Life is Strange alternativa

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod preearuzickp 17. 1. 2016 16:55

Zdravim,

poradil by mě někdo nějakou hru podobnou Life is Strange? Hra je dohrana, epicky příběh a chtěl bych něco podobného. Né horor a pokud možno s CZ titulky. Díky moc .)
preearuzickp
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 17. 1. 2016 17:06

Fahrenheit, je to ale dospělejší. Sednout by mohly i hry od Telltale.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 1. 2016 19:34

Je Life is strange dobré? Vychází teď edice pro PS4, tak jsem o tom přemýšlel. Možná později i o alternativě :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 18. 1. 2016 00:31

V podstatě je to srovnatelné se hrami od Telltale. Původně jsem myslel, že by LIS mohlo být něco víc, ale nakonec jsem zjistil, že v současnosti na to vývojáři ještě nejsou připravení.
Každopádně u LIS je vidět, že DontNod je v průšvihu a snaží se ze všech sil zachránit firmu, takže je za tou hrou vidět mnohem víc práce, než za Telltale - mluvím především o technickém zpracování, množství objektů apod.

Co se týče alternativ - napadají mne dobré point n clickové adventury typu The Longest Journey, kromě již zmiňovaných věcí od Quantic Dream.
Michal Šafránek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 1. 2016 15:26

Ertefol píše:Fahrenheit, je to ale dospělejší. Sednout by mohly i hry od Telltale.

Nerekl bych, ze je Fahrenheit nejak dospelejsi. Hlavne ale doufam, ze v Life is Strange taky nakonec nepujde o zachranu sveta, vesmiru a valku oranzovych proti modrym (shodou okolnosti jsem zrovna ve treti epizode LiS).

Jinak nejblize jsou rozhodne hry od Telltale nebo Quantic dream.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků