CZECH STORY - nová česká adventura - hledám programátora,...

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod czechstory 7. 11. 2015 15:47

Rád bych požádal návštěvníky fóra o názor na právě vyšlou novou českou komediální adventuru CZECH STORY. Vyšly již dva díly celkový projekt je však stále ve vývoji. Sháním také někoho do týmu - programátora, třeba i mladšího člověka s chutí učit se programovat hry v prostředí UNITY.

Zájemci o výuku programování: czechbuh@seznam.cz

Díky za názory:
http://www.czechstorythegame.com
czechstory
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 11. 2015 01:07

Testoval to vůbec někdo? :-(

Zapínám, hra začíná mluvit a dabing je výborný. Poslechnu si rozhovor, grafika je hodně barevná a okraje jsou rozmazané, na bloomu (nepatřičném) se také nešetřilo. Poté se začnu pohybovat po bytě. Seberu hrníček, s ním mě ale hra nepustí ven, takže ho jdu odnést od kuchyně. Bohužel ale nepřicházím na to, co s ním, protože ve hře není nápověda a úvodní okno s nastavením kláves jsem jen tak prolítl.

Mezitím grafika začíná nesnesitelně hučet, protože hra nemá Vsync a tak jede na 270 FPS s 99% vytížením grafiky. No nic, hru ukládám s tím, že vynutím Vsync v ovladači a mrknu se do toho nastavení kláves. Uložení, tlačítko konce hry nefunguje. Shazuji Alt+F4. Vynutím Vsync v ovladači, hru spouštím znovu. Bohužel hra opět jede na 270 FPS a PC hučí. Spustí se opět úvodní dialog, načíst novou hru nemohu. Přeskakuji ho tedy klávesou i, jak jsem si nastudoval. Pak už můžu do menu, chci načíst hru. Tu načtu, vidím sebe, ale ouha, úvodní dialog přesto začne běžet na pozadí. Ve hře se můžu jen rozhlížet. Inu opět ho doposlechnu, bohužel ani po jeho skončení se nemůžu hýbat. A tak je mi save na nic a já nemůžu hrát.

Je to bohužel parádní bugfest, díky kterýmu se to tak nějak nedá hrát. Ale škoda, vypadá to lákavě, hlavně ten způsob financování pomocí vložených reklam mi přijde fajn :-)

-- 8. 11. 2015 02:27 --

Hm, tak už jsem chtěl napsat něco positivního. Zjistil jsem, kde je inventář, vrátil babě peněženku, přečetl si noviny, což mě dost pobavilo (hlavně ten dabing je teda fakt super), ale pak jsem měl jít na pracák, tak jsem šel směrem k zastávce a tam hra vytuhla a spadla. A já to nemám uložený a představa, že to budu dělat znovu. Ne, prostě šíleně zabugované.

Ale škoda, začínalo mě to bavit :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 8. 11. 2015 17:06

czechstory píše:Rád bych požádal návštěvníky fóra o názor na právě vyšlou novou českou komediální adventuru CZECH STORY. Vyšly již dva díly celkový projekt je však stále ve vývoji. Sháním také někoho do týmu - programátora, třeba i mladšího člověka s chutí učit se programovat hry v prostředí UNITY.

Zájemci o výuku programování: czechbuh@seznam.cz

Díky za názory:
http://www.czechstorythegame.com


Během instalace mi ESET vymazal knihovnu faceplus s tím, že se jedná o malware. Vím, že jde o false positive, ale i tak mi to přijde vtipné.

Takže zatím chválím hlavně download server, epizoda 1 se stáhla za 30 sekund :)
Michal Šafránek
Killing Spree


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků