketě od official prodejců... 2D skákačky byly super a přechod do 3D jim vůbec neprospěl! Kdyby bylo po mém, tak na PSP vycházejí hlavně skákačky.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 18. 10. 2005 10:48

Chumbaba píše:Já jsem z hopsaček měl nejradši The Great Giana Sisters na C64 a Supe Marioland na Gameboy. Keena jsem hrál jenom Marooned on Mars, to byl shareware a dal se KOUPIT na disketě od official prodejců... 2D skákačky byly super a přechod do 3D jim vůbec neprospěl! Kdyby bylo po mém, tak na PSP vycházejí hlavně skákačky.l/quote]


Mario je samozřejmě klasika, to jsem dohrál taky...Když ono těch skákaček třeba na Gameboy bylo už hrozně moc a začaly bejt málo záživný...
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 18. 10. 2005 13:51

Jalt píše:Commander Keen... Znáte tuhle SQĚLOU hopsačku? Jestli ne, je to velká chyba a je načase to napravit - emulátory dneska frčí, takže vůbec nevadí, že už uběhlo pěkných pár let, co tahle série (tuším, že díly 1-6) spatřila světlo světa. Ať mi někdo zkusí tvrdit, že ji nějaké nové hry překonají. Commander Keen a jeho "pogo" jsou prostě nenahraditelní. :twisted:"/quote]


Commander Keen je taková legenda mezi PCčkáři. MY AMIGISTI jsme se její primitivnosti a mizernému technickému zpracování smáli :twisted:.
TURRICAN I, II, nebo RUFF'N'TUMBLE by si COMMANDERA KEENA dali k večeři.
Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků