Neznám jméno

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod shekou 11. 4. 2018 12:49

Zdravím všichni .

Před pár lety jsem hrál chvíli jednu hru a rád bych si ji zahrál znova . Potíž je ta , že neznám její jméno a nepamatuji si z ní téměř nic , tak já jestli jen náhodou někdo z vás nebude vědět , nebo mi aspoň poradit kde se mám zeptat .
Byla to sci-fi adventura , pohled z vlastních očí , styl ovládání jako Myst , mapa byla znázorněná po čtvercích , odehrávalo se to na neznámé planetě , dalo se tam umírat a byly tam i souboje s monstry ( vzpomínám si na nějakého obřího červa a na jeho zabití jste si musely zavést do rukavic elektřinu ) , začínalo se u vaší vesmírné lodi.

Pokud by opravdu někdo z vás vzpomněl na tuto hru budu moc rád , ale jinak nic neočekávám , vím že z těchto indícií se nedá moc zjistit .

Díky
shekou
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 4. 2018 08:56

Sice to není pár let, ale hned jsem si vzpomněl na The Daedalus Encounter. To byla zajímavá hra, jen nevím, kde bys ji před pár lety hrál :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků